Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tam panowie, Ja Cciężko pracuje :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam panowie, Ja Cciężko pracuje :decayed:

Widzę, że robota odpowiada... :wink4: :gwizdanie:
Opublikowano

Co tam panowie, Ja Cciężko pracuje :decayed:

Widzę, że robota odpowiada... :wink4: :gwizdanie:

Tragedi nie ma :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

Co tam panowie, Ja Cciężko pracuje :decayed:

Widzę, że robota odpowiada... :wink4: :gwizdanie:

Tragedi nie ma :gwizdanie: :tongue4:

:good:
Opublikowano

Akjam, nie jechałeś ok 10.20 koło urzędu skarbowego w SO?

:no:

No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jest jakaś podobna A4ka do mojej? :mysli::disgust: Nie ma takiej drugiej Audiczki jak moja... :evil::kox::wink4::tongue4:

dlatego zapytałem bo była zglebiona a coś tam czytałem o glebie.. blachy też o ile dobrze pamietam SBE..

:hi:

nie no Akjam nie zebym sie smial ale jak chcesz miec wyjatkowa fure to pozostaje Ci teraz jedno... zrobic z niej olrołda :gwizdanie:

mod w niski zawias nie byl jednak trafiony :doh1:

:decayed:

Opublikowano

Akjam, nie jechałeś ok 10.20 koło urzędu skarbowego w SO?

:no:

No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jest jakaś podobna A4ka do mojej? :mysli::disgust: Nie ma takiej drugiej Audiczki jak moja... :evil::kox::wink4::tongue4:

dlatego zapytałem bo była zglebiona a coś tam czytałem o glebie.. blachy też o ile dobrze pamietam SBE..

:hi:

nie no Akjam nie zebym sie smial ale jak chcesz miec wyjatkowa fure to pozostaje Ci teraz jedno... zrobic z niej olrołda :gwizdanie:

mod w niski zawias nie byl jednak trafiony :doh1:

:decayed:

:tongue4:
Opublikowano

Akjam mogłeś od razu gwinta zapodać a nie i glebe -100 wtedy by było opłacalne :kox:

Opublikowano
  • Autor

Akjam mogłeś od razu gwinta zapodać a nie i glebe -100 wtedy by było opłacalne :kox:

f20a1f1f39a32ca5%20kopia1.jpg

ja też sie dziwie , że mnie nie posłuchał jak mu podpowiadałem :decayed:

Opublikowano

Akjam mogłeś od razu gwinta zapodać a nie i glebe -100 wtedy by było opłacalne :kox:

f20a1f1f39a32ca5%20kopia1.jpg

ja też sie dziwie , że mnie nie posłuchał jak mu podpowiadałem :decayed:

I tak by było optymalnie :decayed:
Opublikowano

Bulczas, Nosb do mnie dzwonił i pompka przyjdzie do mnie razem z 2.7 od niego kurierem

Opublikowano

Bulczas, Nosb do mnie dzwonił i pompka przyjdzie do mnie razem z 2.7 od niego kurierem

Będzie na weekend? Spadam do domu :decayed:
Opublikowano

Bulczas, Nosb do mnie dzwonił i pompka przyjdzie do mnie razem z 2.7 od niego kurierem

Będzie na weekend? Spadam do domu :decayed:

ktoż to wie :decayed: :decayed:

Opublikowano

czemu nie 18/19:)?

bo ja mam mózg :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

ja też, 18 jest spoko z 1BE :) jutro może Car Audio zamontuje sasasasa:P

Opublikowano

czemu nie 18/19:)?

Lepiej żeby było bo chcę rezać w weekend :gwizdanie:
Opublikowano

i po pracy[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 19:42_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:58_________________________________________________http://www.nimportequi.com/fr/video_le_tour_de_n_importequi.html

umarłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Remi jest przehuj hehehe oglądałeś z nim pakmana? :decayed:
Opublikowano

i po pracy

Wszyscy zarobieni! :naughty:
Opublikowano

cześć chłopaki, ja sie kuruje w domu....ale zakupiłem fajne pare rzeczy do autka :gwizdanie: :gwizdanie:

ps. Seves, musisz kiedyś wpaść na terminal do Sławkowa, kilka winkli, asfalt o długości ok kiometra prosty jak stół :)

1001867i.jpg

1001874g.jpg

1001884e.jpg

:good: :good: :good:

no Talib chetnie tam odwiedze chlopakow i chlopaczki :wink4:

wlasnienadrabiam zaleglosci :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.