Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wyczytałem , że trzeba sobie wziąć browar do tego , także ide do garażu i myśle , że sie uda :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyczytałem , że trzeba sobie wziąć browar do tego , także ide do garażu i myśle , że sie uda :decayed:

a widisz zapomniałem o tym... :D

Opublikowano

wyczytałem , że trzeba sobie wziąć browar do tego , także ide do garażu i myśle , że sie uda :decayed:

podobno trzeba przeciąć autko na pół, wtedy wyjmujesz tylne siedzenia podwarunkiem że je posiada i masz elegancki dostęp do silnika :wink4:

a to 650 wkładasz do gofra? :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano

ale tutaj patologia dzisiaj :gwizdanie:

nic się nie dzieje :disgust:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:31_________________________________________________kabaret limo- w szatni

matematyczne szanse :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

no siema :naughty:

Opublikowano

:hi:

no siema :naughty:

widzę, że się nudzisz jak ja :gwizdanie:
Opublikowano

:polew:

Opublikowano

Co tu taka cisza? :mysli:

Opublikowano

Po robocie :hi:

Opublikowano

Inwestuj w PS3. Będziemy jakieś gierki wymieniać. :wink4: W PS3 jest opcja/gry w 3D... :kox:

Opublikowano

Inwestuj w PS3. Będziemy jakieś gierki wymieniać. :wink4: W PS3 jest opcja/gry w 3D... :kox:

no wiem ale mi chodzi o coś z czego będę korzystał rzadko i nie jestem fanem gier, bo nawet nie mam na to czasu :tongue4:

Opublikowano

Inwestuj w PS3. Będziemy jakieś gierki wymieniać. :wink4: W PS3 jest opcja/gry w 3D... :kox:

no wiem ale mi chodzi o coś z czego będę korzystał rzadko i nie jestem fanem gier, bo nawet nie mam na to czasu :tongue4:

to se chińczyka kup albo eurobusiness :decayed:

a na poważnie, jeśli chcesz grać raz na miesiąc - w jakieś wyścigi z kumplami przy flaszce, to wystarczy nam PS2 :decayed:

Opublikowano

Inwestuj w PS3. Będziemy jakieś gierki wymieniać. :wink4: W PS3 jest opcja/gry w 3D... :kox:

no wiem ale mi chodzi o coś z czego będę korzystał rzadko i nie jestem fanem gier, bo nawet nie mam na to czasu :tongue4:

to se chińczyka kup albo eurobusiness :decayed:

a na poważnie, jeśli chcesz grać raz na miesiąc - w jakieś wyścigi z kumplami przy flaszce, to wystarczy nam PS2 :decayed:

już mam

no Stan Ty normalnie mnie rozumiesz :decayed:

Opublikowano

Inwestuj w PS3. Będziemy jakieś gierki wymieniać. :wink4: W PS3 jest opcja/gry w 3D... :kox:

no wiem ale mi chodzi o coś z czego będę korzystał rzadko i nie jestem fanem gier, bo nawet nie mam na to czasu :tongue4:

to se chińczyka kup albo eurobusiness :decayed:

a na poważnie, jeśli chcesz grać raz na miesiąc - w jakieś wyścigi z kumplami przy flaszce, to wystarczy nam PS2 :decayed:

już mam

no Stan Ty normalnie mnie rozumiesz :decayed:

:good:

ja mam w takie gry 3 życia, albo nawet nieśmiertelność :decayed:

Opublikowano

Żona do męża : Włóż od tyłu.....

Mąż - żółw

:polew: :polew:

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 23:50_________________________________________________http://moto.allegro.pl/kody-do-klimatronik-audi-komputer-w-klimatyzacji-i1354970861.html

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dziwię się, że nie jest to w kategorii np wyjątkowo kuriozalne, czy coś takiego :polew:

tymczasem trzeba już chyba iść w kokon :hi:

Opublikowano

kokon :good:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 00:03_________________________________________________i wyjście z kokona :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.