Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to tyskie, psssyt :decayed:

alkoholizm to choroba... stan trzeba cię leczyć... :gwizdanie:

a lecz się czym się strułeś... :naughty:

czyli otwieraj drugie... :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no to tyskie, psssyt :decayed:

też mam tyskie :good:

no właśnie na to czekam bo ja ich wcale o to nie posądzam tylko wiem jak łatwo sie wpier.. w takie gówno :

Idziesz na impreze,

dajesz 129zeta na bilet,

nieco siana na taksówke - bo w końcu mayday raz w roku to można,

oczywiście na impreze idzie sie już zrobionym (0,7 na 2 to optymalna opcja) ale jak 10 godzin skaczesz bo bas z kolumn nie pozwala Ci robić nic innego to po 2-3h chce sie pić ( tu kolejna kasa bo skoro w 2007 red bull kosztował 10zł to teraz pewnie więcej)

i całe to poświęcenie tylko po to żeby zobaczyć gościa za konsoletą i pokazać mu kciuk bo nie ma fajnych kobiet to sie idzie wqrwić :gwizdanie:

co za śmiały i inteligentny wywód :wink4::naughty:

no , aż se jebne piwo :kox:

ej... czemu to się tak głupio podświetla... :kwasny:

żebyś miał szybkie forum :tongue4: ale mnie też to troche wk***ia , ale przywyczaimy sie :kox:
Opublikowano

ja się nie truję, ja degustuję.... obszczymurze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja się nie truję, ja degustuję.... obszczymurze :decayed:

:decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 18:13_________________________________________________hlxi
Opublikowano

ja się nie truję, ja degustuję.... obszczymurze :decayed:

kulaj dropsa fajo...

ja sikam pod drzewkami a nie murami... :tongue4:

Opublikowano

a ja sie leszkiem uracze pssssyt :kox:

Opublikowano

no to tyskie, psssyt :decayed:

też mam tyskie :good:

no właśnie na to czekam bo ja ich wcale o to nie posądzam tylko wiem jak łatwo sie wpier.. w takie gówno :

Idziesz na impreze,

dajesz 129zeta na bilet,

nieco siana na taksówke - bo w końcu mayday raz w roku to można,

oczywiście na impreze idzie sie już zrobionym (0,7 na 2 to optymalna opcja) ale jak 10 godzin skaczesz bo bas z kolumn nie pozwala Ci robić nic innego to po 2-3h chce sie pić ( tu kolejna kasa bo skoro w 2007 red bull kosztował 10zł to teraz pewnie więcej)

i całe to poświęcenie tylko po to żeby zobaczyć gościa za konsoletą i pokazać mu kciuk bo nie ma fajnych kobiet to sie idzie wqrwić :gwizdanie:

co za śmiały i inteligentny wywód :wink4::naughty:

no , aż se jebne piwo :kox:

ej... czemu to się tak głupio podświetla... :kwasny:

żebyś miał szybkie forum :tongue4: ale mnie też to troche wk***ia , ale przywyczaimy sie :kox:

a to ok. ja już się przyzwyczaiłem... :kox:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 18:15_________________________________________________no dobra żeby wam smutno nie było to ja też psssyt tyskie... :kox:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

obejrzałbym , ale leci mi lolita na winampie :tongue4: i by sie dźwięki kłóciły :decayed:
Opublikowano

:polew:

obejrzałbym , ale leci mi lolita na winampie :tongue4: i by sie dźwięki kłóciły :decayed:

nie kłóciły by sie tylko przekrzykiwały... :kox:

Opublikowano

a ja sie leszkiem uracze pssssyt :kox:

a ja Henkiem psssyt :drunk:

a co was tak te reklamy denerwuja :?:

Opublikowano
  • Autor

o k**wa , potrafiła wciągnąć dwie kostki białego jelenia :polew: bez rozdrabniania :polew: :polew:

Opublikowano

a ja sie leszkiem uracze pssssyt :kox:

a ja Henkiem psssyt :drunk:

a co was tak te reklamy denerwuja :?:

jakoś tak naturalnie mnie wkurzają... :tongue4:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 18:32_________________________________________________

o ku***a , potrafiła wciągnąć dwie kostki białego jelenia :polew: bez rozdrabniania :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

skąd ludzie biorą takie pomysły to ja nie wiem... :decayed:

Opublikowano

to też dobre :polew:

Opublikowano
:hi: SK
Opublikowano

to też dobre :polew:

widziałem... :kox:

:hi: SK

:hi:

Opublikowano

:hi: SK

:hi:

Opublikowano

dobri dobri Ladies And Gentlemen

Opublikowano

dobri dobri Ladies And Gentlemen

strzałka strzałka child... :decayed:

Opublikowano

dobri dobri Ladies And Gentlemen

strzałka strzałka child... :decayed:

Chill out boy :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.