Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhh wy wszyscy pssyt a ja nawet nie mam ochoty... :confused4:

to wpadnij do mnie, weźniemy po pigule i później piwko :wink4:

moze ja tez wpadne i zapalimy :kox:

już nawet nie pamiętam jak to pachnie :gwizdanie:

mogłeś być wczoraj na spocie.. byś nawet sobie zapalił :))

gdybym mógł to bym był :shocked:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________

fakt, Seski ma trochę kultury w sobie

chyba ci będę musiał za***ać wp***dol

sam se wp***dol zajeb :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fakt, Seski ma trochę kultury w sobie

chyba ci będę musiał za***ać wp***dol

nie podpuszczam Cie Kędzior ale nie jebniesz mu :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:06_________________________________________________kiedy karwa ten śnieg spadnie... chce w końcu quattro zobaczyć jak chodzi :evil: :evil:

Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto
Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

pedz baranie :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

pedz baranie :polew: :polew: :polew: :polew:

kędzior jebie ci się w bani i to zdrowo :thumbdown:

Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

pedz baranie :polew: :polew: :polew: :polew:

kędzior jebie ci się w bani i to zdrowo :thumbdown:

ja yhymm
Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

pedz baranie :polew: :polew: :polew: :polew:

hehehe

______________

[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:32_________________________________________________kuwa jaka nuudaaaaaaa
Opublikowano

kuwa jaka nuudaaaaaaa

no :thumbdown:
Opublikowano

jedziemy pod spodek dziwyy pooglądac :decayed: :decayed:

Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

pedz baranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ja pier**le :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior mistrz :polew: :polew:

Chłopaki, Pucek poszedł na MayDay, będzie z tego jakaś fotorelacja w warsztacie? :mysli: :mysli:

Opublikowano

ja pier***e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior mistrz :polew: :polew:

dzięki za uznanie ale nie mistrz tylko MISZCZ :tongue4::polew: :polew: :polew:

Chłopaki, Pucek poszedł na MayDay, będzie z tego jakaś fotorelacja w warsztacie? :mysli: :mysli:

podobno jako gwiazda imprezy ma to lecieć

a co do relacji to Pucek poszedł w przebraniu pralki więc napewno gdzieś będzie :polew: :polew: :polew:

przypuszczam że gdzieś na demotywatorach

Opublikowano

sam se wp***dol zajeb :decayed:

bimbruj wełniana istoto

:wtf:

pedz baranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ja pier***e :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kędzior mistrz :polew: :polew:

Chłopaki, Pucek poszedł na MayDay, będzie z tego jakaś fotorelacja w warsztacie? :mysli: :mysli:

tak, odpowietrzanie jego przełyku z wódki i różnego rodzaju substancjach " drażniących " :decayed: :decayed:

ciekawe czy Krolu jest w Spodku, a jeśli tak to jak się przebrał :polew: :polew:

Opublikowano

jedziemy pod spodek dziwyy pooglądac :decayed: :decayed:

mmmh tylko że te dziwy już będą w spodku

chyba ze na Damrota :kox:[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 21:56_________________________________________________Krolu przebrał się za sucharka :polew:

Opublikowano

mam tu kumpla z tarnowskich gór - siedem lat pod rząd na mayday, ale go teraz skręca że nie może tam być :decayed: :decayed:

Opublikowano

mam tu kumpla z tarnowskich gór - siedem lat pod rząd na mayday, ale go teraz skręca że nie może tam być :decayed: :decayed:

na detoksie jest? :polew:
Opublikowano

Holandia to nie jest dobre miejsce na detox :polew: :polew:

Opublikowano

mam tu kumpla z tarnowskich gór - siedem lat pod rząd na mayday, ale go teraz skręca że nie może tam być :decayed: :decayed:

na detoksie jest? :polew:

to ja mam detox :doh1:

Holandia to nie jest dobre miejsce na detox :polew: :polew:

nie wątpie

Opublikowano

Holandia to nie jest dobre miejsce na detox :polew: :polew:

owszem nie
Opublikowano

Holandia to nie jest dobre miejsce na detox :polew: :polew:

przywieź no troche holenderki ale takiej czystej :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.