Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

barbórka+atom+2.jpg

najwyższy czas zacząć :drinks::drunk:

Wasze zdrowie chłopcy i ja dziś wypije po tą barbórkę... :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a dzisiaj w robocie jeden klient gorol :pleasantry: mnie tak wqrwił, że nie wytrzymałem.

Minęła jakaś godzina od naszej rozmowy, zastrzegłem swój priv nr i zadzowniłem do niego

powiedziałem mu, że jest frajerem i że ktoś właśnie rucha jego żonę w domu, po czym się rozłączyłem :decayed:

PS. Mam nadzieję, że mnie nie poznał po głosie :polew::bag:

stan ty zboczku

ja romzumiem ze Rocco jest twoim idolem ale nie przesadzaj... :kox:

Opublikowano

eee jest tu kto karwa fak ? :decayed:

Opublikowano

eee jest tu kto karwa fak ? :decayed:

ni h*ja :decayed:

:hi:

Opublikowano

eee jest tu kto karwa fak ? :decayed:

ni h*ja :decayed:

:hi:

jak nie...przecież jesteś :naughty:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 23:18_________________________________________________

!
Opublikowano

:decayed:

no to pyrsk :kox:

Opublikowano
:hi: witam w mrozny i sniezny poranek :naughty:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

:gwizdanie: Dołączam się do życzeń! :good:

P.S. :siema:

Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

a dla mnie? :embarrassed:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

a dla mnie? :embarrassed:

:hi:

a dupisz na kopalni ? :tongue4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________:bry:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

a dla mnie? :embarrassed:

:hi:

a dupisz na kopalni ? :tongue4:

nie, ale znam kogoś kto doopie :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

a dla mnie? :embarrassed:

:hi:

a dupisz na kopalni ? :tongue4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 11:13_________________________________________________:bry:

łuna jes Barbra .......

no to ci tyż Barbra najlypszego

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi:

w barbórkowy poranek, wszystkim górnikom...przodowym, strzałowym, działowym, c**jowym, kędziorowym, puckowym, sztygarom życza co by się dziś najebali fest :drunk:

Również się dołączam do życzeń, hujowe ale zawsze są :decayed:

:siema:

Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

dewiant, alkoholik, pener, żul, degenerat, najgorszy

Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

dewiant, alkoholik, pener, żul, degenerat, najgorszy

kto to jest pener ? :mysli:

apropo

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

a wy c**jki wujkami :decayed:

więc powód do świętowania jest :kox:

Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

Gratuluje :decayed:
Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

Gratuluje :decayed:

:drunk:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.