Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pssssyt Tyskie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema z wieczora :hi: i zdupcam na TV

Opublikowano

siema z wieczora :hi: i zdupcam na TV

ze stolika na sofe :gwizdanie:

Opublikowano

siema z wieczora :hi: i zdupcam na TV

ze stolika na sofe :gwizdanie:

dokładnie :decayed:

narka :hi:

Opublikowano

siema z wieczora :hi: i zdupcam na TV

ze stolika na sofe :gwizdanie:

dokładnie :decayed:

narka :hi:

nara

Opublikowano
:hi: w ten piękny poranek
Opublikowano

:hi: w ten piękny poranek

:hi: w ten rześki poranek :decayed:

Opublikowano

wczoraj przyczaiłem fajnego poldka

zdjcie0140o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0141x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0142f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

:hi: w ten piękny poranek

:hi: w ten rześki poranek :decayed:

:hi:

wczoraj przyczaiłem fajnego poldka

zdjcie0140o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0141x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0142f.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Klasyk:)

Opublikowano

akjam leszczu co jest z Tobą klawiatura ci padła, że tylko zerkasz na forum czy dalej na urlopie :shocked:

Opublikowano

akjam leszczu co jest z Tobą klawiatura ci padła, że tylko zerkasz na forum czy dalej na urlopie :shocked:

:tongue4: No już wróciłem... :gwizdanie: Co tam u Was? Właśnie próbuje wrócić do rzeczywistości... :naughty:
Opublikowano

akjam leszczu co jest z Tobą klawiatura ci padła, że tylko zerkasz na forum czy dalej na urlopie :shocked:

:tongue4: No już wróciłem... :gwizdanie: Co tam u Was? Właśnie próbuje wrócić do rzeczywistości... :naughty:

a k**wa trzeba było zaproszenie wysłać, żebyś się odezwał :jezyk:

po staremu...ja w środę mykam na urlop z Pyrzowic :naughty:

Opublikowano
:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:
Opublikowano

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

parking, dolary :mysli: ok styknie

Opublikowano

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

parking, dolary :mysli: ok styknie

:wink4:
Opublikowano

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

Miszka by chciał rewizję osobistą :decayed:

Opublikowano

:hi:

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

Miszka by chciał rewizję osobistą :decayed:

ale przez Pania porucznik :naughty:

Gatkinson0508_450x575.jpg

Opublikowano

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

Miszka by chciał rewizję osobistą :decayed:

Da się zrobić... :wink4:
Opublikowano

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

Miszka by chciał rewizję osobistą :decayed:

Da się zrobić... :wink4:

jestem za ale tylko w opcji z tą panią którą wkleił Arek

ajjjjjjjjjjjjjjjjj :jerk:

Opublikowano

:wink4: Ja może wpadnę we wtorek na spota to pogadamy - ale nie wiem czy nie pojadę na DE po jakąś furkę. :cool1: P.S. Jakbyś czegoś potrzebował na AirPorcie to dzwoń! :kox:

Miszka by chciał rewizję osobistą :decayed:

Da się zrobić... :wink4:

jestem za ale tylko w opcji z tą panią którą wkleił Arek

ajjjjjjjjjjjjjjjjj :jerk:

jakby taka wzięła Cię na rewizję to byś był "one minute man" :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.