Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wierzę :decayed:

normalnie nie wierzę :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

:zemdlal:

no to żeś grubo pojechał... :blink:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:19_________________________________________________będziemy czekać w czeko na ciebie... :gwizdanie:

to se czekajcie... :decayed:

na którą tam idziesz...?

na MD ? jeszcze nie wiem na 100% rozważam, ale wiem, że w czekoladzie będzie najebane pełno ludzi bo wolny czwartek i na bank nie ma sensu tam iść :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:27_________________________________________________

czyli na środę jesteśmy umówieni... :gwizdanie:

ja, Magda, Diman, Krolu i Ania i tak będą, Magda jeszcze zwerbuje Monikę a ja Bulczasa i pewnie jeszcze kilku alkoholików się znajdzie i wreszcie zobaczę tą czekoladę... :decayed:

ja idę na Mayday :gwizdanie: :gwizdanie:

żartujesz :decayed:

:no:

ehh to ja już nie wiem...

nie organizuję nic i nie daję nawet pomysłów... :no:

Opublikowano

nie wierzę :decayed:

normalnie nie wierzę :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

nie wierzę :decayed:

normalnie nie wierzę :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to uwierz będziecie razem :dance: :dance:

tylko trochę bardziej w rytm ucy ucy ucy...

Opublikowano

nie wierzę :decayed:

normalnie nie wierzę :>

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

to uwierz będziecie razem :dance: :dance:

tylko trochę bardziej w rytm ucy ucy ucy...

no jak pójdę to się na pewno spikniemy :cool1:
Opublikowano
  • Autor

wszyscy ludzie z tej planety co nie idą w środe na mayday to idą do pomarańczy ...

kogo sie nie zapytam to gada , że idzie do pomarańczy z ekipą ...

nawet dziś słyszałem rozmowe w autobusie dwóch ciulików i jeden mówił , że jadą do pomarańczy w środe :wallbash:

tak jechałem :decayed:

Opublikowano

wszyscy ludzie z tej planety co nie idą w środe na mayday to idą do pomarańczy ...

kogo sie nie zapytam to gada , że idzie do pomarańczy z ekipą ...

nawet dziś słyszałem rozmowe w autobusie dwóch ciulików i jeden mówił , że jadą do pomarańczy w środe :wallbash:

tak jechałem :decayed:

jechałeś busem :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

Keżor w autobusie :decayed:

szok :polew:

wszystkie kluby w tą środę będą full :gwizdanie: więc jak impreza to tylko domówka :rolleyes:

Opublikowano

ok koniec tego...

idę na spacer...

a potem w becik... :cool1:

Opublikowano

ok koniec tego...

idę na spacer...

a potem w becik... :cool1:

wkońcu ludzie możemy pisać pójdzie sobie :decayed:

:wink4:

Black Eyed Peas - The Time

od 1min :kox:

Opublikowano
  • Autor

wszyscy ludzie z tej planety co nie idą w środe na mayday to idą do pomarańczy ...

kogo sie nie zapytam to gada , że idzie do pomarańczy z ekipą ...

nawet dziś słyszałem rozmowe w autobusie dwóch ciulików i jeden mówił , że jadą do pomarańczy w środe :wallbash:

tak jechałem :decayed:

jechałeś busem :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink::shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

kierowałem k**wa :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 21:46_________________________________________________ale to , że jechałem autobusem to jest jeszcze c**j :tongue4:

ja dziś przeczytałem książke :kox: :kox:

http://www.gandalf.com.pl/b/boga-przeciez-nie-ma/ :decayed:

Opublikowano

ale to , że jechałem autobusem to jest jeszcze ch***j :tongue4:

ja dziś przeczytałem książke :kox: :kox:

http://www.gandalf.com.pl/b/boga-przeciez-nie-ma/ :decayed:

co kobita potrafi zrobić z kolesiem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale to , że jechałem autobusem to jest jeszcze ch***j :tongue4:

ja dziś przeczytałem książke :kox: :kox:

http://www.gandalf.com.pl/b/boga-przeciez-nie-ma/ :decayed:

co kobita potrafi zrobić z kolesiem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:wallbash:

:polew: :polew: :polew: jeeeszcze niee :tongue4:

ale jutro mnie na spocie nie będzie bo o 19 jestem umówiony na spacer po parku

:polew: mamy zbierać kasztany :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Keżor :blink:

Opublikowano
  • Autor

Keżor :blink:

co? :cwaniak1:
Opublikowano

ale to , że jechałem autobusem to jest jeszcze ch***j :tongue4:

ja dziś przeczytałem książke :kox: :kox:

http://www.gandalf.com.pl/b/boga-przeciez-nie-ma/ :decayed:

co kobita potrafi zrobić z kolesiem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:wallbash:

:polew: :polew: :polew: jeeeszcze niee :tongue4:

ale jutro mnie na spocie nie będzie bo o 19 jestem umówiony na spacer po parku

:polew: mamy zbierać kasztany :polew: :polew: :polew: :polew:

a później zrobicie figurki

displayimage.php?imageid=6152

:polew: :polew: :polew:

domowe przedszkole wymięka

Opublikowano

Keżor :blink:

co? :cwaniak1:

nie no, nic :decayed:

Opublikowano

kasztaniaki :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Keżor :blink:

co? :cwaniak1:

nie no, nic :decayed:

co Cie bardziej dziwi ? że jechałem busem , czytałem książke , czy że jakaś laska chce sie ze mną spotkać ? :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kasztaniaki :decayed: :decayed:

buehehee :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.