Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę :wink4:

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

czemu, do tego wiadro przegubów i jazda :polew:

PS. Ja tam sobie chwalę :kox:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

czemu, do tego wiadro przegubów i jazda :polew:

PS. Ja tam sobie chwalę :kox:

No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:
Opublikowano

Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce :decayed:

a później się robią koleiny :thumbdown:

:polew::wink4:

Opublikowano
  • Autor

No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:

on nie ma nic do chcienia , twoja kasa i on jest Twoim sługą na czas strojenia :decayed:

ale fajnie , że przy 3400-3600 masz praktycznie max moc :kox: auto napewno ładnie zadupia jak już złapie trakcje :decayed:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę :wink4:

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce :decayed:

mi na trójce :polew:

Opublikowano

No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:

on nie ma nic do chcienia , twoja kasa i on jest Twoim sługą na czas strojenia :decayed:

ale fajnie , że przy 3400-3600 masz praktycznie max moc :kox: auto napewno ładnie zadupia jak już złapie trakcje :decayed:

No niby tak ale też bierze jakąś odpowiedzialność i to mi się podoba. Ja bym mu powiedział żeby doj**ał 1,7 bara itp ale potem by był płacz że się jebie :decayed: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę :wink4:

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce :decayed:

mi na trójce :polew:

Jak się ma łyse opony to tak jest :decayed:
Opublikowano
  • Autor

No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:

on nie ma nic do chcienia , twoja kasa i on jest Twoim sługą na czas strojenia :decayed:

ale fajnie , że przy 3400-3600 masz praktycznie max moc :kox: auto napewno ładnie zadupia jak już złapie trakcje :decayed:

No niby tak ale też bierze jakąś odpowiedzialność i to mi się podoba. Ja bym mu powiedział żeby doj**ał 1,7 bara itp ale potem by był płacz że się jebie :decayed:

no to wtedy by była jego wina , ale tak to płacisz to wymagasz :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:

on nie ma nic do chcienia , twoja kasa i on jest Twoim sługą na czas strojenia :decayed:

ale fajnie , że przy 3400-3600 masz praktycznie max moc :kox: auto napewno ładnie zadupia jak już złapie trakcje :decayed:

No niby tak ale też bierze jakąś odpowiedzialność i to mi się podoba. Ja bym mu powiedział żeby doj**ał 1,7 bara itp ale potem by był płacz że się jebie :decayed: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:52_________________________________________________

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę :wink4:

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Na zimę wystarczy i tak już zrywa asfalt na dwójce :decayed:

mi na trójce :polew:

Jak się ma łyse opony to tak jest :decayed:

map sensor Cię nie puści,

ja mam zimówki z 92 r :bag:

:polew:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:54_________________________________________________

No mówiłem mu żeby coś koło 360Nm wykręcił ale nie chciał :gwizdanie:

on nie ma nic do chcienia , twoja kasa i on jest Twoim sługą na czas strojenia :decayed:

ale fajnie , że przy 3400-3600 masz praktycznie max moc :kox: auto napewno ładnie zadupia jak już złapie trakcje :decayed:

No niby tak ale też bierze jakąś odpowiedzialność i to mi się podoba. Ja bym mu powiedział żeby doj**ał 1,7 bara itp ale potem by był płacz że się jebie :decayed:

no to wtedy by była jego wina , ale tak to płacisz to wymagasz :polew: :polew: :polew:

dokładnie :polew:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Najważniejsze są górne partie obrotowe, wtedy auto jedzie. Co z tego, że z dołu będzie mont everest z Niutona jak u góry może być lipa pipa.

Opublikowano

a ja wiem kto wyrwał FMIC'a z kpl orurowaniem i złączkami elastycznymi do B5 za 4 stówki :gwizdanie: :gwizdanie: może na wiosne u mnie bedzie :naughty: :naughty:

Opublikowano

a ja wiem kto wyrwał FMIC'a z kpl orurowaniem i złączkami elastycznymi do B5 za 4 stówki :gwizdanie: :gwizdanie: może na wiosne u mnie bedzie :naughty: :naughty:

FMIC, FMICowi nierówny :wink4:

Opublikowano

Specjalnie jest niższy ale płaski moment żeby sprzęgło nie dostawało w d*pę :wink4:

:good:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Najważniejsze są górne partie obrotowe, wtedy auto jedzie. Co z tego, że z dołu będzie mont everest z Niutona jak u góry może być lipa pipa.

spodziewałem się 20-30 Nm więcej :wink4:

Opublikowano

Za rok może dwa wszystko się odmieni :decayed: Ja bym zrobił wszystko od razu ale ta kasa. Stasiu ma większy moment :wink4: Musimy się spróbować Stasiu :naughty:

mógł Ci może troszkę moment w górę podciągnąć :kox:

moment powyżej 330 już jest bezsensu w ośce :tongue4:

ale przydała by sie większa moc :naughty:

Najważniejsze są górne partie obrotowe, wtedy auto jedzie. Co z tego, że z dołu będzie mont everest z Niutona jak u góry może być lipa pipa.

U mnie tak chyba jest :gwizdanie: czy nie :embarrassed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 23:01_________________________________________________Kurwa tajniacy jezdza nawet Audicami :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

a ja wiem kto wyrwał FMIC'a z kpl orurowaniem i złączkami elastycznymi do B5 za 4 stówki :gwizdanie: :gwizdanie: może na wiosne u mnie bedzie :naughty: :naughty:

FMIC, FMICowi nierówny :wink4:

jak z re5pect.pl .... bardzo gęste użebrowanie, szczelny :) :)

Opublikowano
  • Autor

szczelny

no to połowa sukcesu :polew:
Opublikowano

szczelny

no to połowa sukcesu :polew:

hehe :polew: Pucek taki ma :wink4:

Opublikowano

szczelny

no to połowa sukcesu :polew:

za tą cene warto było to sprawdzić..... Dawid go kupił, Keżor wiesz który :decayed: jeździł w 1.8 T i na wiosne zobaczymy czy u niego bedzie czy u mnie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.