Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mówcie mi o tej pier**lonej pogodzie bo burdel przez to na lotnisku i na drogach! :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

hehe czyżby akjam miał robotę... :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mówcie mi o tej pier**lonej pogodzie bo burdel przez to na lotnisku i na drogach! :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

hehe czyżby akjam miał robotę... :kox:

:wink4:
Opublikowano

Nie mówcie mi o tej pier**lonej pogodzie bo burdel przez to na lotnisku i na drogach! :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

hehe czyżby akjam miał robotę... :kox:

:wink4:

to co tam się dzieje?

jakie opóźnienia? :naughty:

Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak amperomierzem :kox:
Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak amperomierzem :kox:

można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... :decayed:

Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak amperomierzem :kox:

można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... :decayed:

można, ale po co odkręcać przy takim mrozie.. bo może się ukrecić i zostać w głowicy - Pelex coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak amperomierzem :kox:

można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... :decayed:

można, ale po co odkręcać przy takim mrozie.. bo może się ukrecić i zostać w głowicy - Pelex coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a nikt nie mówił że chce sprawdzać na aucie... :P

Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak amperomierzem :kox:

można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... :decayed:

można, ale po co odkręcać przy takim mrozie.. bo może się ukrecić i zostać w głowicy - Pelex coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a nikt nie mówił że chce sprawdzać na aucie... :P

a faktycznie pomyślałem, że kezor chce sprawdzić te świece co wozi w bagażniku :gwizdanie:
Opublikowano

:bry:

-9,5 u mnie pod uczelnią , świece sie grzały dobre 10sekund :gwizdanie: ale odpalił bez większych problemów po 6h stania :decayed:

świece do wymiany :gwizdanie: ( mi jeszcze nigdy nie grzał tak "długo" )

były wymieniane przy poprzedniej kapitalce , czyli na początku roku :decayed: , może to nie było 10s ale 8s , ze stoperem nie liczyłem , ale świeciło sie wc**j długo :tongue4:

No to o wc**j za długo! :naughty:

a da sie jakoś sprawdzić świece ?

tak amperomierzem :kox:

można też podpiąć pod akumulator i jak się za sekundę zrobi czerwona to działa... :decayed:

można, ale po co odkręcać przy takim mrozie.. bo może się ukrecić i zostać w głowicy - Pelex coś o tym wie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

a nikt nie mówił że chce sprawdzać na aucie... :P

a faktycznie pomyślałem, że kezor chce sprawdzić te świece co wozi w bagażniku :gwizdanie:

no widzisz ja też... :kox:

a w ogóle ciekawy opis... :wink4:

Opublikowano

Akjam, widzę że w końcu masz robotę :decayed:

a niech sypie, akumulator naładowany do pełna, znowu można jeździć bezstresowo :kox:

Opublikowano

Akjam, widzę że w końcu masz robotę :decayed:

a niech sypie, akumulator naładowany do pełna, znowu można jeździć bezstresowo :kox:

:tongue4: :gwizdanie:
Opublikowano

zima :good::decayed:

Opublikowano

zima :good::decayed:

:kox:

Zdupczam do domu i na meczyk. :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

wymienię naklejki monopoly z maca... :naughty:

na zbyciu:

tor regatowy Malta M008 x3

Teatr Wielki M009 x1

NOSPR Katowice M010 x1

kolumna Zygmunta M012 x3

Piotrowska Łódź M015 x2

Słowiński Park M020 x1

:decayed:

padłem fajfun wymiata :polew::decayed:
Opublikowano

trochę popadało śniegu, trochę mrozu i q***wa miasto sparaliżowane, a ludzie to w ogóle jeździć nie umieją :wallbash:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 19:45_________________________________________________

:hi:

wymienię naklejki monopoly z maca... :naughty:

na zbyciu:

tor regatowy Malta M008 x3

Teatr Wielki M009 x1

NOSPR Katowice M010 x1

kolumna Zygmunta M012 x3

Piotrowska Łódź M015 x2

Słowiński Park M020 x1

:decayed:

padłem fajfun wymiata :polew::decayed:

ja muszę odszukać swoje, :naughty:

jeszcze z Seskim wyjdziemy na tym do przodu :kox:

Opublikowano

trochę popadało śniegu, trochę mrozu i q***wa miasto sparaliżowane, a ludzie to w ogóle jeździć nie umieją :wallbash:

zgadzam sie

ja muszę odszukać swoje, :naughty:

jeszcze z Seskim wyjdziemy na tym do przodu :kox:

i kolekcja piesków czy czegoś tam z żabki :>
Opublikowano

piesków mam za równowartość ok 1500zł :wallbash:

Opublikowano

fajnie skręcone

Opublikowano
:hi: po pracy. Parkin pod realem zaliczony :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: po pracy. Parkin pod realem zaliczony :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.