Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niestety lpguszu, bylo mnie stac tylko na ps2... a i tak nie mam czasu grac... :/

aaa to Pan Oko mi pisał o piratach :gwizdanie:

ja też konsolę mam od 2 lat a w tym czasie może w sumie miesiąc życia straciłem na tej konsoli, po prostu nie ma kiedy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja moglbym grac w nocy...

ale jakos wole sie wyspac... :D

a konsole mam od maja i udalo mi sie przejsc tylko jedna czesc call of duty, teckena i chyba jakies 2 inne proste gry... no i kilka razy na imprezach pogralismy...

Opublikowano

dobra fajfun, lecę do garażu wymieniać termostat :disgust:

Opublikowano

ej czekaj czekaj...

podjade do ciebie to moze i mi wymienisz...? ;)

Opublikowano

ej czekaj czekaj...

podjade do ciebie to moze i mi wymienisz...? ;)

diesle do mojego garażu nie mają wstępu :wink4:

Opublikowano

czemu przeciez bezpieczniejsze niz gazowniki... :P

jak chcesz to mozesz wymienic na dworze... :D

Opublikowano

czemu przeciez bezpieczniejsze niz gazowniki... :P

jak chcesz to mozesz wymienic na dworze... :D

mi się w moim nie chce wymieniać, a co dopiero komuś, jak chcesz to wpadaj i sam sobie wymienisz :tongue4:

garaż jest jeszcze nie ogrzewany :)

Opublikowano

eee to nie...

pozatym nawet nie mam kupionego termostatu... ale moze dzisiaj przyjdzie modul kierunkow to tez porezam... :D

Opublikowano

eee to nie...

pozatym nawet nie mam kupionego termostatu... ale moze dzisiaj przyjdzie modul kierunkow to tez porezam... :D

grubo :decayed:

lecę...

Opublikowano

ej czekaj czekaj...

podjade do ciebie to moze i mi wymienisz...? ;)

diesle do mojego garażu nie mają wstępu :wink4:

mają :decayed:

Opublikowano

3 mej sie nie zamarznij i ja tez lece...

tyle ze do domu... :D

Opublikowano

jakoś przypadkiem natrafiłem

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 15:27_________________________________________________

Kędzior :polew:

Ty to masz całe życie z górki :decayed:

ja yhymm
Opublikowano

jeszcze 4h i do domu

qrw, od poniedziałku jednak przez 2 tyg na Tychy :mysli:

Opublikowano

jakoś przypadkiem natrafiłem

:decayed: :decayed: :decayed:

Jaka zwinna... :polew: :polew:

jeszcze 4h i do domu

qrw, od poniedziałku jednak przez 2 tyg na Tychy :mysli:

Stan! Co oni tak CIę przeganiają z miejsca namiejsce? :cool1:
Opublikowano

Jedzie ktos dzis do Pomarńczy ?? :gwizdanie:

Opublikowano

jakoś przypadkiem natrafiłem

:decayed: :decayed: :decayed:

Jaka zwinna... :polew: :polew:

jeszcze 4h i do domu

qrw, od poniedziałku jednak przez 2 tyg na Tychy :mysli:

Stan! Co oni tak CIę przeganiają z miejsca namiejsce? :cool1:

no widzisz, miała iśc laska, ale ktoś jej puknął auto i nie ma jak dojeźdzać :wallbash:

Opublikowano

ej czekaj czekaj...

podjade do ciebie to moze i mi wymienisz...? ;)

diesle do mojego garażu nie mają wstępu :wink4:

mają :decayed:

faktycznie :decayed:

ale to tylko mocniejsze fury :>

auto opanowane, termostat był dobry, mega konkretnie zapowietrzyłem układ :blink:

za pół godziny do roboty

Opublikowano

ej czekaj czekaj...

podjade do ciebie to moze i mi wymienisz...? ;)

diesle do mojego garażu nie mają wstępu :wink4:

mają :decayed:

faktycznie :decayed:

ale to tylko mocniejsze fury :>

auto opanowane, termostat był dobry, mega konkretnie zapowietrzyłem układ :blink:

za pół godziny do roboty

za pół godziny z roboty :decayed:

Opublikowano

:disgust:

ale życzę Ci, w końcu nie po to się uczyłeś :>

Opublikowano

:>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.