Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry po spocie

Bulczas jechałem jak we mgle... :cool1:

znowu paliłeś zioło ? :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox: A OKO tylko widział chmurę dymu :decayed:

220 :shocked:

Opublikowano

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox: A OKO tylko widział chmurę dymu :decayed:

220 :shocked:

no tak, BKE tyle nie jedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox:

wydaje mi się że 230 było :mysli:

ale i tak Cie wy***ałem jak nas zablokowali :kox:

Opublikowano

bo zamawia jakies badziewie na białym podkładzie by wział z paskiem to by wyszły tak samo a po drugie jedna bedzie z tyłu druga z przodu kto to kur...a zobaczy :gwizdanie:

I tak nie będę jeździł z dwoma na raz :tongue4:

Opublikowano

Ja juz tez po spocie, Max dzieki za tabule :notworthy:

luzik przekaż guru jego tablice bo będzię dochodzenie robił bo mu o 2 cm źle napis zrobili :polew: :polew: :polew:

bo zamawia jakies badziewie na białym podkładzie by wział z paskiem to by wyszły tak samo a po drugie jedna bedzie z tyłu druga z przodu kto to kur...a zobaczy :gwizdanie:

majki mi tego nie tłumacz ja to wiem...

to samo mówiłem, prędzej zauważą szpachle niż różnicę w rozstawie liter :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam 2 piwa w pupie i strasznie mnie wkurwiłeś, przeginasz stary

Znaczy mam się bać :kox: ty nie pij jak ty po dwóch już się tak łatwo wkurwiasz :decayed: a jak chcesz mi najebać to ustaw się w kolejce :decayed:

Opublikowano

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox: A OKO tylko widział chmurę dymu :decayed:

220 :shocked:

no tak, BKE tyle nie jedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

fakt 230

z przepaści i trzeba jeszcze pchać :polew:

Opublikowano

mam 2 piwa w pupie i strasznie mnie wkurwiłeś, przeginasz stary

Znaczy mam się bać :kox: ty nie pij jak ty po dwóch już się tak łatwo wkurwiasz :decayed: a jak chcesz mi najebać to ustaw się w kolejce :decayed:

masz obiecane, że kiedyś Ci obiję mordę :wink4:

Opublikowano

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox:

wydaje mi się że 230 było :mysli:

ale i tak Cie wy***ałem jak nas zablokowali :kox:

No po ciągłej :kox:

Pierwszy :hi: BRD zaliczyła już 220km/h więc nie jest źle :kox: A OKO tylko widział chmurę dymu :decayed:

220 :shocked:

no tak, BKE tyle nie jedzie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

mam 2 piwa w pupie i strasznie mnie wkurwiłeś, przeginasz stary

Znaczy mam się bać :kox: ty nie pij jak ty po dwóch już się tak łatwo wkurwiasz :decayed: a jak chcesz mi najebać to ustaw się w kolejce :decayed:

masz obiecane, że kiedyś Ci obiję mordę :wink4:

Spoko :decayed:

Opublikowano

a mi nie jedzie 230, bo przy 180 na gazie łapie awaryjny :polew:

jeeebane auta :decayed:

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Opublikowano

a mi nie jedzie 230, bo przy 180 na gazie łapie awaryjny :polew:

jeeebane auta :decayed:

i co zrobisz ???

nic nie zrobisz...

:polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:
Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Max, nic nie zrobię, pojeżdżę tak 2/3 lata i sprzedam to padło :decayed:

Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Już wszyscy pożarli w MCD? :kox::tongue4:

Teraz chyba Wolf dojechał na nocną zmianę, mieliśmy czekać na niego ale Miron musiał gonić jakieś auto na ksenonach :polew:

nie ma go pewnie poleciał na Wrocław

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

a Ty pytałeś o to audi do 60 tyś zł ?

Opublikowano

Max, nic nie zrobię, pojeżdżę tak 2/3 lata i sprzedam to padło :decayed:

pucek zapewniam nie jest aż tak źle

nie bądź taki okrótny dla siebie

porobisz trocha na gróbie weźniesz pożdno penzyja i na b6 1.8 t starczy

:polew: :polew: :polew:

:wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.