Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chlopaki jak mozecie to wezcie kase dzis na spota :gwizdanie:

moja fura na sprzedaz.. w tym tygodniu musze kase zdobyc :kox:

a kasa.. 25goła.. 30tak jak stoi z pelna skora rns-e, alu 17' rs4 lato :naughty:

do negocjacji :naughty:

PS w silniku nic nigdy nie dlubane.. a potencjal.. jaki ma potencjal to wszyscy wiedza.. Qri takim jezdzi :polew:

jak bedziesz sprzedawal to jeździj z QRI'm wszędzie i mów - panie wsadzisz pan 30 tysiecy to też tak bedzie za***rdalac :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chlopaki jak mozecie to wezcie kase dzis na spota :gwizdanie:

moja fura na sprzedaz.. w tym tygodniu musze kase zdobyc :kox:

a kasa.. 25goła.. 30tak jak stoi z pelna skora rns-e, alu 17' rs4 lato :naughty:

do negocjacji :naughty:

PS w silniku nic nigdy nie dlubane.. a potencjal.. jaki ma potencjal to wszyscy wiedza.. Qri takim jezdzi :polew:

to dziś na spocie jazdy testowe...

1,8t nie jedzie :tongue4:

Opublikowano

chlopaki jak mozecie to wezcie kase dzis na spota :gwizdanie:

moja fura na sprzedaz.. w tym tygodniu musze kase zdobyc :kox:

a kasa.. 25goła.. 30tak jak stoi z pelna skora rns-e, alu 17' rs4 lato :naughty:

do negocjacji :naughty:

PS w silniku nic nigdy nie dlubane.. a potencjal.. jaki ma potencjal to wszyscy wiedza.. Qri takim jezdzi :polew:

póki nie ma 2++ KM to dalej jest golas :tongue4:

Opublikowano

chlopaki jak mozecie to wezcie kase dzis na spota :gwizdanie:

moja fura na sprzedaz.. w tym tygodniu musze kase zdobyc :kox:

a kasa.. 25goła.. 30tak jak stoi z pelna skora rns-e, alu 17' rs4 lato :naughty:

do negocjacji :naughty:

PS w silniku nic nigdy nie dlubane.. a potencjal.. jaki ma potencjal to wszyscy wiedza.. Qri takim jezdzi :polew:

póki nie ma 2++ KM to dalej jest golas :tongue4:

:decayed:

w bagazniku woze kat rurke :tongue4: +chip i bedzie pod 200 - taki do wczoraj byl plan ale wczoraj sie pozmienialo hahaha i ja juz tego nie robie :wink4:

Opublikowano

jak mnie Seves przywiezie to będę :decayed:

a teraz lecę robierać furę :>

Opublikowano
  • Autor

czołem pracy :decayed:

Opublikowano

czołem pracy :decayed:

czuwaj :decayed:

Opublikowano

no to miesiąc bez auta :rolleyes:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

one more tu tu tuu tu tuuuuu :kox: czyli nagrywa sie nowa płyta do furacza na dzisiejszy spociszon :kox:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 18:06_________________________________________________http://www.v10.pl/Audi,tworzy,dzwiek,silnika,do,swoich,elektrycznych,samochodow,51548.html?ref=nf :kox:

Opublikowano

one more tu tu tuu tu tuuuuu :kox: czyli nagrywa sie nowa płyta do furacza na dzisiejszy spociszon :kox:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 18:06_________________________________________________http://www.v10.pl/Audi,tworzy,dzwiek,silnika,do,swoich,elektrycznych,samochodow,51548.html?ref=nf :kox:

maniak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś przyjade B8 na spota :decayed:

Opublikowano

ja dziś przyjade B8 na spota :decayed:

jaa yhymm

Opublikowano

bede z wami duchem na spocie :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś przyjade B8 na spota :decayed:

jaa yhymm

czarny avant w multitronicu :kox:
Opublikowano

ja dziś przyjade B8 na spota :decayed:

jaa yhymm

czarny avant w multitronicu :kox:

zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś przyjade B8 na spota :decayed:

jaa yhymm

czarny avant w multitronicu :kox:

zobaczymy :gwizdanie:

bedziesz? :naughty: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 18:31_________________________________________________o co zakład ? :decayed:
Opublikowano

Keżor nagraj mi jakąś płytkę też :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.