Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spokojnie :good:

niedługo jadę znowu, bo mi pisal że już wszyscy najebani* :polew: :polew:

:gwizdanie: to uwazaj bo sypie i slisko jak cholera

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wiem :confused4:

Opublikowano

No i wróciłem właśnie z kina. :cool1:

nabiłeś mi tym głowę :decayed:

zobaczę, o której uda mi się wrócić :cool1:

w katowicach to policję dziś chyba poje..ło

dziś na rądzie a później koło qubusa 2x dmuchałem w alkotest

Ja tak miałem w tamtym tygodniu. Trzy kontrole mijałem! Qubus, Pl. Wolności obok Enigmy i Gdzieś tam jeszcze... I dobrze. Jestem ZA. :good:

Opublikowano

Wróciłem z zakupów. Byłem w M1 i tak :gwizdanie: Hi mountain fajne rzeczy ale k**ewsko drogo, ten sklep taki sportowy martes chyba ceny z kosmosu i tylko hi tec. No to myślałem z kąd by dorwać kartę do makro i przypomniała mi się pizzeria w której jeździłem. Pożyczyłem kartę i do makro. Chyba dobrze zrobiłem bo kupiłem spodnie Atomica trochę browarów,soki i jakieś pierdoły i zapłaciłem tylko :shocked: 202zł :naughty: Właściciele pizzerii mają fajne rabaty :kox:

To z kim mogę się jutro zabrać. Akjam jedziesz :gwizdanie:

Opublikowano

Wróciłem z zakupów. Byłem w M1 i tak :gwizdanie: Hi mountain fajne rzeczy ale k**ewsko drogo, ten sklep taki sportowy martes chyba ceny z kosmosu i tylko hi tec. No to myślałem z kąd by dorwać kartę do makro i przypomniała mi się pizzeria w której jeździłem. Pożyczyłem kartę i do makro. Chyba dobrze zrobiłem bo kupiłem spodnie Atomica trochę browarów,soki i jakieś pierdoły i zapłaciłem tylko :shocked: 202zł :naughty: Właściciele pizzerii mają fajne rabaty :kox:

To z kim mogę się jutro zabrać. Akjam jedziesz :gwizdanie:

:good: :good:

Jeszcze nie mam sprzętu ale wygląda na to, że około 3ej-5ej będę mógł odebrać sprzęt ode mnie z roboty - kumpel ma mi to wszystko tam dowieźć. Jak będę jechał to mógłbym Cię zabrać do Stanleya a później jak? :mysli: Miron ma miejsce jeszcze?

Opublikowano

Wróciłem z zakupów. Byłem w M1 i tak :gwizdanie: Hi mountain fajne rzeczy ale k**ewsko drogo, ten sklep taki sportowy martes chyba ceny z kosmosu i tylko hi tec. No to myślałem z kąd by dorwać kartę do makro i przypomniała mi się pizzeria w której jeździłem. Pożyczyłem kartę i do makro. Chyba dobrze zrobiłem bo kupiłem spodnie Atomica trochę browarów,soki i jakieś pierdoły i zapłaciłem tylko :shocked: 202zł :naughty: Właściciele pizzerii mają fajne rabaty :kox:

To z kim mogę się jutro zabrać. Akjam jedziesz :gwizdanie:

:good: :good:

Jeszcze nie mam sprzętu ale wygląda na to, że około 3ej-5ej będę mógł odebrać sprzęt ode mnie z roboty - kumpel ma mi to wszystko tam dowieźć. Jak będę jechał to mógłbym Cię zabrać do Stanleya a później jak? :mysli: Miron ma miejsce jeszcze?

No chyba Miron nie ma miejsca już też :confused4: Z nim jedzie Pucek, Pitera z synem i nie wiem kto jeszcze :gwizdanie: Najwyżej pojadę swoim trudno :gwizdanie:
Opublikowano

Wróciłem z zakupów. Byłem w M1 i tak :gwizdanie: Hi mountain fajne rzeczy ale k**ewsko drogo, ten sklep taki sportowy martes chyba ceny z kosmosu i tylko hi tec. No to myślałem z kąd by dorwać kartę do makro i przypomniała mi się pizzeria w której jeździłem. Pożyczyłem kartę i do makro. Chyba dobrze zrobiłem bo kupiłem spodnie Atomica trochę browarów,soki i jakieś pierdoły i zapłaciłem tylko :shocked: 202zł :naughty: Właściciele pizzerii mają fajne rabaty :kox:

To z kim mogę się jutro zabrać. Akjam jedziesz :gwizdanie:

:good: :good:

Jeszcze nie mam sprzętu ale wygląda na to, że około 3ej-5ej będę mógł odebrać sprzęt ode mnie z roboty - kumpel ma mi to wszystko tam dowieźć. Jak będę jechał to mógłbym Cię zabrać do Stanleya a później jak? :mysli: Miron ma miejsce jeszcze?

miron ma wlasnie jeszcze chyba miejsce zadzwon do niego nr masz w pierszym poscie na gliwicach :wink4:

Opublikowano

Wróciłem z zakupów. Byłem w M1 i tak :gwizdanie: Hi mountain fajne rzeczy ale k**ewsko drogo, ten sklep taki sportowy martes chyba ceny z kosmosu i tylko hi tec. No to myślałem z kąd by dorwać kartę do makro i przypomniała mi się pizzeria w której jeździłem. Pożyczyłem kartę i do makro. Chyba dobrze zrobiłem bo kupiłem spodnie Atomica trochę browarów,soki i jakieś pierdoły i zapłaciłem tylko :shocked: 202zł :naughty: Właściciele pizzerii mają fajne rabaty :kox:

To z kim mogę się jutro zabrać. Akjam jedziesz :gwizdanie:

:good: :good:

Jeszcze nie mam sprzętu ale wygląda na to, że około 3ej-5ej będę mógł odebrać sprzęt ode mnie z roboty - kumpel ma mi to wszystko tam dowieźć. Jak będę jechał to mógłbym Cię zabrać do Stanleya a później jak? :mysli: Miron ma miejsce jeszcze?

miron ma wlasnie jeszcze chyba miejsce zadzwon do niego nr masz w pierszym poscie na gliwicach :wink4:

A syn Pitka to duży jest?
Opublikowano

Wróciłem z zakupów. Byłem w M1 i tak :gwizdanie: Hi mountain fajne rzeczy ale k**ewsko drogo, ten sklep taki sportowy martes chyba ceny z kosmosu i tylko hi tec. No to myślałem z kąd by dorwać kartę do makro i przypomniała mi się pizzeria w której jeździłem. Pożyczyłem kartę i do makro. Chyba dobrze zrobiłem bo kupiłem spodnie Atomica trochę browarów,soki i jakieś pierdoły i zapłaciłem tylko :shocked: 202zł :naughty: Właściciele pizzerii mają fajne rabaty :kox:

To z kim mogę się jutro zabrać. Akjam jedziesz :gwizdanie:

:good: :good:

Jeszcze nie mam sprzętu ale wygląda na to, że około 3ej-5ej będę mógł odebrać sprzęt ode mnie z roboty - kumpel ma mi to wszystko tam dowieźć. Jak będę jechał to mógłbym Cię zabrać do Stanleya a później jak? :mysli: Miron ma miejsce jeszcze?

miron ma wlasnie jeszcze chyba miejsce zadzwon do niego nr masz w pierszym poscie na gliwicach :wink4:

A syn Pitka to duży jest?

nie ale raczej musi miec swoje miejsce do 10 lat

Opublikowano

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

Opublikowano

siema :hi:

ja już po imprezie

gregory będzie u mnie jutro 6:15, więc kto jedzie, niech też tak będzie

Przepakujemy sprzęt i jazda :kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

40-50zl za dzien

Opublikowano

siema :hi:

ja już po imprezie

gregory będzie u mnie jutro 6:15, więc kto jedzie, niech też tak będzie

Przepakujemy sprzęt i jazda :kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

40-50zl za dzien

Stan! Jak tylko będę miał sprzęt to będę mniej więcej o tej porze. :kox: Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak masz noge 38 to moge ci porzyczyc sprzed od mojej niebiesko bialy :kox::tongue4:

Opublikowano

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak coś to pożycze ci swoje to będziesz miał taniej :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie
Opublikowano

siema :hi:

ja już po imprezie

gregory będzie u mnie jutro 6:15, więc kto jedzie, niech też tak będzie

Przepakujemy sprzęt i jazda :kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:09_________________________________________________

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

40-50zl za dzien

Stan! Jak tylko będę miał sprzęt to będę mniej więcej o tej porze. :kox: Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

wyslij mi smsa, jak nie to zadzownię do Ciebie 6:15 :decayed:

Opublikowano

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak coś to pożycze ci swoje to będziesz miał taniej :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

dokladnie ale juz cos zagaduje i sciemnia :gwizdanie:

Opublikowano

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak masz noge 38 to moge ci porzyczyc sprzed od mojej niebiesko bialy :kox::tongue4:

Utne sobie palce i chyba tyle wyjdzie :polew:

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak coś to pożycze ci swoje to będziesz miał taniej :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

To jedź ze mną będzie mi razniej :naughty:
Opublikowano

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

Nie jest to powiedziane na 100%... :tongue4:

qr**! Bulczas! Teraz przyjarzyłem, że mógłbym pożyczyć sprzęt (deskę) od mojego chrześniaka! Nie wiem czy nie będzie za mała dla Ciebie ale spróbować można. :good:

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak coś to pożycze ci swoje to będziesz miał taniej :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

dokladnie ale juz cos zagaduje i sciemnia :gwizdanie:

Od początku mówię, że mojego sprzętu nie mam bo zostawiłem w tamtym roku u kumpla... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

Opublikowano

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak coś to pożycze ci swoje to będziesz miał taniej :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

dokladnie ale juz cos zagaduje i sciemnia :gwizdanie:

Od początku mówię, że mojego sprzętu nie mam bo zostawiłem w tamtym roku u kumpla... :gwizdanie:

to porzycz sobie :decayed::tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.