Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

foch
Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

foch

:tongue4:

Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

co brechtasz byś się ogarnął i zrobił coś pożytecznego

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

foch

:tongue4:

zapamiętam ci to, będziesz chciała być ze mną w domku :tongue4:
Opublikowano

:bry: lenie, obiboki i darmozjady :kox:

no a ze mną się nie przywitasz?

przecież ja przede wszystkim z Tobą się witam :decayed:

:polew: :polew: :polew:

co brechtasz byś się ogarnął i zrobił coś pożytecznego

eee czyli co ? :co: :co: :co:
Opublikowano
  • Autor

siema dziewczyny :decayed: fajnie było wczoraj w pomarańczy :kox:

Opublikowano

siema dziewczyny :decayed: fajnie było wczoraj w pomarańczy :kox:

ya yhymm

Opublikowano
  • Autor

siema dziewczyny :decayed: fajnie było wczoraj w pomarańczy :kox:

ya yhymm

poważnie bunny.gif tyle kurewek to na damrota nie ma co tam było :polew: :polew:

Opublikowano

siema dziewczyny :decayed: fajnie było wczoraj w pomarańczy :kox:

ya yhymm

poważnie bunny.gif tyle kurewek to na damrota nie ma co tam było :polew: :polew:

czyli że suczek? inaczek kobitek? :polew:
Opublikowano

siema dziewczyny :decayed: fajnie było wczoraj w pomarańczy :kox:

ya yhymm

poważnie bunny.gif tyle kurewek to na damrota nie ma co tam było :polew: :polew:

aha, czyli nie trzeba z nimi chodzić :naughty:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 13:58_________________________________________________

siema dziewczyny :decayed: fajnie było wczoraj w pomarańczy :kox:

ya yhymm

poważnie bunny.gif tyle kurewek to na damrota nie ma co tam było :polew: :polew:

czyli że suczek? inaczek kobitek? :polew:

dziweksów :decayed:

Opublikowano

dziweksów :decayed:

piczony :polew:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 14:00_________________________________________________Weg war er

o fak[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 14:11_________________________________________________1289080756_by_Donra_500.jpg

nie ma to jak być romantycznym :kox::cool1:

Opublikowano
  • Autor

lekko kontrowersyjne :polew: :polew:

Opublikowano

jest nasz człowiek pralka :decayed:

Opublikowano

:bry:

kufra 10 stron spamu :decayed: ciuliki :decayed:

wróciłem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

kufra 10 stron spamu :decayed: ciuliki :decayed:

wróciłem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i jak było ? teraz wróciłeś ? czy już wstałeś ? :kox:
Opublikowano

Kurde ale miałem dziś przygodę. Miałem okazję prowadzić Nissana 350Z z 2006 roku 3,5l V6. Jak to pięknie chodzi :kox: :kox: :slina: :slina: :jerk: :jerk:

Opublikowano

napiszę tak, z parkietu zszedłem o 7:00, a w domu byłem 8:22 :decayed:

czyli plan wykonany

Opublikowano
  • Autor

napiszę tak, z parkietu zszedłem o 7:00, a w domu byłem 8:22 :decayed:

czyli plan wykonany

miało sie to skończyć o 9tej :P
Opublikowano

od 7 do 9 nie grał nikt kto mnie interesował :decayed:

tylko takie cioty które grały dla ludzi sanrajsu :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 14:32_________________________________________________a tak to się zaczęło :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.