Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jutro mam wolne :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

yarisem czy A4?

współczuje bo to kawał drogi i niejedno zwężenie :gwizdanie:

jeden plus ze w nocy

A4 na letniaku, nawet nie mam kiedy oponek zmienić

Diman co tam słychać pracuś :naughty:

Opublikowano

a ja jutro mam wolne :decayed:

ale sie masz fajnie a ja musze dymac do 15 i 400 km do chaty :confused4:

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:07_________________________________________________

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

yarisem czy A4?

współczuje bo to kawał drogi i niejedno zwężenie :gwizdanie:

jeden plus ze w nocy

A4 na letniaku, nawet nie mam kiedy oponek zmienić

Diman co tam słychać pracuś :naughty:

no pomalu leci robota hotel piwko dwa flasz i spac i tak tydzien mija :naughty:

Opublikowano

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

yarisem czy A4?

współczuje bo to kawał drogi i niejedno zwężenie :gwizdanie:

jeden plus ze w nocy

A4 na letniaku, nawet nie mam kiedy oponek zmienić

Diman co tam słychać pracuś :naughty:

to i tak tylko się turla... :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

a ja jutro mam wolne :decayed:

ale sie masz fajnie a ja musze dymac do 15 i 400 km do chaty :confused4:

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:07_________________________________________________

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

yarisem czy A4?

współczuje bo to kawał drogi i niejedno zwężenie :gwizdanie:

jeden plus ze w nocy

A4 na letniaku, nawet nie mam kiedy oponek zmienić

Diman co tam słychać pracuś :naughty:

no pomalu leci robota hotel piwko dwa flasz i spac i tak tydzien mija :naughty:

czyli wlewka :naughty:

ja jutro w nocy lecę 650 km :kox:

yarisem czy A4?

współczuje bo to kawał drogi i niejedno zwężenie :gwizdanie:

jeden plus ze w nocy

A4 na letniaku, nawet nie mam kiedy oponek zmienić

Diman co tam słychać pracuś :naughty:

to i tak tylko się turla... :gwizdanie:

:tongue4:

niech się turla, jak dla mojej na dojazdy do roboty w sam raz :tongue4:

Opublikowano

a ja jutro smigam do chaty 400 km potem drzemka i do jaroslawia 350 km :gwizdanie:

byś na jakiego spota przyjechał bo zapomnimy jak wyglądasz :tongue4:

:polew:

a ja jutro mam wolne :decayed:

cfaniak

no pomalu leci robota hotel piwko dwa flasz i spac i tak tydzien mija :naughty:

ja popiłem wczoraj to dziś pół dnia umierałem :sick3:

Opublikowano

a ja jutro smigam do chaty 400 km potem drzemka i do jaroslawia 350 km :gwizdanie:

byś na jakiego spota przyjechał bo zapomnimy jak wyglądasz :tongue4:

:polew:

a ja jutro mam wolne :decayed:

cfaniak

no pomalu leci robota hotel piwko dwa flasz i spac i tak tydzien mija :naughty:

ja popiłem wczoraj to dziś pół dnia umierałem :sick3:

ja chetnie bym sie pokazal ale nie dam rady bo jezdze ostatnio na delegacje 400 km wiec ...

Opublikowano

:hi:

sie chociaż przywitam

Opublikowano

elo Max[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:21_________________________________________________http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,72739,7363021,Bezmyslnosc_w_katowickim_tunelu_to_norma__Zobacz_wideo.html

spadam w kokon :hi:

Opublikowano

dobra pany spadam spac jutro szychta potem trasa narka :hi:

Opublikowano

jak to jest z tunelem, są tam jakieś fotoradary?

Opublikowano

jak to jest z tunelem, są tam jakieś fotoradary?

no właśnie :decayed:

mnie kiedyś doszły słuchy że podobno są, ale nigdy nic nie przyszło

Opublikowano

ja też już się zawijam spać

jak to jest z tunelem, są tam jakieś fotoradary?

podobnież jest ale bez legalizacji

Opublikowano

jak to jest z tunelem, są tam jakieś fotoradary?

i są i nie ma, keżor lata tam 150, ja też nieraz grubo ponad stan :gwizdanie:

Opublikowano

wszystko podobno...a jak jest i dziala to kilka przejazdów i po prawku :evil:

Opublikowano
  • Autor

wszystko podobno...a jak jest i dziala to kilka przejazdów i po prawku :evil:

ja jeszcze nigdy nie jechałem mniej niż 100 w tunelu i nic nie przyszło :gwizdanie:

także nie dramatyzuj :decayed: Kędzior tam kiedyś wpadł koło 1,8 , ależ było pięknie słychać wydech :decayed:

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:34_________________________________________________no to ja też sie zawijam spać :hi:

Opublikowano

ja też kimka :hi:

Opublikowano
:hi: witam rankiem ostatnia szychta i weekend :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.