Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pewnie ledy na metry :polew:

stanley to że ci piszę na gg, że chce wszystkich wyc**jać i sprzedać ledy na metry jako ledy z S6 to nie znaczy, że masz to wklejać na forum :doh1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to pewnie ledy na metry :polew:

stanley to że ci piszę na gg, że chce wszystkich wyc**jać i sprzedać ledy na metry jako ledy z S6 to nie znaczy, że masz to wklejać na forum :doh1:

poprosze moda o zmoderowanie mojej wypowiedzi :embarrassed:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi :decayed:

stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe

to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie:

stary na allegroszu stoją od klocka w zwyż nowe :gwizdanie:

a ostateczna cena :mysli: się obada, nie ma co gdybać, będzie głupiec tzn kupiec :decayed: będzie i cena :cool1:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi :decayed:

stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe

to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie:

stary na allegroszu stoją od klocka w zwyż nowe :gwizdanie:

a ostateczna cena :mysli: się obada, nie ma co gdybać, będzie głupiec tzn kupiec :decayed: będzie i cena :cool1:

no to glupiec daje ci 400 i ani grosza wiecej jak cos to moje gg masz :cool1:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi :decayed:

stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe

to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie:

stary na allegroszu stoją od klocka w zwyż nowe :gwizdanie:

a ostateczna cena :mysli: się obada, nie ma co gdybać, będzie głupiec tzn kupiec :decayed: będzie i cena :cool1:

no to glupiec daje ci 400 i ani grosza wiecej jak cos to moje gg masz :cool1:

to ja dam 401 zł i ani grosza więcej :wink4:

Opublikowano

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

napisal mi na gg, że za 1000zł daje do ledów ADRa :gwizdanie:

ale i tak chyba się nie opłaca :polew:

no ja za ten 1000 zł napewno bym nie wziął za drogo :polew: :polew: :polew:

miszka co to kasa sie skonczyla na wypowiedzeniu ze sprzedajesz ledy :gwizdanie:

jakoś mi nie leżą te ledy sam nie wiem czemu....a tyle na nie polowałem i mi się :sick3:

jasne :gwizdanie:

nie mam na chleb i sprzedaję ledy, później pójdą felgi i w ogóle całe w piz*u Audi :decayed:

stary nic sie nie martw z a4 klubem nie zginiesz podaj konto to ci wysle jakas kaske nie mam duzo ale sie podziele w potrzebie :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 12:57_________________________________________________

a i zdzialke pekniete sa co :mysli:

specjalnie zrobilem tą fotę żeby nikt nie marudził, ja je takie kupiłem, a to niby pęknięcie to pewnie od kamyczka ale jest bardzo małe

to za ile je chcesz tak na powaznie bo chyba nie za te 650 :gwizdanie:

stary na allegroszu stoją od klocka w zwyż nowe :gwizdanie:

a ostateczna cena :mysli: się obada, nie ma co gdybać, będzie głupiec tzn kupiec :decayed: będzie i cena :cool1:

no to glupiec daje ci 400 i ani grosza wiecej jak cos to moje gg masz :cool1:

za tyle to mogę Ci dać tyle :jerk:

Opublikowano

za tyle to mogę Ci dać tyle :jerk:

to daj daj :kox:

Opublikowano

za tyle to mogę Ci dać tyle :jerk:

to daj daj :kox:

hehe lubisz to ? SUKO

najpierw przelew :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

za tyle to mogę Ci dać tyle :jerk:

to daj daj :kox:

hehe lubisz to ? SUKO

najpierw przelew :polew: :polew: :polew:

nooooo :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Witam panowie po krótkiej przerwie bez neta , dzięki Seves za wczorajszą przejażdżkę , motorek masz super tylko mnie znowu wzięło :>

to ja na niego tylko siadłem i mnie wzięło :slina: k**wa , ale to było nieostrożne , pewnie teraz pójde na prawko , potem kupie motor i sie zabije ;( dzięki Seves :disgust:

:polew:

Opublikowano

Witam panowie po krótkiej przerwie bez neta , dzięki Seves za wczorajszą przejażdżkę , motorek masz super tylko mnie znowu wzięło :>

to ja na niego tylko siadłem i mnie wzięło :slina: ku***a , ale to było nieostrożne , pewnie teraz pójde na prawko , potem kupie motor i sie zabije ;( dzięki Seves :disgust:

:polew:

:good:

:polew:

Opublikowano

to pewnie ledy na metry :polew:

stanley to że ci piszę na gg, że chce wszystkich wyc**jać i sprzedać ledy na metry jako ledy z S6 to nie znaczy, że masz to wklejać na forum :doh1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:26_________________________________________________

Witam panowie po krótkiej przerwie bez neta , dzięki Seves za wczorajszą przejażdżkę , motorek masz super tylko mnie znowu wzięło :>

to ja na niego tylko siadłem i mnie wzięło :slina: ku***a , ale to było nieostrożne , pewnie teraz pójde na prawko , potem kupie motor i sie zabije ;( dzięki Seves :disgust:

:polew:

hahahahha co zlego to nie ja :kox: :kox: :kox:

Wiesz Keżor jakby Ci przeszlo to sie odezwij przewioze Cie :polew: :polew: :polew:

tylko pluj za wczasu we wszystkie strony :wallbash: nie gadaj takich glupot :decayed:

Opublikowano

ja wlasnie wrociłem z jazd..... heh 250 cm to nie r6 wiec Seves nastepnym razem i ja spróbuje :P . matka mi powiedziala ze jak kupie motor od razu sobie mam trumne sprawić:P[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:35_________________________________________________ps. Adam.S dzięki za naklejki.... takie maleństwo a myślalem że to ori :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja wlasnie wrociłem z jazd..... heh 250 cm to nie r6 wiec Seves nastepnym razem i ja spróbuje :P . matka mi powiedziala ze jak kupie motor od razu sobie mam trumne sprawić:P[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:35_________________________________________________ps. Adam.S dzięki za naklejki.... takie maleństwo a myślalem że to ori :kox: :kox: :kox: :kox:

to ty kup motor a ja bede cie wozil :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

ni c**ja :decayed: :decayed: jak kupie moto to po to żebym JA jeździł, porzycze Ci Diman jak bedziesz chciał na gliwickie lachony pojechać

http://moto.allegro.pl/bmw-c1-executive-125-50-hit-super-okazja-i1187784571.html takie se kupie:p

Opublikowano

ni c**ja :decayed: :decayed: jak kupie moto to po to żebym JA jeździł, porzycze Ci Diman jak bedziesz chciał na gliwickie lachony pojechać

http://moto.allegro.pl/bmw-c1-executive-125-50-hit-super-okazja-i1187784571.html takie se kupie:p

:shocked: :shocked: koorwa na takie gorno to nawet moja babcie nie poleci to juz wole moim blb na laski udezyc :gwizdanie:

Opublikowano

jade do daneckiego po auto, 1800zł nie moje :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

:good: :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.