Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany jaka jest dojazdowka do b7 :mysli: bo chce kupic 17' czy 16'

hmm ja myśle że 13' :good:(z ograniczeniem prędkości do 80km/h) :kox:

:fool: ales doj**al :doh1:

ja myślę że by dobrze było :wstydliwy:

:D[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:19_________________________________________________ej potrzebuje TV kto mi chce sprzedać? :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka co się porobiło że ledy szukają nowego właściciela ? Kryzys ? :gwizdanie:

:hi:

nie kryzys...jakoś tak mi jednak nie pasują do B5

ps. bierzesz je ode mnie :cool1:

Ehhh ty.......

Napisz mi na PW jaka cena :) Zapytam qmpla, bo pamiętam że szukał otatnio.

Chociaż i mi chodzą te ledy po głowie :wink4: Nic tym ledą nie dolega ? w 100% gites ?

pany jaka jest dojazdowka do b7 :mysli: bo chce kupic 17' czy 16'

Ja u siebie mam zapasówke 17`. Taką sama fele jak teraz jeżdze :naughty: Sam byłem w szoku :) Myślałem że jakaś stalówka będzie, a tu suprise !!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Miszka co się porobiło że ledy szukają nowego właściciela ? Kryzys ? :gwizdanie:

:hi:

nie kryzys...jakoś tak mi jednak nie pasują do B5

ps. bierzesz je ode mnie :cool1:

Ehhh ty.......

Napisz mi na PW jaka cena :) Zapytam qmpla, bo pamiętam że szukał otatnio.

Chociaż i mi chodzą te ledy po głowie :wink4: Nic tym ledą nie dolega ? w 100% gites ?

moja są 100% git i też sprzedaje :kox: ale nie będe sie z miszką licytował w dół hahaha :P cene chyba mamy podobną :P
Opublikowano

:hi:

:bry:

nauczyłeś się kodować sensor? :kox:

Opublikowano

jest dzis jakiś spot pod go sportem?

Opublikowano

jest dzis jakiś spot pod go sportem?

no taki gratisowy podobno jest :D

Opublikowano

Miszka co się porobiło że ledy szukają nowego właściciela ? Kryzys ? :gwizdanie:

:hi:

nie kryzys...jakoś tak mi jednak nie pasują do B5

ps. bierzesz je ode mnie :cool1:

Ehhh ty.......

Napisz mi na PW jaka cena :) Zapytam qmpla, bo pamiętam że szukał otatnio.

Chociaż i mi chodzą te ledy po głowie :wink4: Nic tym ledą nie dolega ? w 100% gites ?

pany jaka jest dojazdowka do b7 :mysli: bo chce kupic 17' czy 16'

Ja u siebie mam zapasówke 17`. Taką sama fele jak teraz jeżdze :naughty: Sam byłem w szoku :) Myślałem że jakaś stalówka będzie, a tu suprise !!

ale ja wlasnie mam ten zestaw naprawczy i ten styropian w miejscu kola i dlatego chcialbym to zostawic a dodatkowo dolozyc dojazdowke [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:30_________________________________________________

jest dzis jakiś spot pod go sportem?

ale tylko dla tych co tablice zamawiali :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu, jak kabel? Bo kumpel mnie już molestuje :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu, jak kabel? Bo kumpel mnie już molestuje :gwizdanie:

wlasnie co to ma byc :evil:

Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

Opublikowano

rzadamy zworotu kasy :evil:

Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

komu "wam" ? bo mi chyba nie :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

i odsetek :polew: za szkody moralne :polew:

Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

komu "wam" ? bo mi chyba nie :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

i odsetek :polew: za szkody moralne :polew:

wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: :kox: :kox::hi:
Opublikowano

o f*ck :shocked:

urwał :decayed:

Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

komu "wam" ? bo mi chyba nie :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

i odsetek :polew: za szkody moralne :polew:

wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: :kox: :kox::hi:

watpie zeby przyszly juz w to nie wierze :disgust:

Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

komu "wam" ? bo mi chyba nie :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

i odsetek :polew: za szkody moralne :polew:

wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: :kox: :kox::hi:

watpie zeby przyszly juz w to nie wierze :disgust:

:disgust: :disgust:
Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

komu "wam" ? bo mi chyba nie :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

i odsetek :polew: za szkody moralne :polew:

wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: :kox: :kox::hi:

watpie zeby przyszly juz w to nie wierze :disgust:

:disgust: :disgust:

no co sie dziwisz zobaczymy czy mowisz prawde post zapisany :evil:

Opublikowano

i chińczyka do sprzątania domu :polew:

Opublikowano

pisałem wam w pon. mam wolne i idę na wizytę do celnego :kwasny:

a co do spota- to luz i tak mi się nie chciało jechać :decayed:

komu "wam" ? bo mi chyba nie :przebiegly:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:38_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

i odsetek :polew: za szkody moralne :polew:

wam bo wszystko się pop***ło przez to że na raz przyszły 2 paczki z kablami na jeden adres :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:40_________________________________________________

rzadamy zworotu kasy :evil:

ok wyśle ci na konto 280zł a jak przyjdą w przyszłym tyg. to go na allegro za 500 pogonie :kox: :kox: :kox::hi:

watpie zeby przyszly juz w to nie wierze :disgust:

:disgust: :disgust:

no co sie dziwisz zobaczymy czy mowisz prawde post zapisany :evil:

ok
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.