Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(my mamy z Kędziorem wspólne foty z imprez- były nawet na forum - impreza u Keżora)

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz :naughty:

Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

ło proszę :drinks:

Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

po faworku :tongue4:

podaj nam na PW nick, wymienimy się fotkami i zaprosimy się do przyjaciół :polew:

(my mamy z Kędziorem wspólne foty z imprez- były nawet na forum - impreza u Keżora)

:polew:

buehehehe u Seskich też mamy w pół nago :polew: :polew: :polew:

i u mnie też, ze dwa razy :polew: :polew:

ni h*j nie pamiętam :polew: :polew: :polew: pulpety :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz :naughty:

instalacja gazowa do poloneza przeciez kosztuje jakieś 800 zł :tongue4:

Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz :naughty:

instalacja gazowa do poloneza przeciez kosztuje jakieś 800 zł :tongue4:

a to tyle to z wyplaty opanuje :tongue4:

Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz :naughty:

instalacja gazowa do poloneza przeciez kosztuje jakieś 800 zł :tongue4:

a to tyle to z wyplaty opanuje :tongue4:

chyba z zapomogi a nie wypłaty :thumbdown:
Opublikowano

2600 :decayed: Kędzior stawiasz :polew:

nie obciazaj kedziora on zbiera na gaz :naughty:

instalacja gazowa do poloneza przeciez kosztuje jakieś 800 zł :tongue4:

a to tyle to z wyplaty opanuje :tongue4:

chyba z zapomogi a nie wypłaty :thumbdown:

z dodatku do prania odzieży roboczej :naughty:

Opublikowano

nie ma się co śmiać, Kędzior nie ma teraz lekko :rolleyes:

jak byś miał u siebie instalację to bym Ci pożyczył trochę gazu :naughty:

Opublikowano

nie ma się co śmiać, Kędzior nie ma teraz lekko :rolleyes:

jak byś miał u siebie instalację to bym Ci pożyczył trochę gazu :naughty:

jak bym miał to z zapalniczki bym sobie dobił :polew:

nom ten miesiąc ciężki :angry:

Opublikowano

sprzedaj mi gwint :polew:

Opublikowano

sprzedaj mi gwint :polew:

a ten to odrazu sytuacje wykorzystuje :decayed:

Opublikowano

sprzedaj mi gwint :polew:

a ten to odrazu sytuacje wykorzystuje :decayed:

Kędzior, dorobimy coś z mojego :naughty:

bedziesz się poruszał na samych sprężynach :gwizdanie:

Opublikowano

nie no, Kędzior sam nie wie czego chce, więc chyba wymienie sobie 2 tylne amorki i będę dalej na tym śmigał :)

Opublikowano

nie no, Kędzior sam nie wie czego chce, więc chyba wymienie sobie 2 tylne amorki i będę dalej na tym śmigał :)

rób najpierw tył :kox: ucz sie smarkaczu bo wiecznie żył nie bede :tongue4:

Opublikowano

nie no, Kędzior sam nie wie czego chce, więc chyba wymienie sobie 2 tylne amorki i będę dalej na tym śmigał :)

rób najpierw tył :kox: ucz sie smarkaczu bo wiecznie żył nie bede :tongue4:

przecież ja zawieszenie mam już dawno opanowane :gwizdanie:

Opublikowano

nie no, Kędzior sam nie wie czego chce, więc chyba wymienie sobie 2 tylne amorki i będę dalej na tym śmigał :)

rób najpierw tył :kox: ucz sie smarkaczu bo wiecznie żył nie bede :tongue4:

przecież ja zawieszenie mam już dawno opanowane :gwizdanie:

yhy

nie takie rzeczy w życiu słyszałem

to jakie masz cisnienie w kołach z tyłu ? hmmm :mysli:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

spadam spać , gratki 2600 :kox:

Opublikowano

spadam spać , gratki 2600 :kox:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.