Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: w przerwie w pracy , już mi się nie chce :sick3:

do roboty nie narzekaj :evil2:

przyjechałem do domu na obiad, i później od 17-tej mam jeszcze spotkania :blink:

q***wa Miszka! Ty masz czas na życie prywatne!? :naughty:

nie ma ale co sie nie robi dla nowego wozidla (b6) :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: w przerwie w pracy , już mi się nie chce :sick3:

do roboty nie narzekaj :evil2:

przyjechałem do domu na obiad, i później od 17-tej mam jeszcze spotkania :blink:

q***wa Miszka! Ty masz czas na życie prywatne!? :naughty:

nie ma ale co sie nie robi dla nowego wozidla (b6) :gwizdanie:

:naughty:
Opublikowano

:hi: w przerwie w pracy , już mi się nie chce :sick3:

do roboty nie narzekaj :evil2:

przyjechałem do domu na obiad, i później od 17-tej mam jeszcze spotkania :blink:

q***wa Miszka! Ty masz czas na życie prywatne!? :naughty:

mam właśnie wyszedłem z kibla :jerk:

:polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:11_________________________________________________

:hi: w przerwie w pracy , już mi się nie chce :sick3:

do roboty nie narzekaj :evil2:

przyjechałem do domu na obiad, i później od 17-tej mam jeszcze spotkania :blink:

q***wa Miszka! Ty masz czas na życie prywatne!? :naughty:

nie ma ale co sie nie robi dla nowego wozidla (b6) :gwizdanie:

:naughty:

nic z tych rzeczy

Opublikowano

:hi: w przerwie w pracy , już mi się nie chce :sick3:

do roboty nie narzekaj :evil2:

przyjechałem do domu na obiad, i później od 17-tej mam jeszcze spotkania :blink:

q***wa Miszka! Ty masz czas na życie prywatne!? :naughty:

mam właśnie wyszedłem z kibla :jerk:

:polew:

no to moze cos na spotkaniu pochytasz ciekawego :sex:

Opublikowano

:hi: w przerwie w pracy , już mi się nie chce :sick3:

do roboty nie narzekaj :evil2:

przyjechałem do domu na obiad, i później od 17-tej mam jeszcze spotkania :blink:

q***wa Miszka! Ty masz czas na życie prywatne!? :naughty:

mam właśnie wyszedłem z kibla :jerk:

:polew:

no to moze cos na spotkaniu pochytasz ciekawego :sex:

:gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

witka, wróciłem właśnie z Limanowej.....

na 323 km audi mi spaliła 33 litry gaziora... wiec 10 l / 100 km :D a w tamtą strone od Jaworzna do Balic non stop 180-220 :decayed: :decayed:

Opublikowano

witka, wróciłem właśnie z Limanowej.....

na 323 km audi mi spaliła 33 litry gaziora... wiec 10 l / 100 km :D a w tamtą strone od Jaworzna do Balic non stop 180-220 :decayed: :decayed:

a mi pali 5.2 :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:
Opublikowano

siema OKO byłem wczoraj niedaleko Twoich stron, że kurde nie miałem nr bo byłem w potrzebie :confused4: ale finalnie ogarnąłem temat :>

Opublikowano
:hi: z rana
Opublikowano

siema OKO byłem wczoraj niedaleko Twoich stron, że kurde nie miałem nr bo byłem w potrzebie :confused4: ale finalnie ogarnąłem temat :>

nie było mnie wczoraj na rewirze

melanż w mieście DG :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 10:12_________________________________________________ :bry:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi: ale sie wczoraj scioprałem :gwizdanie:

nie pamiętam jak wróciłem do domu :decayed: było wc**j grubo :kox:

Opublikowano

siema :hi: ale sie wczoraj scioprałem :gwizdanie:

nie pamiętam jak wróciłem do domu :decayed: było wc**j grubo :kox:

zaś pijesz :naughty:

siema OKO byłem wczoraj niedaleko Twoich stron, że kurde nie miałem nr bo byłem w potrzebie :confused4: ale finalnie ogarnąłem temat :>

nie było mnie wczoraj na rewirze

melanż w mieście DG :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 10:12_________________________________________________ :bry:

poradziłem sobie, ale nr się przyda
Opublikowano
  • Autor

siema :hi: ale sie wczoraj scioprałem :gwizdanie:

nie pamiętam jak wróciłem do domu :decayed: było wc**j grubo :kox:

zaś pijesz :naughty:

nom :kox: ale k**wa chyba nie zrobiłem najlepszego wrażenia na Ani :confused4:

skurwiłem sie jak świnia i zasnąłem :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:07_________________________________________________

j**any koksiarz :kox: :kox:

Opublikowano

siema :hi: ale sie wczoraj scioprałem :gwizdanie:

nie pamiętam jak wróciłem do domu :decayed: było wc**j grubo :kox:

zaś pijesz :naughty:

nom :kox: ale ku***a chyba nie zrobiłem najlepszego wrażenia na Ani :confused4:

skurwiłem sie jak świnia i zasnąłem :gwizdanie:

tak jak w City Rocku ? :kox:

Wpadka Mellera - Drugie sniadanie mistrzow.

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi: ale sie wczoraj scioprałem :gwizdanie:

nie pamiętam jak wróciłem do domu :decayed: było wc**j grubo :kox:

zaś pijesz :naughty:

nom :kox: ale ku***a chyba nie zrobiłem najlepszego wrażenia na Ani :confused4:

skurwiłem sie jak świnia i zasnąłem :gwizdanie:

tak jak w City Rocku ? :kox:

coś w ten deseń :gwizdanie: a teraz sie dowiedziałem , że gadałem z mamą jak wróciłem :blink: masakra hehe[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:02_________________________________________________
:decayed: to słowo powinno być normalnie w obiegu :P a nie że sie muszą kryć :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:09_________________________________________________63765.jpg

:decayed:

Opublikowano

siema :hi: ale sie wczoraj scioprałem :gwizdanie:

nie pamiętam jak wróciłem do domu :decayed: było wc**j grubo :kox:

zaś pijesz :naughty:

nom :kox: ale ku***a chyba nie zrobiłem najlepszego wrażenia na Ani :confused4:

skurwiłem sie jak świnia i zasnąłem :gwizdanie:

tak jak w City Rocku ? :kox:

coś w ten deseń :gwizdanie: a teraz sie dowiedziałem , że gadałem z mamą jak wróciłem :blink: masakra hehe[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:02_________________________________________________
:decayed: to słowo powinno być normalnie w obiegu :P a nie że sie muszą kryć :polew: :polew:

[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 13:09_________________________________________________63765.jpg

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.