Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć ździro :][br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 12:11_________________________________________________to forum jest popsute do szpiku światlowodów...

kto jest popsuty ten jest popsuty :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

alkoholicy, łamacze przepisów, źli ludzie i biedny ja...

Opublikowano
  • Autor

alkoholicy, łamacze przepisów, źli ludzie i biedny ja...

no czyli Ty :) ktoś jeszcze ? :polew:
Opublikowano

cały czas mnie namawiacie do złego a ja biedny słaby ulegam...

Opublikowano

cześć ździro :][br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 12:11_________________________________________________to forum jest popsute do szpiku światlowodów...

No nie nauczy się! Dopisuje te posty na potęgę... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ale nikomu na złość nie robisz seski tylko utwierdzasz wszystkich w przekonaniu, że to dla Ciebie za trudne... :tongue4::decayed::polew:

alkoholicy, łamacze przepisów, źli ludzie i biedny ja...

no czyli Ty :) ktoś jeszcze ? :polew:

:polew:
Opublikowano

alkoholicy, łamacze przepisów, źli ludzie i biedny ja...

no czyli Ty :) ktoś jeszcze ? :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie będę teraz wam psuł forum i będę pisal tylko max 1 posta na godzinę... może być...!

ale gwarantuje że bedziecie mieli teraz tu smutno...

Opublikowano
  • Autor

1:52 orgazm :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

czemu :kwasny:

Opublikowano

nie będę teraz wam psuł forum i będę pisal tylko max 1 posta na godzinę... może być...!

ale gwarantuje że bedziecie mieli teraz tu smutno...

;(

:polew: :polew: :polew:

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

Nie pitol Pucek! :rant: Musimy pogadać na temat środy... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

Nie pitol Pucek! :rant: Musimy pogadać na temat środy... :gwizdanie:

możesz zadzwonić :P technika sie mocno posunęła do przodu od czasów Twojego dzieciństwa :decayed::polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 12:33_________________________________________________ale wsumie Pucek by mógł przyjechać :) choćby z Dajmanem :gwizdanie:
Opublikowano

a ty oko nie w robocie?

ja zawsze jestem w robocie, nawet jak nie jestem :kox: :kox:

alkoholicy, łamacze przepisów, źli ludzie i biedny ja...

no czyli Ty :) ktoś jeszcze ? :polew:

:polew:

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

przywiózł byś jakieś tabsy spróbujemy na spocie

1:52 orgazm :kox: :kox:

bum bum bum :song:

Opublikowano

jak zacznę jeździć tym ADRem to nie kupię chłodnic i nie poskładam szybko auta :kwasny:

mieli mi wypłacić tysiak premii i jakoś jej na pasku nie widać :angry:

Opublikowano

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

Nie pitol Pucek! :rant: Musimy pogadać na temat środy... :gwizdanie:

możesz zadzwonić :P technika sie mocno posunęła do przodu od czasów Twojego dzieciństwa :decayed::polew: :polew:

[...]

Aleś mondry! :polew: :polew: Przez telefon nie mogę mu niczego materialnego przesłać/podać... :tongue4:
Opublikowano

jak zacznę jeździć tym ADRem to nie kupię chłodnic i nie poskładam szybko auta :kwasny:

mieli mi wypłacić tysiak premii i jakoś jej na pasku nie widać :angry:

bo żeś się opier.dalał w soboty :tongue4:

Opublikowano

jedź z Dimanem i tyle

Opublikowano

:hi:

mnie jednak nie będzie :thumbdown:

przywiózł byś jakieś tabsy spróbujemy na spocie

:polew: :polew:
Opublikowano

co to za wku.rwiające reklamy :shocked:

nawet tuuuuuuuuuu :wallbash:

Opublikowano

jedź z Dimanem i tyle

jak mam jechać na Knurów to wolę jechać już na Kato bo nie mam o wiele dalej :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.