Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1800zł w ASO :polew:

groszowe sprawy :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1800zł w ASO :polew:

groszowe sprawy :polew:

Artur! zderzak jest tańszy :naughty:

1660 zł :>

Opublikowano

DSCF3406.jpg

Prawie tak samo jak polift tylko zaślepka nie równa się ze zderzakiem więc nie ma sensu przepłacać :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

Opublikowano

Bulczas, podlicz cały koszt zakupu i wsadzenia spryskow do takiego zderzaka jak mamy:)

Kędzior ile dałeś za granie?

co to za elementy?

Opublikowano

1800zł w ASO :polew:

groszowe sprawy :polew:

:polew:

Artur! zderzak jest tańszy :naughty:

1660 zł :>

chciałem przyrobić :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

ale osoooo chodzi :polew:

bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html

Opublikowano

DSCF3406.jpg

Prawie tak samo jak polift tylko zaślepka nie równa się ze zderzakiem więc nie ma sensu przepłacać :gwizdanie:

możesz zobaczyć u mnie jak to wygląda :wink4:

Bulczas, podlicz cały koszt zakupu i wsadzenia spryskow do takiego zderzaka jak mamy:)

Kędzior ile dałeś za granie?

co to za elementy?

myślę że cena była okazyjna :gwizdanie:

elementy:

skrzynka

wzmacniacz

radio

:tongue4::polew:

Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

ale osoooo chodzi :polew:

bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html

jaki to kolor ? :mysli:

Opublikowano

Bulczas, podlicz cały koszt zakupu i wsadzenia spryskow do takiego zderzaka jak mamy:)

Kędzior ile dałeś za granie?

co to za elementy?

Pisałem mnie wyszły 150zł plus jakieś bzdury i trochę pracy. Spryski od Octavi II 65zł, zbiorniczek 40zł, pompka 50 :wink4:
Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

ale osoooo chodzi :polew:

bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html

jaki to kolor ? :mysli:

chyba taki jak mój, taki z duuupy

jak byś chciał to mam pochytane 3 różne sztuki na śląsku :naughty:

Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

ale osoooo chodzi :polew:

bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html

jaki to kolor ? :mysli:

Jakiś ciemny granat chyba :gwizdanie:
Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

ale osoooo chodzi :polew:

bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html

jaki to kolor ? :mysli:

chyba taki jak mój, taki z duuupy

jak byś chciał to mam pochytane 3 różne sztuki na śląsku :naughty:

poślij mi linki na gg żeby nikt nie widział :polew:

Opublikowano

i jest nawet jeden czarny :decayed:

łoookej :polew:

Opublikowano

Pucek Ty..... apararacie :decayed:

ale osoooo chodzi :polew:

bulczas, luuukaj, tak się montuje w zderzaku z polifta, nie wiem jak w przedlifcie :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99r-po-liftingu-lift-pod-xenon-i1290595919.html

jaki to kolor ? :mysli:

chyba taki jak mój, taki z duuupy

jak byś chciał to mam pochytane 3 różne sztuki na śląsku :naughty:

poślij mi linki na gg żeby nikt nie widział :polew:

Myślisz że ktoś Ci kupi :tongue4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:00_________________________________________________

i jest nawet jeden czarny :decayed:

łoookej :polew:

A masz kompletny srebrny z halogenami i kratkami za 200zł :naughty:
Opublikowano

ja już czatuje na niego... :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?

Opublikowano

srebrny jest, ale za 3 stówki pod spryski, bez kratek i dokładek, ogólnie pojebało ich z tymi cenami

Opublikowano

ja już czatuje na niego... :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?

wspaniały monolog :decayed:
Opublikowano

ja już czatuje na niego... :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?

wspaniały monolog :decayed:

wiem bo mój... :cool1:

Opublikowano

ja już czatuje na niego... :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?

wspaniały monolog :decayed:

wiem bo mój... :cool1:

pewnie ci Magda pomagała przyznaj się :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.