Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

nie boimy sie :decayed:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

:gwizdanie:

:polew: :polew:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

nie boimy sie :decayed:

Ty coś cięty ostatnio jesteś na Króla :gwizdanie:

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

:decayed:
Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

i dlatego nie ma :decayed:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

ta od Dimana 1000zł i ode mnie 800zł (50zł dałem mu żeby miał jak wrócić od mechanika) :tongue4:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

nie wypominaj mi, za komplatny rozrząd trzeba tyle dać, wolę dać nawet 100zl więcej i mieć dobrze zrobione :kox:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

ta od Dimana 1000zł i ode mnie 800zł (50zł dałem mu żeby miał jak wrócić od mechanika) :tongue4:

tylko że Tobie muszę oddać 2000zł :disgust:

Opublikowano

Stan co to dla Ciebie 2000zł :shocked:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

nie boimy sie :decayed:

Ty coś cięty ostatnio jesteś na Króla :gwizdanie:

też to zauważyłem ale nie wiem o co come'on...
Opublikowano

Stan co to dla Ciebie 2000zł :shocked:

dwa miesiące jeebania :blink:

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

nie wypominaj mi, za komplatny rozrząd trzeba tyle dać, wolę dać nawet 100zl więcej i mieć dobrze zrobione :kox:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

ta od Dimana 1000zł i ode mnie 800zł (50zł dałem mu żeby miał jak wrócić od mechanika) :tongue4:

tylko że Tobie muszę oddać 2000zł :disgust:

ty stanley nie szastej tak gotowka bo nie bedziemy mieli za co na ogolnopolski jechac bo cos ostatnio wspominales ze stawiasz :kox:

Opublikowano

Stan co to dla Ciebie 2000zł :shocked:

dwa miesiące jeebania :blink:

tylko dwa :shocked:
Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

nie boimy sie :decayed:

Ty coś cięty ostatnio jesteś na Króla :gwizdanie:

też to zauważyłem ale nie wiem o co come'on...

ja nie czemu :evil:

:polew: :polew:

Opublikowano

pije kawę i karnę sie pod ten go-sport :decayed:

Opublikowano

Stan co to dla Ciebie 2000zł :shocked:

dwa miesiące jeebania :blink:

tylko dwa :shocked:

też się zdziwiłem...ja na rozrząd odkładałem 6 miesięcy, a kosztował tylko 500zł [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:59_________________________________________________

pije kawę i karnę sie pod ten go-sport :decayed:

a w SG budiesz jutro ? albo w Kato jakoś między12-16

Opublikowano

oj wariaci :polew:

jak miło zobaczyć że ten dział znowu żyje :D:D

Opublikowano

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

nie wypominaj mi, za komplatny rozrząd trzeba tyle dać, wolę dać nawet 100zl więcej i mieć dobrze zrobione :kox:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________

nie wkurwiajcie moda bo wam za***ie

pieniędzy i strachu to ja nigdy nie miałem :decayed:

powiedział ten co za rozrząd zapłacił 1750zł

:polew:

ta od Dimana 1000zł i ode mnie 800zł (50zł dałem mu żeby miał jak wrócić od mechanika) :tongue4:

tylko że Tobie muszę oddać 2000zł :disgust:

ty stanley nie szastej tak gotowka bo nie bedziemy mieli za co na ogolnopolski jechac bo cos ostatnio wspominales ze stawiasz :kox:

na koncie ma 27 gr, to byśmy poszaleli :polew:

Opublikowano

oj wariaci :polew:

jak miło zobaczyć że ten dział znowu żyje :D:D

:ssij: nie pier**l :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.