Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idziemy do czeko ? :naughty:

mam mało urlopu :gwizdanie:

Weź L4 :naughty:

niemogę :polew:

Ja bym pojechał zobaczyć jak tam jest :naughty:

hehe to wiesz dzwoń do prezesa :decayed:

Ale potrzebuje jakiegoś odstraszacza lasek :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemmma :hi:

Opublikowano

idziemy do czeko ? :naughty:

mam mało urlopu :gwizdanie:

Weź L4 :naughty:

niemogę :polew:

Ja bym pojechał zobaczyć jak tam jest :naughty:

hehe to wiesz dzwoń do prezesa :decayed:

Ale potrzebuje jakiegoś odstraszacza lasek :decayed:

weź Monike :polew:
Opublikowano

C15421347_1.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:20_________________________________________________

siemmma :hi:

:hi:

jak tam w NL ?

Opublikowano
:hi: z wieczorka
Opublikowano

C15421347_1.jpg

:decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:20_________________________________________________

siemmma :hi:

:hi:

jak tam w NL ?

Piękna :slina: :slina:
Opublikowano

czyje to audi coupe?? --> ładne

:hi:

jak tam w NL ?

ciepło :decayed: :decayed:, miałem przyjemność poznać kilku kolegów na spociku - większość gada po waszemu :) :)

Opublikowano

czyje to audi coupe?? --> ładne

:hi:

jak tam w NL ?

ciepło :decayed: :decayed:, miałem przyjemność poznać kilku kolegów na spociku - większość gada po waszemu :) :)

jak przyjedzie jutro do mnie Provident, to coupe moje :polew:

jak godają, to dobrze :decayed:

Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

Opublikowano

włączcie TVN d*py znów :)

Opublikowano

włączcie TVN d*py znów :)

no wybieg to mają zajebis*y :kox:
Opublikowano

włączcie TVN d*py znów :)

no wybieg to mają zajebis*y :kox:

ale mają getry hehehe .. ale jak dla mnie to są w wiekszosci za chude..... [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:36_________________________________________________ale tej z wawy suty sterczały :kox: :kox:

Opublikowano

no suty miała niezłe

pamelę to bym poprzytulał :wink4: :wink4:

Opublikowano

włączcie TVN d*py znów :)

:gwizdanie:
Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

Opublikowano

heheheh

Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

ty się ze mną zacząłeś zadawać to sobie 1.8T q kupiłeś więc niepitol :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:58_________________________________________________

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz:
Opublikowano

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

ty się ze mną zacząłeś zadawać to sobie 1.8T q kupiłeś więc niepitol :tongue4:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 21:58_________________________________________________

poważnie kupujesz tego furacza? 2,2 T??

no co Ty :disgust: ;(

przestań się zadawać z Kędziorem, mniej będziesz pił i spokojnie kupisz takie 2.2 T w kilka miesięcy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz:

bo ja jestem ASERTYWNY, a Ty mówisz... Stasiu.... leć no po flaszke... i Stan leci..... a ja zawsze mówie Ci NIE :tongue4: :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.