Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

:brawo::wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki... :naughty:

:kox:

Opublikowano

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

heheh a było coś więcej? :naughty:

są jeszcze wolne miejsca na semestrze :evil: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:35_________________________________________________

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki... :naughty:

:kox:

no właśnie

Opublikowano
  • Autor

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki... :naughty:

:kox:

Ty masz gps na palcu to se możesz poznać co najwyżej moich kolegów :polew:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:39_________________________________________________

są jeszcze wolne miejsca na semestrze :evil:

jak coś to na arch wnętrz jest jeden koleś i same super laseczki :naughty: a pewnie by Cie jeszcze przyjeli :kox:
Opublikowano

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki... :naughty:

:kox:

Ty masz gps na palcu to se możesz poznać co najwyżej moich kolegów :polew:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:39_________________________________________________

są jeszcze wolne miejsca na semestrze :evil:

jak coś to na arch wnętrz jest jeden koleś i same super laseczki :naughty: a pewnie by Cie jeszcze przyjeli :kox:

keżor a jak się nazywa ta uczelnia i gdzie jest bo może zrobie sobie 2gi kierunek :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

Opublikowano

poznałem już jedną laseczke :decayed:

ruda , 21 lat , ma na imie Marta :decayed: jedyny minus to że jest z jakiejś wiochy koło Gliwic :thumbdown: coś na Knu , ale nie pamiętam dokładnie :polew: :polew: i już ją przewiozłem autem :decayed::naughty::kox: :gwizdanie: :> :evil::embarrassed:

to kiedy twoi koledzy poznają jej koleżanki... :naughty:

:kox:

Ty masz gps na palcu to se możesz poznać co najwyżej moich kolegów :polew:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 12:39_________________________________________________

są jeszcze wolne miejsca na semestrze :evil:

jak coś to na arch wnętrz jest jeden koleś i same super laseczki :naughty: a pewnie by Cie jeszcze przyjeli :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu... :evil:

Opublikowano
  • Autor

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:
Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:

:decayed:
Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:

miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... :polew:

Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:

miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... :polew:

Samo... :gwizdanie:
Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:

miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... :polew:

Samo... :gwizdanie:

no samo i to w jeziorze... :gwizdanie:

Opublikowano

muszę coś wybrać :kox: na wzornictwie może być dużo krejzolek :witch:

idź na arch wnętrz :P będziemy mieć dużo wykładów razem :kox:

ja nie mam gpsa na plauchu...

masz , widziałem :P przecież mówiłaś że Magda Ci kazała nosić :decayed:

miałem ale to nie był gps i poza tym się zgubiło... :polew:

Ty do lasek, która Cie zechce jak ty lalusiu wiecej czasu spedzasz przed lustrem niż one :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:banan: błagam , chodź ktoś jutro na jakieś balety :slina:

Opublikowano



to jest lepsze :P
Opublikowano

:hi:

Krolu na TVN leci program z polskimi Lady Gaga :decayed:

Opublikowano

:hi:

modliłem się żeby ten dzień w pracy się skończył jak najszybciej...i się skończył :heat:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

modliłem się żeby ten dzień w pracy się skończył jak najszybciej...i się skończył :heat:

chcesz nas przekonać , że modlitwa popłaca ? :decayed:
Opublikowano

:hi:

modliłem się żeby ten dzień w pracy się skończył jak najszybciej...i się skończył :heat:

Ja jeszcze 3 godziny! :disgust:

:hi:

modliłem się żeby ten dzień w pracy się skończył jak najszybciej...i się skończył :heat:

chcesz nas przekonać , że modlitwa popłaca ? :decayed:

:cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.