Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

Nie jest to powiedziane na 100%... :tongue4:

q***wa! Bulczas! Teraz przyjarzyłem, że mógłbym pożyczyć sprzęt (deskę) od mojego chrześniaka! Nie wiem czy nie będzie za mała dla Ciebie ale spróbować można. :good:

Trudno pojadę swoim :gwizdanie: A ile w ogóle wypożycznie sprzętu?

jak coś to pożycze ci swoje to będziesz miał taniej :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Napaliłem się już! :kox: :kox: :kox:

no nie wierze pierwsza impreza na której będzie Akjam :kox: szkoda że mnie nie będzie

dokladnie ale juz cos zagaduje i sciemnia :gwizdanie:

Od początku mówię, że mojego sprzętu nie mam bo zostawiłem w tamtym roku u kumpla... :gwizdanie:

Było by fajnie jakbyś pożyczył deskę wtedy mogę jechać swoim :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

to wyslij karkow niech cie dlugi posciagaja i jedziemy :)

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

Jak coś możesz jechać ze mną bo chyba pojadę sam a na wyciąg weźmiesz od rodziców :kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________No moje długi też by się przydało ściągnąć :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

to wyslij karkow niech cie dlugi posciagaja i jedziemy :)

Karki by mnie drożej wyszły niż ten dług ;) a poza tym nie będe wysyłał karków na klubowiczów :gwizdanie:

odpuszcze sobie , jeszcze mam skurwionego malucha w garażu i musze go jutro opanować :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

to wyslij karkow niech cie dlugi posciagaja i jedziemy :)

Karki by mnie drożej wyszły niż ten dług ;) a poza tym nie będe wysyłał karków na klubowiczów :gwizdanie:

odpuszcze sobie , jeszcze mam skurwionego malucha w garażu i musze go jutro opanować :gwizdanie:

to ścigasz kumpli za czisa i małą cole? :decayed:

Opublikowano

Byłem ogarnąć ubranko - spodnie trochę udupcone były po ostatniej wycieczce quadem! :kox:

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

to wyslij karkow niech cie dlugi posciagaja i jedziemy :)

Karki by mnie drożej wyszły niż ten dług ;) a poza tym nie będe wysyłał karków na klubowiczów :gwizdanie:

odpuszcze sobie , jeszcze mam skurwionego malucha w garażu i musze go jutro opanować :gwizdanie:

to ścigasz kumpli za czisa i małą cole? :decayed:

to dobrze ze tych karkow nie wyslal :gwizdanie:

Opublikowano

akjam jak ty się transportujesz do tej Istebnej?

ujujujuj jade :wink4:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:35_________________________________________________

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

Jak coś możesz jechać ze mną bo chyba pojadę sam a na wyciąg weźmiesz od rodziców :kox:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 22:22_________________________________________________No moje długi też by się przydało ściągnąć :gwizdanie:

ej to weź mnie pojedziemy s1 :naughty:

Opublikowano

Nie ma problemu Oko tylko weź się zabierz tutaj do katowic z Akjamem :wink4:

Opublikowano

Byłem ogarnąć ubranko - spodnie trochę udupcone były po ostatniej wycieczce quadem! :kox:

Ty wszędzie w tych jednych dżinsach :gwizdanie:

Opublikowano

Jak znasz Oko jakąś fajną drogę to nie ma problemu :naughty:

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:
Opublikowano

Nie ma problemu Oko tylko weź się zabierz tutaj do katowic z Akjamem :wink4:

:good:

OKO dawaj nr - będę dzwonił do Ciebie rano jakby co! :evil:

Byłem ogarnąć ubranko - spodnie trochę udupcone były po ostatniej wycieczce quadem! :kox:

Ty wszędzie w tych jednych dżinsach :gwizdanie:

:decayed:
Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:
Opublikowano

Jedź Kędzior bo coś grajek mi siada i potrzebny jest tenor :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:

no co na stoku nie mozna pic alkoholu :decayed:

Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:

no co na stoku nie mozna pic alkoholu :decayed:

A mi się czteropak już chłodzi :embarrassed:
Opublikowano

ja bym pojechał , ale niestety nie stać mnie na takie rarytasy już w tym miesiącu :/

lipa z kasą jak cholera :thumbdown: może jakbym pościągał długi to bym miał kase a tak to lipa :confused4:

jedziemy z Bulczasem? będziemy na nich czekać na dole przy piwku czy jakimś tam % :decayed::naughty:

my tez tam bedziemy zajezdzac na cos bezalkoholowego :kox:

:gwizdanie:

no co na stoku nie mozna pic alkoholu :decayed:

A mi się czteropak już chłodzi :embarrassed:

Zabiorą Ci prawko... :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.