Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

I takim sposobem ta trzy tysięczna stronka jeszcze długo nie zawita... :naughty::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

I takim sposobem ta trzy tysięczna stronka jeszcze długo nie zawita... :naughty::polew: :polew: :polew:

oczywiscie zartowalem :gwizdanie:

tylko widze ze Akjam wlasnie reszta oprocz nas pisze wlasnie tym systemem :wink4:

Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

I takim sposobem ta trzy tysięczna stronka jeszcze długo nie zawita... :naughty::polew: :polew: :polew:

oczywiscie zartowalem :gwizdanie:

tylko widze ze Akjam wlasnie reszta oprocz nas pisze wlasnie tym systemem :wink4:

Uwierz mi, że i tak będą akcje przy jubileuszowej stronie jak zwykle to ma miejsce... :gwizdanie: :kox:
Opublikowano
  • Autor

jak będzie 2999 to zamkne na tydzień i po kłopocie :polew: :polew:

Opublikowano

jak będzie 2999 to zamkne na tydzień i po kłopocie :polew: :polew:

:good::decayed:
Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

I takim sposobem ta trzy tysięczna stronka jeszcze długo nie zawita... :naughty::polew: :polew: :polew:

oczywiscie zartowalem :gwizdanie:

tylko widze ze Akjam wlasnie reszta oprocz nas pisze wlasnie tym systemem :wink4:

Uwierz mi, że i tak będą akcje przy jubileuszowej stronie jak zwykle to ma miejsce... :gwizdanie: :kox:

Panie :naughty: i Panowie witam serdecznie :kox:

jak będzie 2999 to zamkne na tydzień i po kłopocie :polew: :polew:

:good::decayed:

ja mam smaka na browar :rant:

nie możesz tego zrobić :polew:

_____________________________

to gdzie dziś opijamy 3000 :?:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

I takim sposobem ta trzy tysięczna stronka jeszcze długo nie zawita... :naughty::polew: :polew: :polew:

oczywiscie zartowalem :gwizdanie:

tylko widze ze Akjam wlasnie reszta oprocz nas pisze wlasnie tym systemem :wink4:

Uwierz mi, że i tak będą akcje przy jubileuszowej stronie jak zwykle to ma miejsce... :gwizdanie: :kox:

Panie :naughty: i Panowie witam serdecznie :kox:

jak będzie 2999 to zamkne na tydzień i po kłopocie :polew: :polew:

:good::decayed:

ja mam smaka na browar :rant:

nie możesz tego zrobić :polew:

_____________________________

to gdzie dziś opijamy 3000 :?:

u Ciebie Oko jeszcze nie piliśmy :kox:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

qr** jest południe a nie rano! :naughty::decayed:
Opublikowano

Chłopaki jak to w koncu? znaczy Chlopaki i Adrenalino :wink4: jak to w koncu co z ta 3000strona :naughty:

musze wiedziec bo tu raz dwa bach bach i trza stawiac :gwizdanie:

to ostatni 2999 czy pierwszy 3000 :kox:

a dzis chyba peknie :thumbup:

Nie stresuj się seves. :wink4: Na kogo wypadnie na tego bęc... :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha to ja musze leciec wroce jak bedzie 3001 strona tak dla bezpieczenstwa :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

I takim sposobem ta trzy tysięczna stronka jeszcze długo nie zawita... :naughty::polew: :polew: :polew:

oczywiscie zartowalem :gwizdanie:

tylko widze ze Akjam wlasnie reszta oprocz nas pisze wlasnie tym systemem :wink4:

Uwierz mi, że i tak będą akcje przy jubileuszowej stronie jak zwykle to ma miejsce... :gwizdanie: :kox:

Panie :naughty: i Panowie witam serdecznie :kox:

jak będzie 2999 to zamkne na tydzień i po kłopocie :polew: :polew:

:good::decayed:

ja mam smaka na browar :rant:

nie możesz tego zrobić :polew:

_____________________________

to gdzie dziś opijamy 3000 :?:

u Ciebie Oko jeszcze nie piliśmy :kox:

na pewno kiedyś nadarzy się okazja

:polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:34_________________________________________________

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

całe życie prześpisz :toon:

:polew:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

q***wa jest południe a nie rano! :naughty::decayed:

po cięzkich 3 dniach pracy w Sosnowcu należało mi się :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:37_________________________________________________OKO, pamiętasz o mnie ? :cool1:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

q***wa jest południe a nie rano! :naughty::decayed:

po cięzkich 3 dniach pracy w Sosnowcu należało mi się :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:37_________________________________________________OKO, pamiętasz o mnie ? :cool1:

hmmmm

dobrze że mi przypomniałeś :oops:

ja mam b. dobrą pamięć tylko krótką

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

q***wa jest południe a nie rano! :naughty::decayed:

po cięzkich 3 dniach pracy w Sosnowcu należało mi się :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:37_________________________________________________OKO, pamiętasz o mnie ? :cool1:

hmmmm

dobrze że mi przypomniałeś :oops:

ja mam b. dobrą pamięć tylko krótką

a o mnie pamiętasz? :kox:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

q***wa jest południe a nie rano! :naughty::decayed:

po cięzkich 3 dniach pracy w Sosnowcu należało mi się :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:37_________________________________________________OKO, pamiętasz o mnie ? :cool1:

hmmmm

dobrze że mi przypomniałeś :oops:

ja mam b. dobrą pamięć tylko krótką

a o mnie pamiętasz? :kox:

ciiiiiiiii

o Tobie zawsze :wink4:

dziś nawet mi się śniłaś

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:41_________________________________________________ :polew: :polew:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

q***wa jest południe a nie rano! :naughty::decayed:

po cięzkich 3 dniach pracy w Sosnowcu należało mi się :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:37_________________________________________________OKO, pamiętasz o mnie ? :cool1:

hmmmm

dobrze że mi przypomniałeś :oops:

ja mam b. dobrą pamięć tylko krótką

a o mnie pamiętasz? :kox:

ciiiiiiiii

o Tobie zawsze :wink4:

dziś nawet mi się śniłaś

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:41_________________________________________________ :polew: :polew:

"... i to nie był sweter" :polew: :polew:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

q***wa jest południe a nie rano! :naughty::decayed:

po cięzkich 3 dniach pracy w Sosnowcu należało mi się :wink4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:37_________________________________________________OKO, pamiętasz o mnie ? :cool1:

hmmmm

dobrze że mi przypomniałeś :oops:

ja mam b. dobrą pamięć tylko krótką

a o mnie pamiętasz? :kox:

ciiiiiiiii

o Tobie zawsze :wink4:

dziś nawet mi się śniłaś

[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:41_________________________________________________ :polew: :polew:

"... i to nie był sweter" :polew: :polew:

hehe :travolta:

Opublikowano

siema z rana :hi:

ale się wyspałem :decayed:

no to Stan niezla nocka byla :gwizdanie:

:>

Opublikowano

spadam w teren :rolleyes:

Opublikowano

lalala :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.