Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:JC_fan:

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 19:56_________________________________________________mykam na cole :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

IMG195.jpg

drink :decayed:

Opublikowano

IMG195.jpg

drink :decayed:

Rozumiem że to Kędzior :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

dewiant, alkoholik, pener, żul, degenerat, najgorszy

kto to jest pener ? :mysli:

apropo

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

a wy c**jki wujkami :decayed:

więc powód do świętowania jest :kox:

no Stasiu gratuluje :wink4: widze ze moda nastaje na robienie dzieci

no i oczywiscie jeszcze wieksze gratulacje i oczywiscie powodzenia Mamie tej pociechy

Opublikowano

:hi:

no to pyrsk

dewiant, alkoholik, pener, żul, degenerat, najgorszy

kto to jest pener ? :mysli:

apropo

ZOSTANĘ OJCEM :drunk: :drool:

a wy c**jki wujkami :decayed:

więc powód do świętowania jest :kox:

no Stasiu gratuluje :wink4: widze ze moda nastaje na robienie dzieci

no i oczywiscie jeszcze wieksze gratulacje i oczywiscie powodzenia Mamie tej pociechy

:notworthy:

Opublikowano

dzięki ludziska :notworthy:

a Wy się starajcie, bo jak widać ostatnio przynależność do Katowickich zobowiązuje :polew:

no tyle ludzi powpadało , że sie ciesze , że już nie jestem z Martą :polew: :polew: :polew:

Nie gadaj Marta fajna była... i nawet w pytke miala kolezanki... :wink4: tylko do Myslowic za daleko z Knurowa... :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Opublikowano

jest 40-50cm śniegu :)

więc raczej fajnie :decayed:

wczoraj na spocie mówiliśmy, że trzeba zorganizować wyjazd, plan jest na okres między świętami a nowym rokiem, czyli w tygodniu :)

Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Są spoko ale łeb i wszystko odmarza przy tej -15 temperaturze! :kox:
Opublikowano
  • Autor

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Są spoko ale łeb i wszystko odmarza przy tej -15 temperaturze! :kox:

w nocy ma być minus wc**j , a w dzień ma być spoko :P a jak co to mam mache na ryja :kox:

jest 40-50cm śniegu :)

więc raczej fajnie :decayed:

wczoraj na spocie mówiliśmy, że trzeba zorganizować wyjazd, plan jest na okres między świętami a nowym rokiem, czyli w tygodniu :)

no to też sie pisze :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________

:JC_fan:

zacne :good:
Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Są spoko ale łeb i wszystko odmarza przy tej -15 temperaturze! :kox:

w nocy ma być minus wc**j , a w dzień ma być spoko :P a jak co to mam mache na ryja :kox:

Przy tej temperaturze chooja Ci to da. :naughty:
Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Trzeba by się nauczyć na czymś jeździć :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Trzeba by się nauczyć na czymś jeździć :naughty: :gwizdanie:

To będziesz miał okazje bo sie kropi wyjazd klubowy na deski w przerwie świateczno-sylwestrowej... :wink4:

Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Trzeba by się nauczyć na czymś jeździć :naughty: :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Trzeba by się nauczyć na czymś jeździć :naughty: :gwizdanie:

To będziesz miał okazje bo sie kropi wyjazd klubowy na deski w przerwie świateczno-sylwestrowej... :wink4:

Ciekawe czy nie będę w pracy :mysli:
Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Ja jutro z ziomkiem z pracy lecimy na szczyrk

Dopiero co będę stawiał pierwsze kroki a raczej ślizgi na desc więc z wam bym tylko zawadzał.

Mam nadzieję że sie nie zabije albo nie połamie :polew::wink4:

Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Ja jutro z ziomkiem z pracy lecimy na szczyrk

Dopiero co będę stawiał pierwsze kroki a raczej ślizgi na desc więc z wam bym tylko zawadzał.

Mam nadzieję że sie nie zabije albo nie połamie :polew::wink4:

Nic trudnego za pierwszym razem... :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Ja jutro z ziomkiem z pracy lecimy na szczyrk

Dopiero co będę stawiał pierwsze kroki a raczej ślizgi na desc więc z wam bym tylko zawadzał.

Mam nadzieję że sie nie zabije albo nie połamie :polew::wink4:

Nic trudnego za pierwszym razem... :gwizdanie: :naughty:

Akjam w zeszłym roku uczyłem sie na nartach więc wiem jak to wygladało gleba , gleba , gleba - drzewo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Pani , spontan wc**j :naughty:

jade jutro z kumplem w góry pośmigać na desce i nartach :kox:

zbiórka między 6 a 7 rano i lecimy na soszów do wisły :naughty:

jak coś to dzwonić do mnie od 6tej , ja już mam sprzęt w aucie :evil:

warunki ponoć są spoko :good:

Ja jutro z ziomkiem z pracy lecimy na szczyrk

Dopiero co będę stawiał pierwsze kroki a raczej ślizgi na desc więc z wam bym tylko zawadzał.

Mam nadzieję że sie nie zabije albo nie połamie :polew::wink4:

Nic trudnego za pierwszym razem... :gwizdanie: :naughty:

Akjam w zeszłym roku uczyłem sie na nartach więc wiem jak to wygladało gleba , gleba , gleba - drzewo :decayed:

no gleba to podstawa :good::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.