Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

myślę, że tańsza ta Turcja niż nad naszym morzem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie:

zbieram na B6 :gwizdanie:

Opublikowano

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

myślę, że tańsza ta Turcja niż nad naszym morzem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie:

zbieram na B6 :gwizdanie:

a ja na r8 wiec oddawaj moje lampy :decayed:

Opublikowano

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

myślę, że tańsza ta Turcja niż nad naszym morzem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie:

zbieram na B6 :gwizdanie:

No w to nie wątpie ale chciałem zobaczyć polskie morze bo dawno nie byłem i nie żałuje :wink4: B6 to padło :gwizdanie:
Opublikowano

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

myślę, że tańsza ta Turcja niż nad naszym morzem [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________

no wlasnie dlatego juz nic nie daje :chytry:

ale Ty i tak później nie pijesz :gwizdanie:

pijesz nie pijesz profity sie naleza :evil:

Już wiadomo czemu Miszka jedzie na wakacje do Turcji :naughty:

zobacz na allegro wiekszosc aukcji sa od miszki :gwizdanie:

zbieram na B6 :gwizdanie:

a ja na r8 wiec oddawaj moje lampy :decayed:

:no:
Opublikowano
:hi: ale mamy wyspiarską pogodę :decayed:
Opublikowano

:hi: ale mamy wyspiarską pogodę :decayed:

:hi: a na wyspach słońce świeci
Opublikowano

:hi: ale mamy wyspiarską pogodę :decayed:

:hi: a na wyspach słońce świeci

przecież u nas też świeci... tylko jest za chmurami :decayed:

Opublikowano

Pogoda idealna na spota pod realem :decayed:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:09_________________________________________________Ok spadam panowie rezać kostkę i xenon bo się zdupił :wallbash:

:hi:

Opublikowano
Widziałem je już wiszą jakiś czas. Jakby się moje sprzedały to biorę je od razu :tongue4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:25_________________________________________________A miałem kupca na moje wcześniejza 1700 i nie sprzedałem :gwizdanie:
Opublikowano
Widziałem je już wiszą jakiś czas. Jakby się moje sprzedały to biorę je od razu :tongue4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:25_________________________________________________A miałem kupca na moje wcześniejza 1700 i nie sprzedałem :gwizdanie:

1700 czego ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

cze dziołchy :hi:

chyba dziś będzie pod realem spot :gwizdanie: :disgust:

Opublikowano

cze dziołchy :hi:

chyba dziś będzie pod realem spot :gwizdanie: :disgust:

o ile parkingu nie zaleje :P

Opublikowano

cze dziołchy :hi:

chyba dziś będzie pod realem spot :gwizdanie: :disgust:

o ile parkingu nie zaleje :P

weźcie grila :polew:

Opublikowano

Stan za***isty opis na gg :yeah:

Opublikowano

siemka chłopaki co tam , ja właśnie wróciłem ze zbieżności obu osi... wyczaiłem kolesia w Sosnowcu który się tylko geometrią zajmuje, nawet 18" mu nie straszne :kox: :kox:

Opublikowano

Stan za***isty opis na gg :yeah:

:yeah:

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 11:47_________________________________________________

siemka chłopaki co tam , ja właśnie wróciłem ze zbieżności obu osi... wyczaiłem kolesia w Sosnowcu który się tylko geometrią zajmuje, nawet 18" mu nie straszne :kox: :kox:

Talib, może dzisiaj nie będę przywoził tego boxu, zanim go założe to będę miał 10 l wody w środku :wink4:

Opublikowano

lajcik Stan :) jak masz go w Mysłowicach, zgadamy sie na któryś wieczór w nastepnym tygodniu i podjade :), ja wyjeżdżam 9-tego w czwartek więc jest jeszcze troche czasu :)

musze wymienic łączniki w tylniej osi... facet powiedział że o pomste do nieba wołają hehhee

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.