Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja yhym :decayed:

chyba Ty :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 12:13_________________________________________________
ja yhymm
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja yhym :decayed:

chyba Ty :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 12:13_________________________________________________
ja yhymm

no ta yhymm

i co dalej?:P

Opublikowano

noi w ten sposób mamy słowo na niedziele :

JA YHYMM... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

noi w ten sposób mamy słowo na niedziele :

JA YHYMM... :polew: :polew: :polew:

na sobotę... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

noi w ten sposób mamy słowo na niedziele :

JA YHYMM... :polew: :polew: :polew:

ja yhym ... chyba Ci :decayed:
Opublikowano

noi w ten sposób mamy słowo na niedziele :

JA YHYMM... :polew: :polew: :polew:

na sobotę... :decayed:

na niedziele też bo jest dobre :decayed:
Opublikowano

ja na strzelanie oczywiście się piszę :decayed:

Opublikowano

ja na strzelanie oczywiście się piszę :decayed:

ja yhymm :decayed:

Opublikowano

wszyscy brali fajfuny :decayed:

Opublikowano

wszyscy brali fajfuny :decayed:

ja yhym nie :polew:
Opublikowano
  • Autor

to co dziś sie wyczynia ? :naughty:

chyba , że idziemy z niedzieli na poniedziałek :kox:

Opublikowano

to co dziś sie wyczynia ? :naughty:

chyba , że idziemy z niedzieli na poniedziałek :kox:

nom mogliśmy pójść z piątku na poniedziałek :decayed:

ale ja jestem bez keszu :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ale ja jestem bez keszu :thumbdown:

tak gadasz , jakby to wszystko zależało od hajsu :tongue4:
Opublikowano

ale ja jestem bez keszu :thumbdown:

tak gadasz , jakby to wszystko zależało od hajsu :tongue4:

ja yhymm :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 13:24_________________________________________________już nie chce 18"

MamTalent III - Tomasz Niecik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::dance: :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor
już nie chce 18"

MamTalent III - Tomasz Niecik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::dance: :dance: :dance:

o ja jebe :polew: :polew: :polew: ale 18ki fajne :D ciekawy wzór :naughty::kox:
Opublikowano
już nie chce 18"

MamTalent III - Tomasz Niecik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::dance: :dance: :dance:

o ja jebe :polew: :polew: :polew: ale 18ki fajne :D ciekawy wzór :naughty::kox:

którakolwiek? :naughty:
Opublikowano
już nie chce 18"

MamTalent III - Tomasz Niecik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::dance: :dance: :dance:

o ja jebe :polew: :polew: :polew: ale 18ki fajne :D ciekawy wzór :naughty::kox:

takie cztery 18 to bym włożył... tzn im włożył :decayed:

Opublikowano
  • Autor
już nie chce 18"

MamTalent III - Tomasz Niecik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::dance: :dance: :dance:

o ja jebe :polew: :polew: :polew: ale 18ki fajne :D ciekawy wzór :naughty::kox:

takie cztery 18 to bym włożył... tzn im włożył :decayed:

no to są 18ki ze smarta :D bo mają 3 otwory :polew: :polew:
Opublikowano
już nie chce 18"

MamTalent III - Tomasz Niecik

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::dance: :dance: :dance:

o ja jebe :polew: :polew: :polew: ale 18ki fajne :D ciekawy wzór :naughty::kox:

takie cztery 18 to bym włożył... tzn im włożył :decayed:

mały epizod wyjdzie dziś z ukrycia :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

mały epizod wyjdzie dziś z ukrycia :kox: :kox: :kox:

gadaj :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.