Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli cena nie zmieniła się od tamtego roku. Nie jest źle ale pod warunkiem, że nie ma ludzi b jak są to q***wa! :wallbash:

Może gdzieś na Słowacje się wybierzemy? :gwizdanie: Warunki (infrastruktura, przygotowanie stoków) lepsze i ceny konkurencyjne. :good:

ale na 1 dzień raczej się nie opłaca :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli cena nie zmieniła się od tamtego roku. Nie jest źle ale pod warunkiem, że nie ma ludzi b jak są to q***wa! :wallbash:

Może gdzieś na Słowacje się wybierzemy? :gwizdanie: Warunki (infrastruktura, przygotowanie stoków) lepsze i ceny konkurencyjne. :good:

ja moge jechac ale mysle ze mozna narazie otworzyc sezon gdzies w polsce :kox:

Opublikowano
  • Autor

na chopoku jest fajnie , sporo tras i chyba taniej niż w Polsce :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli cena nie zmieniła się od tamtego roku. Nie jest źle ale pod warunkiem, że nie ma ludzi b jak są to q***wa! :wallbash:

Może gdzieś na Słowacje się wybierzemy? :gwizdanie: Warunki (infrastruktura, przygotowanie stoków) lepsze i ceny konkurencyjne. :good:

lepsze są Bułgarki :gwizdanie: podobno :wink4:
Opublikowano

w05_26169341.jpg

nie mogę się juz doczekać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Czyli cena nie zmieniła się od tamtego roku. Nie jest źle ale pod warunkiem, że nie ma ludzi b jak są to q***wa! :wallbash:

Może gdzieś na Słowacje się wybierzemy? :gwizdanie: Warunki (infrastruktura, przygotowanie stoków) lepsze i ceny konkurencyjne. :good:

lepsze są Bułgarki :gwizdanie: podobno :wink4:

ależ Ty myślisz wąskotorowo i monotematycznie !! wstyd mi za Ciebie :kwasny:

:decayed:

Opublikowano

w05_26169341.jpg

nie mogę się juz doczekać :kox:

ja tez :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

miszka aś cenę za adr-a wywalił :kox: :kox:

Opublikowano

Czyli cena nie zmieniła się od tamtego roku. Nie jest źle ale pod warunkiem, że nie ma ludzi b jak są to q***wa! :wallbash:

Może gdzieś na Słowacje się wybierzemy? :gwizdanie: Warunki (infrastruktura, przygotowanie stoków) lepsze i ceny konkurencyjne. :good:

ale na 1 dzień raczej się nie opłaca :gwizdanie:

W tamtym roku byliśmy kilka razy i koszty nie są spore... :cool1:

Czyli cena nie zmieniła się od tamtego roku. Nie jest źle ale pod warunkiem, że nie ma ludzi b jak są to q***wa! :wallbash:

Może gdzieś na Słowacje się wybierzemy? :gwizdanie: Warunki (infrastruktura, przygotowanie stoków) lepsze i ceny konkurencyjne. :good:

ja moge jechac ale mysle ze mozna narazie otworzyc sezon gdzies w polsce :kox:

No otwarcie można zrobić w PL a później gdzieś skoczyć... :evil:
Opublikowano
  • Autor

No otwarcie można zrobić w PL a później gdzieś skoczyć... :evil:

...Samolotem :naughty:
Opublikowano

No otwarcie można zrobić w PL a później gdzieś skoczyć... :evil:

...Samolotem :naughty:

tupolewem są bezpieczne :decayed:
Opublikowano

No otwarcie można zrobić w PL a później gdzieś skoczyć... :evil:

...Samolotem :naughty:

:gwizdanie: :naughty:

No otwarcie można zrobić w PL a później gdzieś skoczyć... :evil:

...Samolotem :naughty:

tupolewem są bezpieczne :decayed:

:cool1:
Opublikowano

Byliście na Soszowie?

si

centa dziś też tam był :blink: i mówił, że za***iście :)
Opublikowano

Pany, Pucek kupił kurtawkę z prawdziwego zdarzenia więc możemy jechać :naughty:

słowacja...no ok, ale dla mnie początkującego to nie za dobry pomysł :wallbash:

Opublikowano

Pany, Pucek kupił kurtawkę z prawdziwego zdarzenia więc możemy jechać :naughty:

słowacja...no ok, ale dla mnie początkującego to nie za dobry pomysł :wallbash:

Pucek uwierz mi, że tam szybciej ogarniesz temat niż tutaj! Prosto i za***iście! W większości krzesła, kanapy bez pie.... na wyciągach! :good:
Opublikowano

o to się nie boję, mój jedyny problem jest taki że będę śmigał sam :disgust:

Opublikowano

o to się nie boję, mój jedyny problem jest taki że będę śmigał sam :disgust:

:gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

koledzy :(

Opublikowano

możemy się wstępnie umówić mniej więcej na jakiś termin, widziałem, że na gliwickich pisaliście coś żeby jechać między świętami a sylwkiem [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 22:21_________________________________________________

o to się nie boję, mój jedyny problem jest taki że będę śmigał sam :disgust:

a Ty na nartach, czy na desce ?

Opublikowano

między świętami a sylwkiem to miał być wyjazd na jeden dzień do PL :)[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 22:21_________________________________________________Arturze, śmigałem 4 lata na nartach, czyli jakoś mi idzie, ale od zeszłego sezonu upalam deskę :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.