Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: helloł
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: helloł

morning :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

S_5mr.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ku***a życie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

mam tak często pod blokiem :wallbash:

Stanley a jak tam zderzaki, ja mam cale obczaskane :tongue4: tak kupilem i wlasnie przez parkowanie u mojej pod blokeiem nic z tym nie robie :) ale ciagle obiecuje sobie ze kiedys cos z tym zrobie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 11:20_________________________________________________

:hi:

Bulczas :hi:

Opublikowano

przód mam można powiedzieć nowy :decayed:

a tył do małej roboty :disgust:

Opublikowano

hmm ale to zawsze przy okazji mozesz zmodowac zderzak :tongue4: wyrezasz wydech jakis dyfuzor czy cos :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Witam panowie po krótkiej przerwie bez neta , dzięki Seves za wczorajszą przejażdżkę , motorek masz super tylko mnie znowu wzięło :>

Opublikowano

a tammmm się podniecacie pierwszym lepszym motorem :thumbdown:

:polew: nie no fajny dwuślad :decayed:

Opublikowano

a tammmm się podniecacie pierwszym lepszym motorem :thumbdown:

:polew: nie no fajny dwuślad :decayed:

:polew:

Opublikowano

hahaha Miszka masz racje :wink4: ja na niego zachorowalem pare lat temu.. z rok szukalem a podobal mi sie bo byl w odopowiedniej polce cenowej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Witam panowie po krótkiej przerwie bez neta , dzięki Seves za wczorajszą przejażdżkę , motorek masz super tylko mnie znowu wzięło :>

wiem wiem Adam dokladnie o czym mowisz :) mnie tak samo wzielo kiedys.. taka choroba zarazliwa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

z pełnym bakiem LPG i benzynki :wink4:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

z pełnym bakiem LPG i benzynki :wink4:

no wiesz co...

tyle polowałeś, tyle rezałeś a teraz kupa :P

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi :decayed:

Opublikowano

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

Opublikowano

to pewnie ledy na metry :polew:

Opublikowano

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi :decayed:

stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe

to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.