Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:blink:

gdzie byłeś jak Cie nie było ?

mnie pytasz? no przeciez bylem na spocie :przebiegly:

pytanie gdzie ty bylas jak Stan przyjechal sam :cool1:

byłam dopiero w Maku :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kłaniam sie :hi:

Opublikowano

witam po długiej przerwie;) moja A4 zrobiła trasę Chorwacja (Bośnie i Hercegowinę też) górki wspinaczka, A2 czy jakoś tak tam bez najmnijeszego problemu, a problem z płynem chłodzącym się rozwiązał chyba sam.... miałem go po prostu chyba przy gumowym wężu obejmę luźną przed wyjazdem looknąłem se i już jest cacy.... :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 17:51_________________________________________________wszystkich pozdrawiam i życzę miłych tripów;)

Opublikowano

pozycja kierowcy za kierownica tego samochodu jest wrecz idealna dla takiego stylu jazdy :polew:

Elvis no to dobrze, ze obylo sie bez przygod :good:

Opublikowano
  • Autor

znaczy się keżor żę puknął byś tą laskę?? :naughty: :naughty: :naughty:

a znasz kogoś kto by nie puknął :tongue4: ? chyba tylko żonaci :decayed: i to jakbyś pytał przy żonie :polew:
Opublikowano

znaczy się keżor żę puknął byś tą laskę?? :naughty: :naughty: :naughty:

a znasz kogoś kto by nie puknął :tongue4: ? chyba tylko żonaci :decayed: i to jakbyś pytał przy żonie :polew:

dobrze ze dodales ta trzecia czesc zdania :decayed:

ps: dzisiaj pierwszy odcinek Top Model na TVN, kto ma zamiar ogladac :?: :naughty:

Opublikowano

tak się akurat składa, że znam i wolałbym żebyś też był w tym gronie, ale jeśli nie chcesz to trochę szkoda ;(

ta laska nazywa się kimber james, tu masz link do jej stronki, http://kimberjamesblog.com/

warto się zapoznać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak się akurat składa, że znam i wolałbym żebyś też był w tym gronie, ale jeśli nie chcesz to trochę szkoda ;(

ta laska nazywa się kimber james, tu masz link do jej stronki, http://kimberjamesblog.com/

warto się zapoznać :wink4:

yyyyy , jeżeli to ta las... jeżeli to to co podesłałeś , to też nie chce :no::sick3:

i weź se tu przewieź autem fajną blondi , ale żeś mi marzenia spierdolił :( dzięki mech :thumbdown:

Opublikowano

ale popatrz na to z lepszej strony, pasażer nie dość że ma własne poduszki powietrzne, to do tego ma też własną dźwignię hamulca ręcznego

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

LIFE IS BRUTAL :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi: witam po robocie
Opublikowano

:hi: witam po robocie

Cześć Tatko :hi:

Opublikowano

:hi: witam po robocie

Cześć Tatko :hi:

witej :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Co tam leszcze? :naughty:

Tak mi się przypomina, że chyba dziś Miszka wraca bo tydzień temu pisał, że leci na tydzień. :mysli:

Opublikowano

:hi: Co tam leszcze? :naughty:

Tak mi się przypomina, że chyba dziś Miszka wraca bo tydzień temu pisał, że leci na tydzień. :mysli:

:hi:

ne wem :mysli:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________keżor pisałem ci esa o wizytówkach jak byłeś na zlocie ale chyba nie doczytałeś ??? :mysli:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________i spierdolił :shocked: :shocked:

keżor ...

Opublikowano

psssyyyt Tyskie :decayed:

Opublikowano

psssyyyt Tyskie :decayed:

kurde a ja nic nie mam ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.