Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę bo rz/żygać mi się chce :rolleyes:

a to miszka cię dopadł i już masz dolegliwości...? :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________ej czemu nikt się nie przejął że nie będę wchodził na forum... :blink:

a co kolegów szukasz :polew: :polew:

nie mechaników...

:polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:09_________________________________________________

ej czemu nikt się nie przejął że nie będę wchodził na forum...

jak to nie ? wszyscy chleją szampana i zaraz idziemy świętować w miasto :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

mogę z wami... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i w czym bym niby przegonił kędziora...?

w ilości postów :) bo piszesz pod rząd po 10 postów :decayed:
Opublikowano

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

Opublikowano

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

w twoim wypadku jako że posiadasz dwie lewe rece to z jakieś 4dni jak nic, przy dobrych wiatrach :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

z twoimi zdolnościami z dniówke :naughty:

Opublikowano

i w czym bym niby przegonił kędziora...?

w ilości postów :) bo piszesz pod rząd po 10 postów :decayed:

ahhh no nie przesadzaj... :P może 2 się zdarzają...

i w ogóle chodź aż ty mógł byś mi tego nie wypominać... :disgust:

staram się...

Opublikowano
  • Autor

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

15minut :decayed: , a masz stwierdzone , że jest zjebany ?
Opublikowano

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

w twoim wypadku jako że posiadasz dwie lewe rece to z jakieś 4dni jak nic, przy dobrych wiatrach :polew: :polew: :polew:

nie no ale jak już kupie browary i się za to zabiorę to ile...? :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:12_________________________________________________

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

15minut :decayed: , a masz stwierdzone , że jest zjebany ?

nie...

zgaduję... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem , że potem trzeba sie iść porządnie wykąpać :decayed: także wymiana 15 minut plus kąpiel to jakieś 6h :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:13_________________________________________________

a tak nawiasem ile zajmuje wymiana termostatu...? :kox:

15minut :decayed: , a masz stwierdzone , że jest zjebany ?

nie...

zgaduję... :decayed:

to kup i wymień też mi odrazu :cwaniak1:
Opublikowano

nie...

zgaduję... :decayed:

a co stuka ci w tylnim kole że tak stweirdziłeś ? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

nie...

zgaduję... :decayed:

a co stuka ci w tylnim kole że tak stweirdziłeś ? :polew: :polew: :polew:

sie zjebałem z krzesła :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nie...

zgaduję... :decayed:

a co stuka ci w tylnim kole że tak stweirdziłeś ? :polew: :polew: :polew:

eee nie w tylnim tylko w prawych drzwiach...

poza tym nie stwierdziłem tylko zgaduję...

:gwizdanie:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

następny technomół :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

Krolu ta tabsach :decayed: Pucek pamiętaj o zrobieniu fotki :kox:
Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

:zemdlal:

no to żeś grubo pojechał... :blink:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:19_________________________________________________będziemy czekać w czeko na ciebie... :gwizdanie:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

:zemdlal:

no to żeś grubo pojechał... :blink:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:19_________________________________________________będziemy czekać w czeko na ciebie... :gwizdanie:

to se czekajcie... :decayed:
Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

:zemdlal:

no to żeś grubo pojechał... :blink:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:19_________________________________________________będziemy czekać w czeko na ciebie... :gwizdanie:

to se czekajcie... :decayed:

na którą tam idziesz...?

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

żartujesz :decayed:

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

:zemdlal:

no to żeś grubo pojechał... :blink:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:19_________________________________________________będziemy czekać w czeko na ciebie... :gwizdanie:

to se czekajcie... :decayed:

na którą tam idziesz...?

na MD ? jeszcze nie wiem na 100% rozważam, ale wiem, że w czekoladzie będzie najebane pełno ludzi bo wolny czwartek i na bank nie ma sensu tam iść :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:27_________________________________________________

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

żartujesz :decayed:

:no:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.