Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Talib masz może jeszcze te alusy 16"?

nie, poszły za 700 zł z rocznymi oponami michelin energy saver 5 sztuk :wallbash: :wallbash:

Szkoda bo znowu mi się auto nie podoba na stalówkach :wallbash: :wallbash:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Talib masz może jeszcze te alusy 16"?

nie, poszły za 700 zł z rocznymi oponami michelin energy saver 5 sztuk :wallbash: :wallbash:

Szkoda bo znowu mi się auto nie podoba na stalówkach :wallbash: :wallbash:

ja mam w d*pie jeszcze na stali,

a fele miał brać nadworny gejuch klubowy, Kędzior, ale doszedł do wniosku, że nie wiec ktoś inny z klubu je wziął... ja kasy nie mialem tak to bym poczekał, fele byly porysowane ale byly proste, nie biły...

Opublikowano

Ja mam jakieś pier**lone zboczenie i nie mogę się wyleczyć :wallbash: :wallbash: Muszę non stop coś zmieniać :disgust:

Opublikowano

Ja mam jakieś pier**lone zboczenie i nie mogę się wyleczyć :wallbash: :wallbash: Muszę non stop coś zmieniać :disgust:

łeb sobie zmień :decayed:

Opublikowano

Ja mam jakieś pier**lone zboczenie i nie mogę się wyleczyć :wallbash: :wallbash: Muszę non stop coś zmieniać :disgust:

łeb sobie zmień :decayed:

Tobie zamienie z D :naughty:
Opublikowano

Ja mam jakieś pier**lone zboczenie i nie mogę się wyleczyć :wallbash: :wallbash: Muszę non stop coś zmieniać :disgust:

łeb sobie zmień :decayed:

Tobie zamienie z D :naughty:

mi to przeszło, strata kasy, wiecznie b5 jeździć nie chcę

Opublikowano

Ja mam jakieś pier**lone zboczenie i nie mogę się wyleczyć :wallbash: :wallbash: Muszę non stop coś zmieniać :disgust:

łeb sobie zmień :decayed:

Tobie zamienie z D :naughty:

mi to przeszło, strata kasy, wiecznie b5 jeździć nie chcę

Ja muszę kilka tym pojeździć niestety :gwizdanie: Może to ta świadomość :mysli:
Opublikowano

Ja mam jakieś pier**lone zboczenie i nie mogę się wyleczyć :wallbash: :wallbash: Muszę non stop coś zmieniać :disgust:

łeb sobie zmień :decayed:

Tobie zamienie z D :naughty:

mi to przeszło, strata kasy, wiecznie b5 jeździć nie chcę

tez tak mysle, ja jeszcze szyby zrobie, pomaluje dokladki, lampy i zenon i tyle

Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

leciałeś helikopterem?

Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

Zmień dilera albo bierz działkę mniej :polew:
Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

biorąc pod uwage nasze drogi to byłeś we Wrocławiu i wróciłeś :decayed: :decayed:

Opublikowano

Oko chyba miał na myśli 40h :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 22:31_________________________________________________albo zrobił 360km w gogle maps :polew:

Opublikowano
  • Autor

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

ja zrobiłem kiedyś 600km w 5h :P do gdańska z kumplem jechałem :decayed: ale bez tablic i z CB to nie wiem czy sie liczy :kox:
Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

leciałeś helikopterem?

motolotnią :tongue4:

Skoda roomster 1,4

aż 85 zabójczo wkur..onych KM :polew: :polew:

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

Zmień dilera albo bierz działkę mniej :polew:

Kazik- Tata Dilera

:polew:

Opublikowano

dobry i stary bit :kox:

Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

biorąc pod uwage nasze drogi to byłeś we Wrocławiu i wróciłeś :decayed: :decayed:

gm. ślesin, Mikorzyce

za łodzią, 140 km na A2 i 50km bokami

dobry i stary bit :kox:

nieśmiertelny KAZIK :kox:

Opublikowano

:bry:

nieźle poszaleliście z tym spamem :kox:

już tylko 8 stron i 3000 :decayed:

niedawno wróciłem :decayed:

360 km po Polsce w 4 godziny :naughty:

biorąc pod uwage nasze drogi to byłeś we Wrocławiu i wróciłeś :decayed: :decayed:

gm. ślesin, Mikorzyce

za łodzią, 140 km na A2 i 50km bokami

dobry i stary bit :kox:

nieśmiertelny KAZIK :kox:

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

Opublikowano

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

yarisem czy A4?

współczuje bo to kawał drogi i niejedno zwężenie :gwizdanie:

jeden plus ze w nocy

Opublikowano

a ja jutro smigam do chaty 400 km potem drzemka i do jaroslawia 350 km :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.