Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie :mysli: u mnie się to tak zapiekło, że ni ch***j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem :tongue4:

Królu, jest dokładnie tak jak pisze Miszka, takie powierzchowne smarowanie nic nie daje, ale możesz spróbować, ja najpierw też smarowałem tylko prowadnice i rok miałem spokój, niestety tym razem nie obyło się bez rozbierania, czyszczenia i smarowania całego mechanizmu :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie :mysli: u mnie się to tak zapiekło, że ni ch***j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem :tongue4:

Królu, jest dokładnie tak jak pisze Miszka, takie powierzchowne smarowanie nic nie daje, ale możesz spróbować, ja najpierw też smarowałem tylko prowadnice i rok miałem spokój, niestety tym razem nie obyło się bez rozbierania, czyszczenia i smarowania całego mechanizmu :)

porezamy na spocie - jak to nic nie da to w sobotę wyciągnę trzpienie :confused4:
Opublikowano

Pucek wypowiadałeś się o wycieraczkach na batalionie czy dam rade to zrobić we wtorek na spocie - moje na pierwszym i drugim biegu się tak jakby zacinają... ??

to masz po prostu mechanizm zatarty weź strzykawkę i to co potrzebne żeby dostać się do podszybia czyi jakiś płaski śrubkokrent i zrobimy to ;)

hmm nie wiem czy bez wyjęcie trzpieni się nie obejdzie :mysli: u mnie się to tak zapiekło, że ni ch***j ni wąż nie ruszyło, wymiana pomogła 260 zł, bo najważniejsze dostać się do środka mechanizmu, a takie wstrzykiwanie to doraźna pomoc....moim zdaniem :tongue4:

Królu, jest dokładnie tak jak pisze Miszka, takie powierzchowne smarowanie nic nie daje, ale możesz spróbować, ja najpierw też smarowałem tylko prowadnice i rok miałem spokój, niestety tym razem nie obyło się bez rozbierania, czyszczenia i smarowania całego mechanizmu :)

porezamy na spocie - jak to nic nie da to w sobotę wyciągnę trzpienie :confused4:

ty lepiej wyciagnij dudki z konta i nowe kup :decayed:

Opublikowano

ty lepiej wyciagnij dudki z konta i nowe kup :decayed:

nawet mnie nie wku***j - audi się nie psuje.. :kwasny:
Opublikowano

Diman, nie opłaca się kupować nowego ani używanego, niestety to norma i nie dziw się jak za niedługo sam będziesz smarował :naughty:

Opublikowano

Diman, nie opłaca się kupować nowego ani używanego, niestety to norma i nie dziw się jak za niedługo sam będziesz smarował :naughty:

ja juz wyciagalem tylna wycieraczke bo sie zatarla zaraz na poczatku jak kupilem :confused4:

Opublikowano

Diman, nie opłaca się kupować nowego ani używanego, niestety to norma i nie dziw się jak za niedługo sam będziesz smarował :naughty:

ja juz wyciagalem tylna wycieraczke bo sie zatarla zaraz na poczatku jak kupilem :confused4:

a najlepsze było jak źle poskładałem mechanizm, po włączeniu wycieraczek zamiast na szybie to moje jeździły na masce :polew:

Opublikowano

Diman, nie opłaca się kupować nowego ani używanego, niestety to norma i nie dziw się jak za niedługo sam będziesz smarował :naughty:

ja juz wyciagalem tylna wycieraczke bo sie zatarla zaraz na poczatku jak kupilem :confused4:

a najlepsze było jak źle poskładałem mechanizm, po włączeniu wycieraczek zamiast na szybie to moje jeździły na masce :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

slodziutkie ale moje mi wystarcza mam takie same tyle ze nie w skorze i mysle ze lepiej bo sie nie poci mi dupsko pod nimi :decayed:

Opublikowano

slodziutkie ale moje mi wystarcza mam takie same tyle ze nie w skorze i mysle ze lepiej bo sie nie poci mi dupsko pod nimi :decayed:

lipne strasznie :sick3:
Opublikowano

Diman, nie kupuj, jak zmieniać to tylko na "rekaro"

pokazałem to tylko w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy o fotelach Akjama :)

Opublikowano

Diman, nie kupuj, jak zmieniać to tylko na "rekaro"

pokazałem to tylko w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy o fotelach Akjama :)

no mowie takie same mam w moim wozidle tyle ze nie w skorze a pozatym ten srodek to mega kicha :sick3: lepsze by byly z alkantara takie wlasnie jakie ma akjam

Opublikowano

Diman, nie opłaca się kupować nowego ani używanego, niestety to norma i nie dziw się jak za niedługo sam będziesz smarował :naughty:

ja juz wyciagalem tylna wycieraczke bo sie zatarla zaraz na poczatku jak kupilem :confused4:

a najlepsze było jak źle poskładałem mechanizm, po włączeniu wycieraczek zamiast na szybie to moje jeździły na masce :polew:

nawet mi nie mów miałem to samo :decayed:

Opublikowano

slodziutkie ale moje mi wystarcza mam takie same tyle ze nie w skorze i mysle ze lepiej bo sie nie poci mi dupsko pod nimi :decayed:

ja też za skóra nie przepadam, chyba żę z wentylatorkiem pod dupeczką :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

fajne są też z perforowaną skórą pośrodku ;)

Opublikowano

pssyt, Tyskie :kox:

Opublikowano

nie nie nie, żadne pssyt idę na spacer i spać ;)

3 mejcie się :hi:

Opublikowano

jeszcze tydzień urlopu :decayed:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________Ruch vs. Wisła 2:0 :dance:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.