Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew: nie odbieraj chłopakowi marzeń :decayed:

Talib będziesz jutro?

a ty bedziesz... :shocked:

a ty będziesz? jak tak to mnie jednak niebędzie :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior masz z Seskim ciche dni ? :polew: :polew:

Opublikowano

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew: nie odbieraj chłopakowi marzeń :decayed:

Talib będziesz jutro?

a ty bedziesz... :shocked:

wypłata jest :kox:

nawet ja ADRem wpadnę, albo z Dimanem :decayed:

ale mnie ku***a słuchacie KOLEDZY :gwizdanie: :gwizdanie:

założę się że nikt nie wie nawet kto to taki Drex :gwizdanie:

obejrzałem i dowiedziałem się tylko że to koleś który zarobił a się nie narobił :decayed:

no ja ni hu hu nie wiem...

król Poznania, prawa ręka Pershinga, właściciel najdroższych i najlepszych burdeli w polsce gdzie cała elita z pierwszych stron gazet, filmów itp zostawiała grubą kase po 30 tys zł za noc nawet :)

a ty co też tam o tym robiłeś że wiesz...? :gwizdanie:

możesz się śmiać, ale jakbym wsadził skóre do audi i czarne szyby teraz to bym chetnie sie zalapal zeby dziewczynki wozic po klientach :naughty: :naughty:

a co ze skóry łatwiej się ściera resztki co wyciekną...

nie tak jak ze szmacianych recaro... :gwizdanie:

taki postawili " wymóg " jak kumpel zaczynał je wozić 530 betą

Kędzior na 95% będe- wyjmaki mam w schowku także jak coś to Ci je przytargam, ale podłącz na tyle, żebyśmy jutro posłuchali:)

baaa... to ja też się muszę wybrać... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:18_________________________________________________

talib - nie wchodź więcej na pudelek.pl :wink4:

:polew: :polew: :polew: nie odbieraj chłopakowi marzeń :decayed:

Talib będziesz jutro?

a ty bedziesz... :shocked:

a ty będziesz? jak tak to mnie jednak niebędzie :tongue4:

no i gitara... przynajmniej znowu nie będziesz się trzymał mojej nogawki... :tongue4:

Opublikowano

Kędzior masz z Seskim ciche dni ? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

przynajmniej znowu nie będziesz się trzymał mojej nogawki... :tongue4:

jak ci ciulne :tongue4:
Opublikowano

Kędzior masz z Seskim ciche dni ? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

przynajmniej znowu nie będziesz się trzymał mojej nogawki... :tongue4:

jak ci ciulne :tongue4:

chyba ze brzucha... :kox:

Opublikowano

Kędzior masz z Seskim ciche dni ? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

przynajmniej znowu nie będziesz się trzymał mojej nogawki... :tongue4:

jak ci ciulne :tongue4:

chyba ze brzucha... :kox:

z kaloryfera :decayed:
Opublikowano

Kędzior masz z Seskim ciche dni ? :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

przynajmniej znowu nie będziesz się trzymał mojej nogawki... :tongue4:

jak ci ciulne :tongue4:

chyba ze brzucha... :kox:

z kaloryfera :decayed:

bojlera... :kox:

Opublikowano

bojlera... :kox:

hehe :kox:
Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

a ja w szkole byłem :decayed: gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: :polew:

Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

a ja w szkole byłem :decayed: gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: :polew:

w chrzanowie...

pzejebany poziom tam mają... już tyle lat się staram i nie mogę skończyć zasranego gimnazjum... :wallbash:

Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

a ja w szkole byłem :decayed: gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: :polew:

w chrzanowie...

pzejebany poziom tam mają... już tyle lat się staram i nie mogę skończyć zasranego gimnazjum... :wallbash:

nie obcinaj się przez jakiś czas, nie gol sie, nie bierz tak często kąpieli, spoć się troche poczują pot to zobaczą że zmężniałeś i zdasz od razu mature :polew: :polew:

Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

a ja w szkole byłem :decayed: gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: :polew:

w chrzanowie...

pzejebany poziom tam mają... już tyle lat się staram i nie mogę skończyć zasranego gimnazjum... :wallbash:

nie obcinaj się przez jakiś czas, nie gol sie, nie bierz tak często kąpieli, spoć się troche poczują pot to zobaczą że zmężniałeś i zdasz od razu mature :polew: :polew:

aaa to w ten sposób ty zdałeś... :P

tylko zastanawia mnie czy mogą pomyśleć że się zmężniało czy poprostu będą chcieli pozbyć się smrodu...

tak czy inaczej może być skuteczne... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________ej no nie opie***ć się...

trzeba gonić posty...

i rozmawiać ze mną... :decayed:

Opublikowano

Fajfun wyluzuj ciekaw jestem skąd ty masz tyle tego prochu hehe

Opublikowano

Fajfun wyluzuj ciekaw jestem skąd ty masz tyle tego prochu hehe

ciii bo jeszcze polcyja się dowie... :kox:

Opublikowano

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

a ja w szkole byłem :decayed: gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: :polew:

w chrzanowie...

pzejebany poziom tam mają... już tyle lat się staram i nie mogę skończyć zasranego gimnazjum... :wallbash:

nie obcinaj się przez jakiś czas, nie gol sie, nie bierz tak często kąpieli, spoć się troche poczują pot to zobaczą że zmężniałeś i zdasz od razu mature :polew: :polew:

aaa to w ten sposób ty zdałeś... :P

tylko zastanawia mnie czy mogą pomyśleć że się zmężniało czy poprostu będą chcieli pozbyć się smrodu...

tak czy inaczej może być skuteczne... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________ej no nie opie***ć się...

trzeba gonić posty...

i rozmawiać ze mną... :decayed:

no wlasnie wszyscy sie stracili ja przyszedles a tak dobrze szlo :decayed:

Opublikowano

poza tym to balety i się je kolekcjonuje przez otwór gębowy... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:44_________________________________________________

Seski co sie tak po niwce w weekendy wozisz ? za duzo ropy masz :tongue4: :tongue4:

ze szkoły wracałem...

a ja w szkole byłem :decayed: gdzie to kończysz to gimnazjum :polew: :polew:

w chrzanowie...

pzejebany poziom tam mają... już tyle lat się staram i nie mogę skończyć zasranego gimnazjum... :wallbash:

nie obcinaj się przez jakiś czas, nie gol sie, nie bierz tak często kąpieli, spoć się troche poczują pot to zobaczą że zmężniałeś i zdasz od razu mature :polew: :polew:

aaa to w ten sposób ty zdałeś... :P

tylko zastanawia mnie czy mogą pomyśleć że się zmężniało czy poprostu będą chcieli pozbyć się smrodu...

tak czy inaczej może być skuteczne... :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:34_________________________________________________ej no nie opie***ć się...

trzeba gonić posty...

i rozmawiać ze mną... :decayed:

no wlasnie wszyscy sie stracili ja przyszedles a tak dobrze szlo :decayed:

no nie moja wina że nie nadążają i wolą uciec... :tongue4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________ale na mnie mówią fajfun a ty też ma teraz niezłego speeda...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:45_________________________________________________a jak patrzałem na statystyki to apegieusz oczywiście na pierwszym miejscu...[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________także ja nie wiem o co tu chodzi...

bo ten drugi co na mnie narzeka niejaki akjam oczywiście na drugim... :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

odjebaj się fajfuj :polew:

Opublikowano

ja na statystyki nie patrze bo malo mnie to interesuje nie oto w tym chodzi ludzie sie licza :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.