Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś się znalazło ;)

dzięki temu będzie więcej :kox: :kox:

zdjcie0209.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0210p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fotki robione na szybko, auto brudne, koła też... kiedyś pstrykne coś lepszego

e no kosa tera :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z wieczora kontynuuje weekedową zajawkę :kox:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:08_________________________________________________ :drunk:

a od czwartku rana :drunk::beach::cygaro::pali::lol1::sesese::drinks::JC_fan:

Opublikowano

joł joł

Opublikowano

ołoooo hula hoop :kox:

Opublikowano

ołoooo hula hoop :kox:

amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ołoooo hula hoop :kox:

amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox: :kox: :kox:

z samego rana :decayed:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:25_________________________________________________

coś się znalazło ;)

dzięki temu będzie więcej :kox: :kox:

zdjcie0209.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjcie0210p.jpg

Uploaded with ImageShack.us

fotki robione na szybko, auto brudne, koła też... kiedyś pstrykne coś lepszego

no malina :kox:

Opublikowano

uciekam w wyrko narka

Opublikowano

uciekam w wyrko narka

narka

ołoooo hula hoop :kox:

amy dopiero od rana w piatek melanz zaczynamy :kox: :kox: :kox: :kox:

z samego rana

dokladnie :kox:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:32_________________________________________________bym nawet powiedzial od wschodu slonca :tongue4:

Opublikowano

psssyt Tyskie :)

Opublikowano

psssyt Tyskie :)

psssyt Pepsi z lodem i cytrynką :decayed: :decayed:

Opublikowano

psyt cola :kox: z duza iloscia ciastek :kox:

Opublikowano
:hi: Cze wszystkim! Jutro raczej nie dotrę na spota - znowu - bo jestem w drodze do DE! diman nudzisz się na urlopie?
Opublikowano

:hi: Cze wszystkim! Jutro raczej nie dotrę na spota - znowu - bo jestem w drodze do DE! diman nudzisz się na urlopie?

zdziabke a co :mysli:

masz cos dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Cze wszystkim! Jutro raczej nie dotrę na spota - znowu - bo jestem w drodze do DE! diman nudzisz się na urlopie?

zdziabke a co :mysli:

masz cos dla mnie :gwizdanie:

No może by się coś znalazło... :wink4: Hm... Może przywiozę Ci coś ciepłego w Twoim kolorze z Niemiec. :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: Cze wszystkim! Jutro raczej nie dotrę na spota - znowu - bo jestem w drodze do DE! diman nudzisz się na urlopie?

zdziabke a co :mysli:

masz cos dla mnie :gwizdanie:

No może by się coś znalazło... :wink4: Hm... Może przywiozę Ci coś ciepłego w Twoim kolorze z Niemiec. :gwizdanie:

no to by bylo wporzo wiesz co lubie :kox:

Opublikowano

psssyt Tyskie :)

psssyt Pepsi z lodem i cytrynką :decayed: :decayed:

będziesz jutro ? może dam radę przywieźć Ci ten box :gwizdanie:

Opublikowano

na 90% bede.... może bede w trase na zamość leciał, poślij koma na pw raz jeszcze to bedziesz mial odp d 13/14 :)

ps. mam nadzieje, że Kasia jutro będzie w MC :P

Stanley a Twoja Luba nie ma dość moich żartów hahaha zwykle kobiety tyle nie wytrzymują jak ona :kox: :kox:

Opublikowano

na 90% bede.... może bede w trase na zamość leciał, poślij koma na pw raz jeszcze to bedziesz mial odp d 13/14 :)

ps. mam nadzieje, że Kasia jutro będzie w MC :P

Stanley a Twoja Luba nie ma dość moich żartów hahaha zwykle kobiety tyle nie wytrzymują jak ona :kox: :kox:

ona by Cie mogła jeszcze zdemoralizować :gwizdanie: zapytaj Kędziora jak u nas spał :polew:

:wink4:

Opublikowano

na 90% bede.... może bede w trase na zamość leciał, poślij koma na pw raz jeszcze to bedziesz mial odp d 13/14 :)

ps. mam nadzieje, że Kasia jutro będzie w MC :P

Stanley a Twoja Luba nie ma dość moich żartów hahaha zwykle kobiety tyle nie wytrzymują jak ona :kox: :kox:

baska jest twarda :naughty:

Opublikowano

na 90% bede.... może bede w trase na zamość leciał, poślij koma na pw raz jeszcze to bedziesz mial odp d 13/14 :)

ps. mam nadzieje, że Kasia jutro będzie w MC :P

Stanley a Twoja Luba nie ma dość moich żartów hahaha zwykle kobiety tyle nie wytrzymują jak ona :kox: :kox:

ona by Cie mogła jeszcze zdemoralizować :gwizdanie: zapytaj Kędziora jak u nas spał :polew:

:wink4:

prosze o pokaz przy nastepnej okazji :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.