Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooo nieźle dzisiaj pizga :decayed:

jutro kupuję akumulator, bo już myślałem że nie odpalę :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo nieźle dzisiaj pizga :decayed:

jutro kupuję akumulator, bo już myślałem że nie odpalę :disgust:

odpukać, mój narazie bez problemu :rolleyes:

Opublikowano

już zeszłej zimy było ciężko odpalić, a teraz wystarczy że posłucham chwilę muzyki i już kaput, więc aktualnie się ładuje, żeby tylko jutro odpalić :decayed:

Opublikowano
:bry: po robocie ale kurva zimno -15stopni
Opublikowano
  • Autor

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

Opublikowano

Zobaczymy jak moja furka dziś odpali po 13 godzinnym postoju na dworku? :mysli: Ale świece zmieniałem rok temu więc powinno być OK. Aku też powinien być git. :evil: Zimno, zamiecie i znowu jakieś dziwne akcje z samolotami - choć nie jest bardzo źle. :good:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:
Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?
Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak :naughty:

aha

patrzcie to

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:laghing2: mega film

Opublikowano

:laghing2: mega film

widać że już się dobrze czujesz :tongue4:

Opublikowano

ku**a stoje juz 25min na rozdzienskiego cala biala droga... i kur** mac chyba tu jeszcze postoje.... siedzcie lepiej w doma...

a i jescze ksiegowy mi sie swieci.... :/

Opublikowano

ciekawe czy moje wozidlo odpali po tygodniowej przerwie :gwizdanie:

Opublikowano

no wreszcie w domu... :wallbash:

Opublikowano

Nie mówcie mi o tej pier**lonej pogodzie bo burdel przez to na lotnisku i na drogach! :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.