Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

a na spocie jutro bedziesz jo :mysli:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

a na spocie jutro bedziesz jo :mysli:

pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

a na spocie jutro bedziesz jo :mysli:

pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie:

a to ja nie przyjezdzam bo bedziesz pewnie chcial mi go wcis :gwizdanie:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

a na spocie jutro bedziesz jo :mysli:

pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie:

a to ja nie przyjezdzam bo bedziesz pewnie chcial mi go wcis :gwizdanie:

:decayed:

zapakuje go hermetycznie :kox:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

a na spocie jutro bedziesz jo :mysli:

pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie:

a to ja nie przyjezdzam bo bedziesz pewnie chcial mi go wcis :gwizdanie:

:decayed:

zapakuje go hermetycznie :kox:

a ja wypakuje na zlomie :decayed:

Opublikowano

kare to ci ja bede musial wdupic :kwasny::baseball:

juz wiecej za nic sie nie biore szczegolnie jak nie man z tego kasy :decayed:

:chytry:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:34_________________________________________________w ogóle siema z wieczora

daliśmy rade z Puckiem wymienić zawias w mojej padace.

Ale trzeba było ciulać pyrolem :kox:

dobrze, że błotniki całe :decayed:

:good:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:36_________________________________________________poka foty jak stoi

nie robiłem, skończyliśmy o 20 i Pucek leciał na nocke.

Coś mi obciera gdzieś :disgust: jutro musze zajrzeć

dobrze, że już przy 100km/h nie słychac, do tego głośniej radio i jest git :decayed:

a na spocie jutro bedziesz jo :mysli:

pewnie, mam nawet w bagażniku wasz gliwicki grill :gwizdanie:

a to ja nie przyjezdzam bo bedziesz pewnie chcial mi go wcis :gwizdanie:

:decayed:

zapakuje go hermetycznie :kox:

a ja wypakuje na zlomie :decayed:

dużo byś nie zarobił :rolleyes:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:55_________________________________________________do jutra :hi:

Opublikowano
:hi: nie ma jak urlop to sie przynajmniej czlowiek wyspi :decayed:
Opublikowano
:hi: w dzień spota :naughty:
Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty:

:hi: to moje hasło :tongue4:

Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty:

:hi: to moje hasło :tongue4:

:thumbdown:

Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty:

:hi: to moje hasło :tongue4:

:thumbdown:

co myślisz, że obniżyłeś Audi i wszystko Ci wolno :cool1:

Opublikowano

:hi: w dzień spota :naughty:

:hi: to moje hasło :tongue4:

:thumbdown:

co myślisz, że obniżyłeś Audi i wszystko Ci wolno :cool1:

już tęsknie za 1BA i 15" felgą :rolleyes:

Opublikowano
:bry::boobs:
Opublikowano
  • Autor
:siema: dziewczynki
Opublikowano
:hi: pozdro z nad morza :naughty: Ja już o 5 byłem nad morzem oglądać wschód :kox:
Opublikowano

:hi::)

:hi: pozdro z nad morza :naughty: Ja już o 5 byłem nad morzem oglądać wschód :kox:

:shocked: chory jesteś? odbija ci? :kox:

Opublikowano

:hi:pozdro z opola ;(

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

45.gif

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.