Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak skończe to może wpadnę do ciebie bulczas... :cool1:

prawie po drodze mam :kox:

idź se synek spuść z krzyża bo Ci się zator w mosznie zrobił :polew:

rozjebałeś mnie teraz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

szkoda że to niejest na 3000 str jako pierwsza wiadomość :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:

przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia :polew:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:

przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia :polew:

toś chociaż raz prawdę powiedział :nabijasie:
Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

pralko... :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wpadnij na Mayday, zobaczysz jak popierdalam w białej amice :kox:

nie mogę bo rękawiczki mam w praniu mówiłem ci już... :kox:

bo jutro impreza... :wink4:

trza mieć siły... :kox:

czy ja zobaczyłem słowo KLUCZ - impreza -

gdzie kiedy :decayed:

słowo klucz padło...

jutro gdzieś uderzamy a pewnie skończy się na tym że kobity się dogadają a my pójdziemy grzecznie za nimi...

chodź aż jakoś mi się nie chce jak sobie pomyśle o tych tłumach....

ale jak trzeba... :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:22_________________________________________________

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:

przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia :polew:

jak miło że ostrzegasz...

tylko czemu tak późno... :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:23_________________________________________________a co to stan i bulczas odpadli...? :gwizdanie:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:

przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia :polew:

toś chociaż raz prawdę powiedział :nabijasie:

Tyyyyy kaskader :decayed:

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

Opublikowano

to ja miałem zbijać...

więc idę na spacer i spać... :naughty:

Opublikowano

słowo klucz padło...

jutro gdzieś uderzamy a pewnie skończy się na tym że kobity się dogadają a my pójdziemy grzecznie za nimi...

chodź aż jakoś mi się nie chce jak sobie pomyśle o tych tłumach....

ale jak trzeba... :gwizdanie:

a jak ktoś niema laski to też się z nimi skontaktujecie? :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja miałem zbijać...

więc idę na spacer i spać... :naughty:

nie ma to jak sobie spuścić z krzyża pod drzewo :polew:

Opublikowano

tajfun fajfun :polew:

też się popisałem :naughty:

niepierwszy raz

człowieku pralko :polew:

ostrzegam, odpier**l się od amiki :polew:

a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:

przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia :polew:

toś chociaż raz prawdę powiedział :nabijasie:

Tyyyyy kaskader :decayed:

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

taaa

romantykiem... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

z p do b[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:25_________________________________________________

to ja miałem zbijać...

więc idę na spacer i spać... :naughty:

nie ma to jak sobie spuścić z krzyża pod drzewo :polew:

i kto to mówi... :gwizdanie:

Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:
Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:

ej no, mogłem Ci nie pokazywać tej rozmowy na gg :decayed:

a Ty Seski, wypad już :>

Opublikowano

Seski chyba dzisiaj kupił "dzialkę" bo to niemożliwe co wyprawia hehe [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:27_________________________________________________

ej no, mogłem Ci nie pokazywać tej rozmowy na gg :decayed:

mam na ciebie teraz akta :cool1:
Opublikowano

Seski chyba dzisiaj kupił "dzialkę" bo to niemożliwe co wyprawia hehe

chyba działkę "pedigrii" do psa :decayed:

Opublikowano

Ja nie odpadłem ale zaglądam tu tylko przejściowo mam inne priorytety :tongue4:

Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie strzymam...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie strzymam...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myłeś się już? czuć że nie :polew:

Opublikowano

zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem :kox:

buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no nie strzymam...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba będę zmuszony spuścić ci lajtowy wp***dol :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja wieszałem pranie :decayed:

Opublikowano

Ja nie odpadłem ale zaglądam tu tylko przejściowo mam inne priorytety :tongue4:

taaa...

jak to kurde działa...

jak ja to jutro założe...

i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić...

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.