Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A obok moja miłość :embarrassed:

latarnia?

:polew: :polew: :tongue4:

f*ck o tym samym myślałem :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne zdjęcie :kox:

motionaudi.jpg

porezane w paincie hehe
Opublikowano

fajne zdjęcie :kox:

motionaudi.jpg

porezane w paincie hehe

Ale fajne. Raz się wybraliśmy na jakieś zdjęcia i gówno z tego wyszło. Trzeba by kiedyś coś porobić w tunelu albo coś :naughty:
Opublikowano

fajne zdjęcie :kox:

motionaudi.jpg

porezane w paincie hehe

Ale fajne. Raz się wybraliśmy na jakieś zdjęcia i gówno z tego wyszło. Trzeba by kiedyś coś porobić w tunelu albo coś :naughty:

to może w city rocku? :kox: :kox:
Opublikowano

:kox:

27828_96608.jpg

Opublikowano

fajne zdjęcie :kox:

motionaudi.jpg

porezane w paincie hehe

Ale fajne. Raz się wybraliśmy na jakieś zdjęcia i gówno z tego wyszło. Trzeba by kiedyś coś porobić w tunelu albo coś :naughty:

to może w city rocku? :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:kox:

27828_96608.jpg

to juz jest przesada :kox:
Opublikowano

:kox:

27828_96608.jpg

Jakbyście czytali inne wątki prócz tego to byście widzieli dużo takich fotek :gwizdanie:
Opublikowano

:kox:

27828_96608.jpg

Jakbyście czytali inne wątki prócz tego to byście widzieli dużo takich fotek :gwizdanie:

a to są jeszcze jakieś gdzieś inne stronki i wątki? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:kox:

27828_96608.jpg

Jakbyście czytali inne wątki prócz tego to byście widzieli dużo takich fotek :gwizdanie:

a co to są wątki :buahaha:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________

:kox:

27828_96608.jpg

Jakbyście czytali inne wątki prócz tego to byście widzieli dużo takich fotek :gwizdanie:

a to są jeszcze jakieś gdzieś inne stronki i wątki? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

wiesz chodzi mu pewnie o red tuba :decayed:

:polew:

Opublikowano

Spadam zboczuchy spać :hi:

Opublikowano

ja wchodze tylko na wątek katowicki i zbiornikowy :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:41_________________________________________________

Spadam zboczuchy spać :hi:

do jutra :hi:

Opublikowano

ja też mykam bo jutro znów rano na Wawe :disgust:

2 dni wycięte z życia

no i na spocie mnie jutro nie bedzie :/

Opublikowano

to ja też się powoli zbieram :hi:

Opublikowano

wiesz chodzi mu pewnie o red tuba :decayed:

:polew:

ee no to w takim razie wszystko oglądałem :decayed:

:polew:

Opublikowano
:siema: z wieczorka! Jest tu kto? :naughty:
Opublikowano

:siema: z wieczorka! Jest tu kto? :naughty:

o tej porze już śpimy :tongue4:

Opublikowano

:siema: z wieczorka! Jest tu kto? :naughty:

o tej porze już śpimy :tongue4:

:tongue4: Wróciłem dopiero z hali po piłce i mówię zajrzę bo może jeszcze ktoś czuwa. :wink4: Załączam zaraz PS3 i parę godzin z głowy.... :kox:
Opublikowano

:siema: z wieczorka! Jest tu kto? :naughty:

:hi:

Akjam w skrocie impreza w sobote w rybniku :hi: i to akurat w dzielnicy tak od strony gliwic :naughty:

Opublikowano

:siema: z wieczorka! Jest tu kto? :naughty:

:hi:

Akjam w skrocie impreza w sobote w rybniku :hi: i to akurat w dzielnicy tak od strony gliwic :naughty:

A z jakiej okazji? :mysli::cool1: Jutro muszę sprawdzić jak prauje? :mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.