Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Siema zpo południu! Ale q***wa zima! :kox::good:

no zima :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Siema zpo południu! Ale q***wa zima! :kox::good:

no zima :polew:

:cool1::decayed:
Opublikowano

:hi: Siema zpo południu! Ale q***wa zima! :kox::good:

siemano to akurat plus na jutrzejszy wypad

jedziesz jutro :mysli:

Opublikowano

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

pewnie ze tak do nauki jak najbardziej wystarczy zaczniesz jezdzic zainwestujesz w cos nowego :good:

Opublikowano

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

warto i nie warto...

jeździłeś kiedyś? jeżeli nie to na początek sobie wypożycz :wink4:

Opublikowano

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

pewnie ze tak do nauki jak najbardziej wystarczy zaczniesz jezdzic zainwestujesz w cos nowego :good:

A jaka długość deski kupić do nauki?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:24_________________________________________________

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

warto i nie warto...

jeździłeś kiedyś? jeżeli nie to na początek sobie wypożycz :wink4:

Nie jeździłem. No na początek to wiem że wypożycznie ale potem i tak nowa jest trochę za droga :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

pewnie ze tak do nauki jak najbardziej wystarczy zaczniesz jezdzic zainwestujesz w cos nowego :good:

A jaka długość deski kupić do nauki?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:24_________________________________________________

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

warto i nie warto...

jeździłeś kiedyś? jeżeli nie to na początek sobie wypożycz :wink4:

Nie jeździłem. No na początek to wiem że wypożycznie ale potem i tak nowa jest trochę za droga :gwizdanie:

na parapecie sie nieznam pomimo ze jestem budowlancem :naughty: z mironem pogadaj :wink4:

Opublikowano

Za późno mi przyszła chęć na jazdę bo bym jutro z wami pojechał A tak to lipa ani spodni ani nic nie mam :confused4:

Opublikowano

:hi: Siema zpo południu! Ale q***wa zima! :kox::good:

siemano to akurat plus na jutrzejszy wypad

jedziesz jutro :mysli:

Pewnie, że plus! :good: Czekam na mój sprzęt - kumpelma mi to dziś przywieźć. Zostawiłem w tantym sezonie u niego i qr** jeszcze nie odebrałęm! :wallbash:

Panowie warto kupić używany sprzęt do snowboardu :gwizdanie:

Zależy w jakiej cenie i jakim stanie.
Opublikowano

Za późno mi przyszła chęć na jazdę bo bym jutro z wami pojechał A tak to lipa ani spodni ani nic nie mam :confused4:

sklepy do 22 chyba otwarte :gwizdanie:
Opublikowano

Za późno mi przyszła chęć na jazdę bo bym jutro z wami pojechał A tak to lipa ani spodni ani nic nie mam :confused4:

Bulczas! Wiesz jak wyglądał mój pierwszy wypad na deskę? Kumple zaczęli walić po oknach śniegiem o 6ej rano wcześniej mi nic nie mówiąc, że jadą na narty! Nie miałem sprzętu bo był u brata ale jak już mnie obudzili to pojechałem i wpadłem na pomysł aby wypożyczyć deskę jak już muszę i tak coś wypożyczyć! ... Nigdy więcej nie stanąłem na nartach... :kox::good: O stroju w tamtym dniu nie wspomnę. :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Za późno mi przyszła chęć na jazdę bo bym jutro z wami pojechał A tak to lipa ani spodni ani nic nie mam :confused4:

stary nie przesadzaj pakuj sie do sklepu otwarte do 21.00 wiec zdarzysz :kox:

Opublikowano

To co kupić a co można wypożyczyć. Spodnie na pewno kupić :decayed:

Opublikowano

To co kupić a co można wypożyczyć. Spodnie na pewno kupić :decayed:

kup deske, a ubrania wypożyczysz :polew::tongue4:
Opublikowano

To co kupić a co można wypożyczyć. Spodnie na pewno kupić :decayed:

Kup sobie jakieś spodnie. Kurtkę, rękawiczki pewnie jakieś masz... Resztę (deskę, gogle,buty) można wypożyczyć bo kupować na szybko to nie ma co!
Opublikowano

To co kupić a co można wypożyczyć. Spodnie na pewno kupić :decayed:

kup deske, a ubrania wypożyczysz :polew::tongue4:

:good::kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:34_________________________________________________Dobra to zbieram się powoli do Decatlonu bo tam chyba najprędzej coś kupie. A Stasiu masz jeszcze wolne miejsce :gwizdanie:
Opublikowano

ja w zeszłym sezonie kupiłem spodnie, rękawiczki, czapkę...

jeździłem w normalnej kurtce, teraz kupiłem kurtkę, widziałem też fajne spodnie w makro, atomic za 250 zł w promocji...

miałem w tym sezonie kupować swój sprzęt, ale jeszcze się wstrzymam

Bulczas, kup sobie coś bardziej firmowego, a nie jakieś HI-TEC :wink4:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:36_________________________________________________w decathlonie nie ma nic ciekawego :)

w Makro jest 3 razy więcej tego typu sprzętu!

Opublikowano

ja w zeszłym sezonie kupiłem spodnie, rękawiczki, czapkę...

jeździłem w normalnej kurtce, teraz kupiłem kurtkę, widziałem też fajne spodnie w makro, atomic za 250 zł w promocji...

miałem w tym sezonie kupować swój sprzęt, ale jeszcze się wstrzymam

Bulczas, kup sobie coś bardziej firmowego, a nie jakieś HI-TEC :wink4:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 16:36_________________________________________________w decathlonie nie ma nic ciekawego :)

w Makro jest 3 razy więcej tego typu sprzętu!

Nie mam karty żeby jechać do makro ;(
Opublikowano

Bulczas! Może Go SPORT! :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.