Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem dziś w Media wizualnie bardzo fajny i niby lepszy od iPhona

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema elpegieusze :decayed:

Ja idę go garażu szukać namiotu itp :)

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz :cool1:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz :cool1:

postanowiłem, że pojadę do pracy :cool1:
Opublikowano

siemka po robocie i jazdach... k**wa wyglebiłem na moto... rozwwaliłem kolano i manetke sprzęgła :confused4: :confused4:

Miszka, wódy nie kupiłem - z bracikiem myślimy po co brać , podskoczymy do monopola i kupimy coś chłodnego od razu na zagryche tez coś :)

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz :cool1:

postanowiłem, że pojadę do pracy :cool1:

czyli co nie bedzie cie wogole tak :no:

Opublikowano

34 dni, 8 godz, 14 min :gwizdanie:

78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie:

siema trampek i co postanowiles z jutrzejszym wyjazdem pod namioty jedziesz czy nie jedziesz :cool1:

postanowiłem, że pojadę do pracy :cool1:

czyli co nie bedzie cie wogole tak :no:

a co ja mówiłem? że nawet jak pójdę w sobotę do pracy to przyjadę po niej... i zostanę do niedzieli :wink4:
Opublikowano

siemka po robocie i jazdach... ku***a wyglebiłem na moto... rozwwaliłem kolano i manetke sprzęgła :confused4: :confused4:

Miszka, wódy nie kupiłem - z bracikiem myślimy po co brać , podskoczymy do monopola i kupimy coś chłodnego od razu na zagryche tez coś :)

ja się melduję o 5:20 jutro w Knurowie :blink:

Opublikowano

ja mam czekac przed 6.00 kolo salonu mercedesa w Sosnowcu....

Opublikowano

ja mam czekac przed 6.00 kolo salonu mercedesa w Sosnowcu....

to sobie furki pooglądasz :kox:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 20:01_________________________________________________kędzior usunąłes wątek o LPG do twojej fury ?

Opublikowano

jeszcze tylko jutrooo :decayed:

Gdzie się podziali Ci wszyscy napinacze, którzy nie lubią gazu ?

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja od początku mówiłem że gazu niezakładam bo robie mało kilometrów, ale że mi się zmieniła "siedziba" muszę wrzucić gazik

Kędzior ja Ci dam dobrą radę sprzedaj to padło :decayed: Napinacze benzyniaki miękną jak nie wiem. A każdy gaz to nigdy w życiu :polew: :polew:

gaz wychodzi taniej niż klekot :wink4:

ku***a wyglebiłem na moto... rozwwaliłem kolano i manetke sprzęgła :confused4: :confused4:

no nieeee :wallbash:

:tongue4:

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 20:04_________________________________________________

kędzior usuną do Twojej fury ? :shocked:

ke??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 20:04_________________________________________________

dojebana muzyczka :decayed:

Opublikowano

wątek o LPG do twojej fury ?

Opublikowano

wątek o LPG do twojej fury ?

jest tylko go przenieśli do podwieszonego
Opublikowano

wątek o LPG do twojej fury ?

jest tylko go przenieśli do podwieszonego

aha bo to ważne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wychodzi na to że jak chcesz zapytać o instalacje to jest jeden wątek w którym się to robi

Opublikowano
gaz wychodzi taniej niż klekot

nie zawsze :wink4:

Opublikowano
gaz wychodzi taniej niż klekot

nie zawsze :wink4:

nom wiadomo że nie zawsze ale w wielu przypadkach :wink4:
Opublikowano

wychodzi na to że jak chcesz zapytać o instalacje to jest jeden wątek w którym się to robi

:polew: :polew:

no tak jest kędzior ale ty nie śmigasz po technicznym :yeah: więc możesz nie wiedzieć :cool1:

leszczu :polew:

Opublikowano

:hi:

z wieczorka

kojaży ktoś Granatową B5 kombi SZO 18HP ??? :mysli: :mysli: :mysli:

CAŁY DZIŃ POD aLTUSEM STAŁA ALE "drajwera" nie widziałem ma naklejkę klubową ale nie ma ramek

zna ktoś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.