Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to Kędzior niezły masz zbiornik :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1288079008_by_wnunio_500.jpg

1288068621_by_Smith_500.jpg

:polew:

Opublikowano

bitwa murzynów najlepsza

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale Wy macie poryte :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wypiłem browarka , trza by sie pójść okąpać :decayed:

Opublikowano

wypiłem browarka , trza by sie pójść okąpać :decayed:

żadna sztuka wypić piwo i iść się kąpać, sztuka przyjść najebanym i iść się wykąpać :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

wypiłem browarka , trza by sie pójść okąpać :decayed:

taka nowa moda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wypiłem browarka , trza by sie pójść okąpać :decayed:

żadna sztuka wypić piwo i iść się kąpać, sztuka przyjść najebanym i iść się wykąpać :polew: :polew: :polew:

co piwo będe szedł sie kąpać i na przyszłość będe wiedział ile na imprezie moge wypić , żeby sie zdołać okąpać jak wróce :decayed:
Opublikowano

wypiłem browarka , trza by sie pójść okąpać :decayed:

żadna sztuka wypić piwo i iść się kąpać, sztuka przyjść najebanym i iść się wykąpać :polew: :polew: :polew:

co piwo będe szedł sie kąpać i na przyszłość będe wiedział ile na imprezie moge wypić , żeby sie zdołać okąpać jak wróce :decayed:

:good::decayed:
Opublikowano

jutro przyjeżdża ekipa z CHrzanowa, mam nadzieję, ze bedzie nas troche :)

Opublikowano

jutro przyjeżdża ekipa z CHrzanowa, mam nadzieję, ze bedzie nas troche :)

piszesz z komórki? Adrenalina opanowała kompa ?? :blink:
Opublikowano

Ma ktoś jakiś srebrny szprej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jutro przyjeżdża ekipa z CHrzanowa, mam nadzieję, ze bedzie nas troche :)

jutro ma być B8 :naughty:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________

Ma ktoś jakiś srebrny szprej :naughty:

ja mam hammerita w puszce :decayed:
Opublikowano

Massey & Kubix - Blachary

tym akcentem ide obejrzec cos w tv i spac. czesc chlopaki :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Massey & Kubix - Blachary

tym akcentem ide obejrzec cos w tv i spac. czesc chlopaki :hi: :hi:

no toś ładnie załatwił Stana , który przegląda forum z komórki :polew: :polew:

nara :hi:

Opublikowano

ja mam hammerita w puszce :decayed:

Zabierz jutro bo muszę pomalować zaślepki od sprysków :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ja mam hammerita w puszce :decayed:

Zabierz jutro bo muszę pomalować zaślepki od sprysków :naughty:

lepiej sobie domieszaj farby na murckach , zapłacisz pare groszy , a będzie to wyglądać jakoś :tongue4:
Opublikowano

ja jutro podjade volvo :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________

Ma ktoś jakiś srebrny szprej :naughty:

moja siostra ma gdzieś plakatówki to możemy maznąć :polew:
Opublikowano

ja mam hammerita w puszce :decayed:

Zabierz jutro bo muszę pomalować zaślepki od sprysków :naughty:

lepiej sobie domieszaj farby na murckach , zapłacisz pare groszy , a będzie to wyglądać jakoś :tongue4:

Tu na miejscu mam dobre mieszalnie. Chcę na szybko coś z tym zrobić a nie mam kasy muszę czekać do 10-tego :disgust:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:49_________________________________________________

ja jutro podjade volvo :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 21:47_________________________________________________

Ma ktoś jakiś srebrny szprej :naughty:

moja siostra ma gdzieś plakatówki to możemy maznąć :polew:

Pomaluje ciebie na kota :polew:
Opublikowano

Pomaluje ciebie na kota :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.