Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto :wink4:

Conti Sport Contact2 lub Toyo

mam zamiar kupić nowe opony z górnej półki, więc 1500-2000zł trzeba mieć :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja ide robić klote i bic :decayed: jak coś to dajcie znać na kom . możemy iść do pomarańczy m ale wjazd 2 dychy :confused4:

można by się gdzieś zAbAwIć :gwizdanie:

:hi:

To co dziś robimy? Może jakieś hallowen party? :kox:

:witch1: luuuzzz

a ja ide robić klote i bic :decayed: jak coś to dajcie znać na kom . możemy iść do pomarańczy m ale wjazd 2 dychy :confused4:

i w środku jeszcze z 200 :banan1:

ja to wnoszę śwoją kole litrową i ćwiartkę, na miejścu pifko i 2 wody mineralne :polew:

Kto ma wolną chatę :naughty:

miszka :?:

Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

Opublikowano

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto :wink4:

Conti Sport Contact2 lub Toyo

mam zamiar kupić nowe opony z górnej półki, więc 1500-2000zł trzeba mieć :disgust:

na avusy to z 400 od koła musisz liczyć ;(

Opublikowano

OKO- pamiętaj o mnie :wink4:

ustal do wtorku jakieś szczegóły :naughty:

Opublikowano

a ja ide robić klote i bic :decayed: jak coś to dajcie znać na kom . możemy iść do pomarańczy m ale wjazd 2 dychy :confused4:

można by się gdzieś zAbAwIć :gwizdanie:

:hi:

To co dziś robimy? Może jakieś hallowen party? :kox:

:witch1: luuuzzz

a ja ide robić klote i bic :decayed: jak coś to dajcie znać na kom . możemy iść do pomarańczy m ale wjazd 2 dychy :confused4:

i w środku jeszcze z 200 :banan1:

ja to wnoszę śwoją kole litrową i ćwiartkę, na miejścu pifko i 2 wody mineralne :polew:

Kto ma wolną chatę :naughty:

miszka :?:

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

nie popsujesz mi humoru :naughty:

Arturze, a zostajesz przy 17 stkach?

Opublikowano

ja już wypiłem 3 piwka i zostaję w domu, musze zbierać na letnie opony

Czyli min 1500zł do marca muszę uzbierać :disgust:

Nexena dorwiesz za wiele mniej a warto :wink4:

Conti Sport Contact2 lub Toyo

mam zamiar kupić nowe opony z górnej półki, więc 1500-2000zł trzeba mieć :disgust:

Skoro tak to faktycznie trzeba tyle dać :gwizdanie:
Opublikowano

OKO- pamiętaj o mnie :wink4:

ustal do wtorku jakieś szczegóły :naughty:

ok ok jutro będę ustalał

przy kg. ok. 20pln za g.

:polew:

Opublikowano

Pucek jak bys mial ponad 200KM to by tata zdarzyl :tongue4:

Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

nie popsujesz mi humoru :naughty:

Arturze, a zostajesz przy 17 stkach?

ja bym widział to auto na 19

Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

nie popsujesz mi humoru :naughty:

Arturze, a zostajesz przy 17 stkach?

pogadamy :naughty:

Opublikowano

Pucek jak bys mial ponad 200KM to by tata zdarzyl :tongue4:

jak nie wiesz jak było to nie pisz :wink4:

Opublikowano

Pucek jak bys mial ponad 200KM to by tata zdarzyl :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pucek jak bys mial ponad 200KM to by tata zdarzyl :tongue4:

jak nie wiesz jak było to nie pisz :wink4:

zartuje :notworthy::tongue4:
Opublikowano

OKO- pamiętaj o mnie :wink4:

ustal do wtorku jakieś szczegóły :naughty:

ok ok jutro będę ustalał

przy kg. ok. 20pln za g.

:polew:

co tak drogo :polew:

u mnie w żabce jest taniej :tongue4:

Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

nie popsujesz mi humoru :naughty:

Arturze, a zostajesz przy 17 stkach?

ja bym widział to auto na 19

taa 19 w B5 :decayed: przerost formy nad treścią

Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

nie popsujesz mi humoru :naughty:

Arturze, a zostajesz przy 17 stkach?

pogadamy :naughty:

j**any a miała być seria. A tu się do 18-stek przymierza :naughty:
Opublikowano

te bo cos napisze zeby Ci humor jeszcze bardziej popsuc ;p :tongue4:

nie popsujesz mi humoru :naughty:

Arturze, a zostajesz przy 17 stkach?

ja bym widział to auto na 19

22` rulez :kox:

Opublikowano

Pucek jak bys mial ponad 200KM to by tata zdarzyl :tongue4:

jak nie wiesz jak było to nie pisz :wink4:

zartuje :notworthy::tongue4:

no spoko, będę pamiętał jak zadzwonisz z pytaniem o garaż i kanał :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.