Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior, wierz mi że bym zmienił kolor całego auta :rolleyes: ale to zbyt dużo roboty

wierze ci :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bulczas, malowali sobie budkę na parkingu i wiał wiatr, no i mam na masce i prawym błotniku "pajęczyny" z tej farby, schodzi to rozpuszczalnikiem ale widać że niszczy lakier

po wypłacie udam się do lakiernika żeby rozkminił sprawę

Kędzior, wierz mi że bym zmienił kolor całego auta :rolleyes: ale to zbyt dużo roboty

No to lipa :confused4:

A no jakoś leci dziś się trochę pogoda zdupiła ale przynajmniej widziałem fajny sztorm :naughty:

to mówisz że dużo atrakcji :decayed:

Ale coś mało lasek jest :gwizdanie:
Opublikowano

Bulczas, malowali sobie budkę na parkingu i wiał wiatr, no i mam na masce i prawym błotniku "pajęczyny" z tej farby, schodzi to rozpuszczalnikiem ale widać że niszczy lakier

po wypłacie udam się do lakiernika żeby rozkminił sprawę

Kędzior, wierz mi że bym zmienił kolor całego auta :rolleyes: ale to zbyt dużo roboty

No to lipa :confused4:

A no jakoś leci dziś się trochę pogoda zdupiła ale przynajmniej widziałem fajny sztorm :naughty:

to mówisz że dużo atrakcji :decayed:

Ale coś mało lasek jest :gwizdanie:

bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie:

z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce :decayed:

no ja ci dam plamy na tapicerce :evil: :bicz3:

...i z czekolady :tongue4:

Opublikowano

jak furka Stan :cool1:

utargowałem na 1750 :wallbash:

powiedziałem lasce, że pracuje w Mercedesie i jak do mnie przyjedzie też dam jej rabat. Nie wspomniałem tylko, że najlepiej jakby miała Actrosa albo Axora :polew:

A poza tym to, cały, kompletny rorząd nowy :rolleyes:

no to nad moze mozemy smigac :kox::tongue4:

ja jadę na sępa :decayed:

a z kim to tez bym sie zabral :cool1: :gwizdanie:

szukam ochotnikow :wink4:

dobra to ja sie pisze :naughty:

na mnie nie liczcie, ja na tylnej sofie będę robiła psssyt :polew: :polew:

oj nie ja ci dam jak juz to mozesz ewentualnie pic soki :gwizdanie:

z soków trudniej schodzą plamy na tapicerce :decayed:

no ja ci dam plamy na tapicerce :evil: :bicz3:

...i z czekolady :tongue4:

do czekolady to moze sie dzisiaj wybierzemy :mysli::kox: :kox:

Opublikowano

bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox: :kox: :decayed:

:polew: :polew: dobre TATO :tongue4:

Ale coś mało lasek jest :gwizdanie:

masz jedną to ci styknie :tongue4:
Opublikowano

bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox: :kox: :decayed:

:polew: :polew: dobre TATO :tongue4:

:gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox: :kox: :decayed:

:polew: :polew: dobre TATO :tongue4:

:gwizdanie: :tongue4:

może byśmy to jako opili :gwizdanie:
Opublikowano

bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox: :kox: :decayed:

:polew: :polew: dobre TATO :tongue4:

:gwizdanie: :tongue4:

może byśmy to jako opili :gwizdanie:

ja jestem za podaj termin miejscowke i dajemy czadu :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________

Kj7aS.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo ty tam jestes czekaj jak ja sie tam pojawie to dopiero bedzie wysyp :kox: :kox: :decayed:

:polew: :polew: dobre TATO :tongue4:

:gwizdanie: :tongue4:

może byśmy to jako opili :gwizdanie:

ja jestem za podaj termin miejscowke i dajemy czadu :naughty:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 19:46_________________________________________________

Kj7aS.jpg

:polew: :polew: :polew:

też się piszemy :decayed:

Opublikowano

Kj7aS.jpg

hehehe dobre :decayed:

ja jestem za podaj termin miejscowke i dajemy czadu :naughty:

u ciebie w piątek lub sobotę ? :polew: :polew: :polew: albo h*j niech stracę u Miszki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo do Seskich czy Stanleyów no mi to obojętnie hehe
Opublikowano

Kj7aS.jpg

hehehe dobre :decayed:

ja jestem za podaj termin miejscowke i dajemy czadu :naughty:

u ciebie w piątek lub sobotę ? :polew: :polew: :polew: albo h*j niech stracę u Miszki :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo do Seskich czy Stanleyów no mi to obojętnie hehe

a co masz już gasss? :P i przyjedziesz po nas? :D

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

Opublikowano

dobra ja spadam bo Magda musi pisać pracę...

a domek to ty miałeś kędzior wykupić :decayed:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

ja też nie pije, mam 27gr. na koncie :blink:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

ja też nie pije, mam 27gr. na koncie :blink:

to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian :naughty:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

ja też nie pije, mam 27gr. na koncie :blink:

to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian :naughty:

przelałeś 2000zl ? :mysli:

:thumbup:

Opublikowano

a ja słyszałem że ty wykupujesz z tej okazji domek na pogorii :evil:

wykupujesz domek na pogorii Diman?? no fajny pomysł ci powiem :good:

:tongue4::polew: :polew:

:blink: ja przeciez ja mialem tylko pic a tu juz musze domek wykupic chyba zostane abstynentem :decayed:

ja też nie pije, mam 27gr. na koncie :blink:

to jutro bedziesz mial jeszcze pare groszy po puscilem przelewik dzsiaj z pomoca dla powodzian :naughty:

przelałeś 2000zl ? :mysli:

:thumbup:

3000 tysie bo mi na gg dupe suszyles ze na odbior ci nie styknie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.