Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale to , że jechałem autobusem to jest jeszcze ch***j :tongue4:

ja dziś przeczytałem książke :kox: :kox:

http://www.gandalf.com.pl/b/boga-przeciez-nie-ma/ :decayed:

co kobita potrafi zrobić z kolesiem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

:wallbash:

:polew: :polew: :polew: jeeeszcze niee :tongue4:

ale jutro mnie na spocie nie będzie bo o 19 jestem umówiony na spacer po parku

:polew: mamy zbierać kasztany :polew: :polew: :polew: :polew:

a później zrobicie figurki

displayimage.php?imageid=6152

:polew: :polew: :polew:

domowe przedszkole wymięka

skąd wiedziałeś , że ona ma coś takiego zrobić na lekcje plastyki :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor :blink:

co? :cwaniak1:

nie no, nic :decayed:

co Cie bardziej dziwi ? że jechałem busem , czytałem książke , czy że jakaś laska chce sie ze mną spotkać ? :polew: :polew: :polew:

pierwsza i druga pozycja :decayed:

jeżeli chodzi o trzecią pozycję to już nic mnie nie zdziwi :gwizdanie:

Opublikowano

skąd wiedziałeś , że ona ma coś takiego zrobić na lekcje plastyki :kox:

ma 14lat z tego co mówiłeś więc tak sobie skojarzyłem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

skąd wiedziałeś , że ona ma coś takiego zrobić na lekcje plastyki :kox:

ma 14lat z tego co mówiłeś więc tak sobie skojarzyłem :decayed:

14 lat to ma jej starsza siostra :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:05_________________________________________________

Keżor :blink:

co? :cwaniak1:

nie no, nic :decayed:

co Cie bardziej dziwi ? że jechałem busem , czytałem książke , czy że jakaś laska chce sie ze mną spotkać ? :polew: :polew: :polew:

pierwsza i druga pozycja :decayed:

jeżeli chodzi o trzecią pozycję to już nic mnie nie zdziwi :gwizdanie:

no mnie w tym klubie też już od dawna nic nie dziwi :decayed: :decayed:
Opublikowano

no mnie w tym klubie też już od dawna nic nie dziwi :decayed: :decayed:

podaj 3 przykłady albo z 5 :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

keżor potrzebna mi banka na paliwo więc musisz być na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

qr**, kilka minut mnie nie było a tu tyle stron - nadrobiłem wszystko. :kox:

Seski - ogarnij się i naucz korzystać z forum! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Krolu - wreszcie dobry wybór! :brawo:

Kędzior - coś małomówny jesteś... :wink4:

Talib - nie słuchaj ich - pudelek jest ok! :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor - tramwaj kiedyś prowadziłeś? :wink4:

To chyb a tyle... :mysli:

Opublikowano

q***wa, kilka minut mnie nie było a tu tyle stron - nadrobiłem wszystko. :kox:

Seski - ogarnij się i naucz korzystać z forum! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Krolu - wreszcie dobry wybór! :brawo:

Kędzior - coś małomówny jesteś... :wink4:

Talib - nie słuchaj ich - pudelek jest ok! :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor - tramwaj kiedyś prowadziłeś? :wink4:

To chyb a tyle... :mysli:

niezły przekaz :polew:
Opublikowano

q***wa, kilka minut mnie nie było a tu tyle stron - nadrobiłem wszystko. :kox:

Seski - ogarnij się i naucz korzystać z forum! :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Krolu - wreszcie dobry wybór! :brawo:

Kędzior - coś małomówny jesteś... :wink4:

Talib - nie słuchaj ich - pudelek jest ok! :polew: :polew: :polew: :polew:

Keżor - tramwaj kiedyś prowadziłeś? :wink4:

To chyb a tyle... :mysli:

Akjam przypomina mi swoją przemową kazanie w pobliskiej parafii w skrócie, każdy usłyszał co ma zrobić i kto z kim sypia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

keżor potrzebna mi banka na paliwo więc musisz być na spocie :gwizdanie:

ok :kox:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:18_________________________________________________

Keżor - tramwaj kiedyś prowadziłeś? :wink4:

tramwaj jest zdecydowanie za nudny :decayed:
Opublikowano

Stasiu , znalazłem też książke dla Ciebie :

http://www.gandalf.com.pl/b/mala-ksiazka-o-kupie/

:decayed::kox:

ja pier**le :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

keżor potrzebna mi banka na paliwo więc musisz być na spocie :gwizdanie:

ok :kox:

Mam dar przekonywania :kox:
Opublikowano
  • Autor

no mnie w tym klubie też już od dawna nic nie dziwi :decayed: :decayed:

podaj 3 przykłady albo z 5 :polew: :polew: :polew:

lepiej nie , bo żaden nowy nie przyjedzie na spota :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:21_________________________________________________

keżor potrzebna mi banka na paliwo więc musisz być na spocie :gwizdanie:

ok :kox:

Mam dar przekonywania :kox:

no na pewno nie cytowania :tongue4:
Opublikowano

Stasiu , znalazłem też książke dla Ciebie :

http://www.gandalf.com.pl/b/mala-ksiazka-o-kupie/

:decayed::kox:

ja pier***e :polew: :polew: :polew: :polew:

O k**wa :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 22:22_________________________________________________

no na pewno nie cytowania :tongue4:

Zdążyłeś mnie uchwycić :tongue4:
Opublikowano

Mam dar przekonywania :kox:

no na pewno nie cytowania :tongue4:

buhehehehehehehehhe :polew: :polew:
Opublikowano

Mam dar przekonywania :kox:

no na pewno nie cytowania :tongue4:

buhehehehehehehehhe :polew: :polew:

:ssij:
Opublikowano

:ssij:

to zadanie dla Miszki :polew::wink4:
Opublikowano

:ssij:

to zadanie dla Miszki :polew::wink4:

:good::polew:
Opublikowano
  • Autor

:ssij:

to zadanie dla Miszki :polew::wink4:

:good::polew:

czy ja tu wyczuwam zadowolenie :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.