Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już czatuje na niego... :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?

u Ciebie jeszcze sklepu z dopalaczami nie zamknęli ? :blink:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seski jest po "fajfunie" :polew:

Opublikowano

Seski jest po "fajfunie" :polew:

chyba tajfunie :polew:

Opublikowano

nie zamkneli wszędzie zamkneli... :confused4:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:13_________________________________________________tylko że ja mam zapas... :decayed:

Opublikowano

nie zamkneli wszędzie zamkneli... :confused4:

chyba masz jakies zapasy :gwizdanie:

Opublikowano

a poza tym można zamówić przez neta jeszcze... :cool1:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:14_________________________________________________a w ogóle to zmęczony jestem i chyba ide spać...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:15_________________________________________________jutro muszę zakonserować auto na zimę... :kox:

Opublikowano

a poza tym można zamówić przez neta jeszcze... :cool1:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:14_________________________________________________a w ogóle to zmęczony jestem i chyba ide spać...

tajfan na bank :polew:
Opublikowano

ja już czatuje na niego... :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?

No u mnie robie :wink4:
Opublikowano

jak skończe to może wpadnę do ciebie bulczas... :cool1:

prawie po drodze mam :kox:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

Opublikowano

dobra to ja spadam spać...

Opublikowano

jak skończe to może wpadnę do ciebie bulczas... :cool1:

prawie po drodze mam :kox:

idź se synek spuść z krzyża bo Ci się zator w mosznie zrobił :polew:

Opublikowano

bo jutro impreza... :wink4:

trza mieć siły... :kox:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

Opublikowano

jak skończe to może wpadnę do ciebie bulczas... :cool1:

prawie po drodze mam :kox:

idź se synek spuść z krzyża bo Ci się zator w mosznie zrobił :polew:

ej ja nie mam tyle lat co ty więc nie bój się... :gwizdanie:

Opublikowano

bo jutro impreza... :wink4:

trza mieć siły... :kox:

pies ma urodziny? :naughty:

Opublikowano

bo jutro impreza... :wink4:

trza mieć siły... :kox:

czy ja zobaczyłem słowo KLUCZ - impreza -

gdzie kiedy :decayed:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

pralko... :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:19_________________________________________________pralka mi się kojarzy tylko z tico... :decayed:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

pralko... :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wpadnij na Mayday, zobaczysz jak popierdalam w białej amice :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.