Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

wasze zdrowie solenizanci :beer1:

i nie narodzonych dzieci :wink4:

chłopaki krótka piłka.... ślizgamy się gdzieś??

talib to dajesz na wioche do mnie a tu są bielutkie drogi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobrze że jest śnieg. Nie wiem jak inne parkingi ale na realu u mnie zrobili takie ścieżki a z reszty usypali takie kupy :wallbash:

my wczoraj na Arenie sami odśnieżaliśmy, było miejsce gdzie nikt nigdy nie parkował i gdzie nikt nie wjeżdżał, ale wjechało 4x Quattro + 1x 4motion i było git, wtedy wjechały beemki, jakieś meśki, omegi i pod koniec przyjechał lancer "X"

Opublikowano

Dobrze że jest śnieg. Nie wiem jak inne parkingi ale na realu u mnie zrobili takie ścieżki a z reszty usypali takie kupy :wallbash:

my wczoraj na Arenie sami odśnieżaliśmy, było miejsce gdzie nikt nigdy nie parkował i gdzie nikt nie wjeżdżał, ale wjechało 4x Quattro + 1x 4motion i było git, wtedy wjechały beemki, jakieś meśki, omegi i pod koniec przyjechał lancer "X"

no to luz

a co piłeś :?:

:polew: :polew:

Opublikowano

No więc tak.

Życzonka dla Barbry z okazji Barbry. Życzenia dla Barbry i Stana z okazji macierzyństwa. :kox::good:

Co do ślizgania to właśnie wróciłem z wycieczki Quadem! 4x4 daje radę ale na tylnym napędzie to są dopiero drifty!!! :evil::kox: :kox:

Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

gratulejszyn :oklaski:

teraz masz kilka miechów bez zabezpieczania się :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Życzonka dla Barbry z okazji Barbry. Życzenia dla Barbry i Stana z okazji macierzyństwa. :kox::good:

rowniez sie dolaczam, najlepszego :drunk:

Opublikowano

Dobrze że jest śnieg. Nie wiem jak inne parkingi ale na realu u mnie zrobili takie ścieżki a z reszty usypali takie kupy :wallbash:

my wczoraj na Arenie sami odśnieżaliśmy, było miejsce gdzie nikt nigdy nie parkował i gdzie nikt nie wjeżdżał, ale wjechało 4x Quattro + 1x 4motion i było git, wtedy wjechały beemki, jakieś meśki, omegi i pod koniec przyjechał lancer "X"

no to luz

a co piłeś :?:

:polew: :polew:

Panie OKO ... :rolleyes:

Opublikowano

Co to taka cisza?

Stan opija to, że jest zdrowy i jego nasienie wreszcie znalazło dla siebie miejsce... :kox:

górnicy opijają barbórkę... :wink4:

A reszta?

Opublikowano
  • Autor

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

gratuluje :decayed: a zkim wpadłeś ? :tongue4::polew:
Opublikowano

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

gratuluje :decayed: a zkim wpadłeś ? :tongue4::polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Co to taka cisza?

Stan opija to, że jest zdrowy i jego nasienie wreszcie znalazło dla siebie miejsce... :kox:

górnicy opijają barbórkę... :wink4:

A reszta?

a reszta się przygląda jak górnicy i niedoszli ojcowie piją :gwizdanie:

Opublikowano

Co to taka cisza?

Stan opija to, że jest zdrowy i jego nasienie wreszcie znalazło dla siebie miejsce... :kox:

górnicy opijają barbórkę... :wink4:

A reszta?

a reszta się przygląda jak górnicy i niedoszli ojcowie piją :gwizdanie:

dlaczego "niedoszli ojcowie" :?:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 18:38_________________________________________________gratulacje :)

Opublikowano

bo ojcem bedzie jak szczęśliwie donoszę :wink4:

Opublikowano

bo ojcem bedzie jak szczęśliwie donoszę :wink4:

już widzę jak Kędzior zostaje Ojcem Chrzestnym :decayed:

Opublikowano

Basia, bądź dobrej myśli :)

Kędzior i ojciec chrzestny :decayed: :decayed: :decayed: nie widzę tego :polew:

nie wszyscy górnicy piją :)

Opublikowano

Basia, bądź dobrej myśli :)

Kędzior i ojciec chrzestny :decayed: :decayed: :decayed: nie widzę tego :polew:

nie wszyscy górnicy piją :)

łączymy się z Toba w bólu :decayed:

ale jakby Ci się nudziło to wiesz... :gwizdanie:

Opublikowano

Basia, bądź dobrej myśli :)

Kędzior i ojciec chrzestny :decayed: :decayed: :decayed: nie widzę tego :polew:

nie wszyscy górnicy piją :)

łączymy się z Toba w bólu :decayed:

ale jakby Ci się nudziło to wiesz... :gwizdanie:

nudziło? no nudzi mi się :tongue4: ale jutro muszę iść do pracy :)

ale dzięki :notworthy:

Opublikowano

basia, stan gratulujemy!

basia abstynencji wspolczujemy...

:P

ps. :hi:

Opublikowano

dzięki ludziska :notworthy:

a Wy się starajcie, bo jak widać ostatnio przynależność do Katowickich zobowiązuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

dzięki ludziska :notworthy:

a Wy się starajcie, bo jak widać ostatnio przynależność do Katowickich zobowiązuje :polew:

no tyle ludzi powpadało , że sie ciesze , że już nie jestem z Martą :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.