Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: dobry :hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

akumulator i czujnik temp. g62 kupiony :rolleyes:

nuta na dziś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

451048.jpg

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:10_________________________________________________

nuta na dziś :naughty:

:kox::good: oł jeeee :banan:
Opublikowano

Kto się dziś pisze dziś na spota? Ja może dam radę podjechać jak mi się uda wyjść wcześniej z pracy bo pracuję do 20ej... :disgust:

Opublikowano

ja bede po 20

Opublikowano

:bry:

akumulator i czujnik temp. g62 kupiony :rolleyes:

nuta na dziś :naughty:

jakie to stare :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Krolu będziesz dzisiaj?

Opublikowano

:hi:

451048.jpg

:decayed: :decayed:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:10_________________________________________________

nuta na dziś :naughty:

:kox::good: oł jeeee :banan:

piwo fachowe obciąganie ch*ja...

nie widziałem w sklepie :tongue4:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:17_________________________________________________ja będę wcześniej ;)

a jak by ktoś miał vaga to był bym rad... :decayed:

Opublikowano

Krolu będziesz dzisiaj?

tak :)
Opublikowano

Krolu będziesz dzisiaj?

tak :)

Ja też może będę choć obiecać nie mogę ale na wszelki wypadek zabierz papiery... :gwizdanie:
Opublikowano

Krolu będziesz dzisiaj?

tak :)

Ja też może będę choć obiecać nie mogę ale na wszelki wypadek zabierz papiery... :gwizdanie:

oki :naughty: ale cii :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

nie widziałem w sklepie

a co? piłbyś nie ? :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________ja też będe , ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Wolfem :P trzeba by wykorzystać to , że ma na rano :kox:

i fajnie jakby był Akjam i Adam.S bo chce coś pochytać :decayed:

Opublikowano

nie widziałem w sklepie

a co? piłbyś nie ? :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________ja też będe , ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Wolfem :P trzeba by wykorzystać to , że ma na rano :kox:

i fajnie jakby był Akjam i Adam.S bo chce coś pochytać :decayed:

co niebieski kolor auta pośrodku...? :polew:

Opublikowano

Krolu będziesz dzisiaj?

tak :)

Ja też może będę choć obiecać nie mogę ale na wszelki wypadek zabierz papiery... :gwizdanie:

oki :naughty: ale cii :gwizdanie:

:good::wink4:

nie widziałem w sklepie

a co? piłbyś nie ? :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________ja też będe , ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Wolfem :P trzeba by wykorzystać to , że ma na rano :kox:

i fajnie jakby był Akjam i Adam.S bo chce coś pochytać :decayed:

Jak mi się uda wyjść wcześniej to Was odwiedzę. :good:
Opublikowano
  • Autor

nie widziałem w sklepie

a co? piłbyś nie ? :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________ja też będe , ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Wolfem :P trzeba by wykorzystać to , że ma na rano :kox:

i fajnie jakby był Akjam i Adam.S bo chce coś pochytać :decayed:

co niebieski kolor auta pośrodku...? :polew:

:wtf:
Opublikowano

nie widziałem w sklepie

a co? piłbyś nie ? :decayed: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 17:29_________________________________________________ja też będe , ale jeszcze nie wiem czy sam czy z Wolfem :P trzeba by wykorzystać to , że ma na rano :kox:

i fajnie jakby był Akjam i Adam.S bo chce coś pochytać :decayed:

co niebieski kolor auta pośrodku...? :polew:

:wtf:

seski miał wizje czy co? :mysli::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.